Vartotojo nesakyk pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-08-31 16:21:19 | Nuoroda

jei nori jaustis ir atrodyti isskirtinis tai renkis kostiuma :D o siaip tai visi eina laisvai apsirenge. 

Žinutė parašyta: 2011-06-10 20:44:06 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:

Bandyciau stoti i nemokama, o ten chemijos daug ar irgi imanoma istemti? Nes chemijos is vis nesimokiau 11-12 klaseje :) Noriu stoti, bet labai pergyvenu, kad galiu pasikabinti ant fizikos ir chemijos :) Aciu uz atsakyma :) 

 jei stoji ne konkreciai i chemijos fakulteta tai chemijos turesi viena semestra, ten laisvai istempsi net nesimokes jos jei tik turesi nori, nes mokina pacius pradmenis. Fizika du semestrus, ten destytojai tokie kirviai, bet ir tai nera neimanoma, as 11-12kl fizika turejau b lygiu, bet istveriau ta ktu fizika :)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 09:30:53 | Nuoroda
Angelina rašė:

Taip 3 reikia išskyrus menų studijas. Jei darytum klaidas tik lietuviškuose raidėse tai dar būtų niekis, pasižiūrėk atidžiau vos ne kiekvienam žodi gramatinė klaida pačiuose žodžiuose. Eik geriau karvių pamelšti, nes tik tam tinkamas ir esi. :D Ir apie jokį univerą tu net nesvajok drambliuko svajonėse netbent.

 ne lietuviškuose, o lietuviškose reidėse, ne melšti, o melžti, ne netbent,o nebent. Pati tokia mandra,o trys eilutes - trys gramatinės klaidos. Tokia mandra, bet pasirodo pačiai dar būtų neblogai pasikartoti rašybą prieš kitus to mokinanat.

Žinutė parašyta: 2011-06-28 23:39:23 | Nuoroda

Studento pazymejima padaro per rugsejo menesi. Vieniems anskciau keliomis dienomis,kitiems veliau. Bet susitaikykit su mintim,kad jo gali tekst laukt iki menesio galo. O prasymas jam gauti pildomas tada kai jau istoji, kaip galima pildyt kol dar net nezinau kur istojai, juk jame rasosi jusu aukstosios mokyklos pavadinimas ir fakulteto pavadinimas.

Žinutė parašyta: 2011-06-29 17:22:29 | Nuoroda
EIKTUSAU rašė:

Aš turiu įdomų klausimą, ar bendrabutį gali gauti neakivaizdžiai studijuojantis asmuo?

 Ne, bendrabuti neakivaizdininkai gali gauti tik sesijos metu.

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:13:38 | Nuoroda
usect rašė:

66666 turek omeny, kad stojant tarkim i ISM ir norint gauti visiskai finansuojama vieta (ne dalinai) reikia tureti 20.5+ konkursini ir matematikos 1 taskas cia gali tureti itakos. O pasisakymai kad zmogus gaves daugiau nei 90 negali buti nusivyles tai is vis juokingi. Ir matau vidutiniokai nesupranta, kad yra toks dalykas kaip sportinis interesas, kai visada norisi siekti geriausio ir buti geresniam uz kitus. Pats gavau 99 ir esu labai patenkintas bet visiskai suprantu tuos, kurie yra nusivyle, nes gaves 96 ir pats nesidziaugciau.

 aha, manau yra ir tokiu,kurie nusivyle savo 100% , nes del sportinio intereso norejo buti geresni uz tuos,kurie surinko 100%, bet deja, tenka stoveti viename lygyje su jais. Jie be jokios abejones norejo surinkiti 65/64 tasku ir gauti 101%....

