Vartotojo daivute:* pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-11 13:16:56 | Nuoroda

Sveikutes mergyte ir gal berniukai as taip pat istojau i sia specialybe.butu faina su jumis susipazinti tai vat mano vardas daiva as is kauno jei kas noretu pabendrauti tai mano skypas daivuteg.

Žinutė parašyta: 2009-09-12 18:35:11 | Nuoroda

Sveiki ir sveikos.Kas studijuoja viesaji administravima, parduodu dvi knygas.Viesojo administravimo efektyvumas monografija ir Viesasis administravimas monografia knygos labai labai geros bukles beveik kaip naujos.Parduodu uz labai maza kaina viena knyga 15lt.taip pat Parduodu psichologijos ziniu patikrinimo ir savarankisku darbu uzduotys uz 5 lt.

mano tel.862863632

Žinutė parašyta: 2009-09-12 18:36:40 | Nuoroda

Sveiki ir sveikos.Kas studijuoja viesaji administravima, parduodu dvi knygas.Viesojo administravimo efektyvumas monografija ir Viesasis administravimas monografia knygos labai labai geros bukles beveik kaip naujos.Parduodu uz labai maza kaina viena knyga 15lt.taip pat Parduodu psichologijos ziniu patikrinimo ir savarankisku darbu uzduotys uz 5 lt.

mano tel.862863632
 

Žinutė parašyta: 2009-09-12 18:37:32 | Nuoroda

Sveiki ir sveikos.Kas studijuoja viesaji administravima, parduodu dvi knygas.Viesojo administravimo efektyvumas monografija ir Viesasis administravimas monografia knygos labai labai geros bukles beveik kaip naujos.Parduodu uz labai maza kaina viena knyga 15lt.taip pat Parduodu psichologijos ziniu patikrinimo ir savarankisku darbu uzduotys uz 5 lt.

mano tel.862863632