Žinutė parašyta: 2011-07-01 17:47:34 | Nuoroda
Eglė* rašė:
nesakyk rašė:
usect rašė:

66666 turek omeny, kad stojant tarkim i ISM ir norint gauti visiskai finansuojama vieta (ne dalinai) reikia tureti 20.5+ konkursini ir matematikos 1 taskas cia gali tureti itakos. O pasisakymai kad zmogus gaves daugiau nei 90 negali buti nusivyles tai is vis juokingi. Ir matau vidutiniokai nesupranta, kad yra toks dalykas kaip sportinis interesas, kai visada norisi siekti geriausio ir buti geresniam uz kitus. Pats gavau 99 ir esu labai patenkintas bet visiskai suprantu tuos, kurie yra nusivyle, nes gaves 96 ir pats nesidziaugciau.

 aha, manau yra ir tokiu,kurie nusivyle savo 100% , nes del sportinio intereso norejo buti geresni uz tuos,kurie surinko 100%, bet deja, tenka stoveti viename lygyje su jais. Jie be jokios abejones norejo surinkiti 65/64 tasku ir gauti 101%....

 Usect nemanai kad nusišnekėjai? Kiekvienas žmogus vertina savo galimybes, ir ne visi, kad ir tarkim matematikai yra gabūs, taigi man pavyzdžiui deja iš matematikos išėjo 7, o iš egzamino gavau 90 proc. ir tu man pasakyk priežastį kodėl aš turėčiau liūdėti? Pagal savo galimybes aš išlaikiau tikrai gerai.

P.S. nesakyk puikus sarkazmas :D

 o kas belieka skaitant tokius pasisakymus, tik pasitelkt sarkazma ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 19:14:33 | Nuoroda

Ir siaip jums nuskilo su tokiu egzaminu, kitais metais jis bus daug sunkesnis, nes nematyta, kad 160 ar kiek cia tu simtuku, tikrai per daug.

Žinutė parašyta: 2011-07-02 19:25:52 | Nuoroda

Kad barakas pigiau tai cia zmonems is sovietiniu laiku matyt uzsilike kai 5 rublius per menesi mokedavo. Dabar KTU barake gyvenant trivieciam kambaryje dviese nesildymo sezonu moka apie ~200 lt kiekvienas, sildymo sezonu arti 300 lt. Kas gyvena tuose barakuose, kur yra blokai (dviems kambariams atskiras WC ir kriaukle) tai moka kazkiek daugiau kiek zinau. Kai senesniu laiku zmones isgirsta tokias kainas tai ispucia akis ir sako,kokio velnio tada gyvent bendrabuty?  Betkuriuo atveju, pagyvent siuliau ten kiekvien, buta spesit visada susirast. :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 20:09:02 | Nuoroda
Ighnaz rašė:
nesakyk rašė:

Ir siaip jums nuskilo su tokiu egzaminu, kitais metais jis bus daug sunkesnis, nes nematyta, kad 160 ar kiek cia tu simtuku, tikrai per daug.

 Islaike nepilnai 18 tukstnaciu zmoniu, tai simtuku turejo buti apie 180. Kaip tik normalus skaicius ir yra :)

 Nesidomejau kaip ankstesniais metais, bet 180 simtuku man atrodo tikrai gan daug. Juk simtukus turetu surint tik patys isskirtiniausi, kruie aplenke 100% laikiusiuju, o cia 180 abiturientu sugebejo surinkti absoliuciai visus egzamino taskus. O ir pereinamasis balas 10 tikrai juokingas, nes buvo ir kai 18 reikedavo 1%.

Žinutė parašyta: 2011-07-02 20:31:42 | Nuoroda
E rašė:

O gal tiesiog labai gabi karta :D

 Kiekviena karta apie save turbut taip galvoja :D

Žinutė parašyta: 2011-07-02 21:56:51 | Nuoroda
sshh44rrpp rašė:

  Sveiki, norėčiau tapti programuotoju ir norėčiau sužinoti, kur patartumėte studijuoti. Pats svarstau apie VDU arba KTU, kaip manote, kur geriau? 

 Idomus mastymas, jei esi nusiteikes buti tikru programuotoju, tai kokie klausimai del pasirinkimo, ar tau geriau studijuoti toki dalyka techniskajame universitete, ar universitete,kuris labiau orientuotas i socialines studiju programas. Vienareiksmiskai KTU.

Žinutė parašyta: 2011-07-03 00:06:09 | Nuoroda
Geniukas rašė:

gal kas iš KTUg ar licėjaus apsireikš?  Mokytoja sakė, kad stipriausios mokyklos ir jų mokytojai labai pasipiktinę egzaminu, kad čia ne egzaminas, o kažkoks kontrolinukas, nepatikrina žinių... na esmę supratot - per lengva. 

 

kad išvis šįmet gan lengvi egzai, tiek ką laikiau, tiek kiek girdėjau iš kitų, nes tai ką mokiausi 11-12kl šūlioj tai buvo n kartų sudėtingiau negu tai ką mačiau egzaminuose. įdomu kuo sudrinėtojai vadovavosi sudarinėdami užduotis - ar kad čia mūsų karta durnėja, ar kad ankstesni egzai per sunkūs (nors ir pernai sunkių nebuvo labai). Gal tokia taktika ir gera, bet tada iš pagrindų reikėtų keisti mokyklos kurso programas, nes nu bent jau matkėj, fizikoj tai pi|z kokių uždavinių spręsdavome - aukštasis pilotažas, o čia pasirodo egzaminuose šįmet aukštojo pilotažo visai nebuvo.

įdomu kas kitais metais bus, gal nec'as vėl kokį pokštą iškrės ir kitais metais kraupins egzų užduotimis :D

 o as manau,kad tai yra del to,kad suplake A ir B lygio uzduotis i viena egzamina ir nesugebejo islaikyt proporcijos tarp uzdaviniu sudetingumo. Gavosi per lengvas egzaminas, bet nieko jau nepakeis, atsigriebs ant ateinanciu abituriantu laidu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 15:44:59 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:

 Sveiki planuoju stoti i KTU automatika ir valdymas. Bet nelaikiau fizikos egzamino o mokiausi B lygiu, chemijos nesimokiau. Norejau paklausti ar imanoma isvesti ta KTU chemija ir fizika, jei nelaikiau fizikos ezgamino, o chemijos nesimokiau. Gal kai kas esate su tuo susidure? Cia jeigu pavyktu istoti . Labai aciu uz atsakymus :)

 Priklauso nuo to kaip nusiteikes mokintis. Istverti nesunku, chemija pradeda mokint nuo paciu pagrindu, todel tiems,kas ja mokesi tai bus tik pakartojimas, kas nesimoke,teks tuos kelis dalykus ismokt. Su fizika tai irgi, jei nusiteikes bent kartais pasimokint tai iveiksi ta fizika. Pas mus net nelabai pagal pazymius jautesi,kas ja mokykloj mokinosi A lygiu,o kas visai nesimokino, taip kad priklauso viskas nuo to,kaip tu univere mokinsiesi.

Žinutė parašyta: 2011-07-04 17:13:29 | Nuoroda
Aurimas165 rašė:

Sveiki norejau paklausti tokio dalyko. Dabar stojant i universiteta reikia 3 valstybiniu egzaminu. Sakykim as islaikau matematika, istorija, lietuviu. O stoju i KTU automatika ir ten reikia fizikos. Tai as galiu pretenduoti i nemokama vieta jei uzteks matematikos ir lietuviu balo ar dar butinai reikia fizikos, kad galeciau cia stoti?


Ta prasme as laikau istorija, lietuviu , matematika

O reikia : Matemtatika, Lietuviu. Fizika.

Man fizikos ims 0, bet jei uztektu balu i nemokama tai as pretenduosiu i ta vieta? Ar svarbu bet kokius 3 ezgzus valstybinius tureti?  

 Rasyk i lamapbo informacijos emeila arba tiesiog skaipu, juk ju puslapyje yra informacija. Tau is karto ir tiksliai atskays.

Žinutė parašyta: 2011-07-05 22:51:30 | Nuoroda
ginte100 rašė:
Martinuxx rašė:
ginte100 rašė:

Norėčiau ir aš prisijungti prie jūsų.Labiausiai domina šios specialybės - ekonomikos inžinerija bei transporto inžinerinė ekonomika ir vadyba,tik nežinia ar pakaks mano kb,nes manau,kad matematika gali sutrukdyt įstot į vf, o į vnf tikrai net neplanuoju stot,nes nematau tikslo mokėt už studijas..Juk niekas nėra garntuotas,kad baigęs studijas, ras darbą pagal įgautą specialybę...

 Na matematika,gal nesutrukdys įstoti nes tas tavo turimas matematikos procentas yra ne taip jau blogas,tik pranešu tai,kad atestate jei turi 50 proc. tai universitete iš matematikos turėsi 5-6,nes ten labai sunku,kadangi techninis universitetas.

 Na nemanau,kad ten vertinama pagal atestato balus..Juk viskas priklausys nuo mano pastangų,nes matematiką man visai patinka ir nereikdavo kankintis ją besimokant, o vienas egzaminas negali prilygti visų matematikos žinių,tai būtų per daug abstraktu...Bet ką čia kalbėti apie tai,koks bus pažymis..Pradžiai reik įstot,o vėliau tenais mokytis ir išsilaikyt :)

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-05 23:17:10 | Nuoroda
malvea rašė:
nesakyk rašė:

 Kai pamatysi kokia matematika ten yra tada kitaip sakysi apie "nereikia kankintis ja besimokant" tik atejus uzmas matricas,kurias pirma karta girdesit,bet cia bus tik gelytes palyginus su dvilypiais ir trilypiais integralais ir t.t. Pasiruoskit is karto moraliskai,kad matematika bus tas dalykas, is kurio aukstu pazymiu tiketis neverta. :D

 o man ne pažymio , o diplomo reikia:D susiimsim,pasistengsim ir 5kai kaulą turėsim:D

 iki diplomo dar tolimas kelias, kuriame bus ir daugiau ir rimtesniu kliuciu, be matematikos :D Aisku sekmes visiems, kas kankinsites del diplomo ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-11 21:14:59 | Nuoroda
Augustė rašė:
Simona3 rašė:

O as siandien parasiau istorijos apeliacija. Lauksim rezultatu, tikiuosi, kad pasigailes ir prides viena taskeli :)

 Su istorija gryna nesąmonė. Surinkau vienu tašku mažiau negu draugė ir jinai trim balais daugiau gavo ;DD

 nu blemba kas cia keisto, tokie protingi jauciasi,o niekaip nesuvokai vertinimo sistemos. Taigi tai parodo, kad tiek tasku,kiek surinkai tu surinko dar 3 procentai laikiusiu, o tas kas surinko bent vienu tasku daugiau aplenke tuos 3 procentus, iskaitant ir tave. Kaip tau dar paaiskint?

Žinutė parašyta: 2011-07-17 15:49:11 | Nuoroda
asima rašė:

 ar neakivaizdinės studijos nemokamos?

Noriu studijuoti Anglijoje dieniniame ir neakivaizdiniame Lietuvoje

 neakivaizdines, dabar vadinamos istestinemis yra tik nefinansuojamos, kitaip sakant mokamos.

Žinutė parašyta: 2011-07-18 19:51:13 | Nuoroda
whatever. rašė:

Sveiki aš tai dabar susimėčius... planuoju stoti į soc. pedagogiką, ir galvojau arba VPU arba ŠU, bet apsistojau ties Vilnium. ten gaučiau soc.pedagogikos bakalaurą. Šiandien mama įkyriai pradėjo siūlyt dar vieną variantą (pačiu laiku, kai teliko kelios dienos prašymui). Sako stot į VU į soc.darbą ir kažkaip paskui gaučiau soc.pedagogikos magistrą. Bet ten būtų šeši metai studijų. Kas geriau? ar apsimoka?  man studjos būtų nemokamos, ir sako su magistru geriau įsidarbint.nes mokykloj tikrai nenorėčiau dirbt. bet nežinau, mane truputį gąsdina trukmė...
 

 tai kur tu bestotum jei nori magistro diplomo tai pirmiausiai turi pabaigt bakalauro studijas 4 metai + 2metai magistro studiju.