Vartotojo DydÄ— :) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-09-17 17:49:23 | Nuoroda

Labuka visiem :) as tai kitais metais planuoju cia stot :) tai irgi labai idomu susipazint suzinot ka gero ;)

Žinutė parašyta: 2009-09-17 18:05:29 | Nuoroda

Sveiki visi ;) tai vat, mielieji :D kitais metais planuoju stot i sociologija gant rimtai :) tai butu labai idomu rast daugiau norinciu :) arba studijuojanciu, kurie noretu pasidalint patirtim ir pabendraut :) laukiu ivairiu nuomoniu ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-06 14:11:47 | Nuoroda
vitae rašÄ—:

Kaip įdomu, kad Äia dauguma humanitarų, visur gi rašo, kad socialiniai mokslai populiariausi.

Aš galvoju apie sociologijÄ… arba psichologijÄ… VDU. Nors širdis linksta prie pastarosios, bet jeigu teks mokÄ—ti - rinksiuos sociologijÄ…, nes pigiau :) Juk šiaip ar taip, abu mokslai yra įdomÅ«s. Gal yra daugiau galvojanÄių apie tokias studijas? :

 Va,va :) pagaliau radau bendraminÄių :) aš irgi galvoju apie tÄ… patį univerÄ… ir tÄ… paÄiÄ… specialybÄ™ :))) bÅ«tų smagu pabendraut :)

Žinutė parašyta: 2010-07-15 19:53:38 | Nuoroda

mano pirmas nr is sociologija VDU... tik iki siol normaliai nezinau kur konkreciai galeciau dirbt ir kuo but :)) kas dar i sociologija planuojat? :)) ar norit? kodel stojat?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:31:27 | Nuoroda

taip as istojau i VDU sociologija ;) ir tu gal? butu labai faina ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:40:14 | Nuoroda

dziaugiuosi ir as radus :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:50:07 | Nuoroda

gal kas i VDU SOCIOLOGIJA... kazkaip nesigirdi :S

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:31:24 | Nuoroda

faina :)) gal pasikeiciam skype? :) as facebooke rast :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:16:07 | Nuoroda

as ir cia i vf :)))) jau musu daugiau :))

Žinutė parašyta: 2010-07-24 18:17:04 | Nuoroda

VDU sociologija :))))

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:27:02 | Nuoroda

jurged ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 22:12:36 | Nuoroda

gaila.. bet vistiek susitiksim :)))) 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 14:16:15 | Nuoroda

kaip matau gat didelis konkursas tada buvo.. man labai idomu kiek istojusiu siais metais :) o del perspektyvu, tai su jokia specialybe tu darbo negausi, jei nesistengsi pats :) o be to niekas nezino kas bus po 4 aar 6 metu, kokios bus perspektyvos :) pvz pries 4 metus visi bernai tojo i staytba galvojo kad va cia tai niekad darbo netruks.. o dabar? :) tik patys geriausi randaa darba, tie kurie iesko :) taip kad lygiai taip pat ir su sociologija, gal ji taps populiari gal ne :) bet jei pats suksies tikrai neliksi ant ledo :) cia mano tokia nuomone :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:04:25 | Nuoroda
yte___ rašÄ—:

 neradau tokios temos,kur bÅ«tų parašyta apie fuxų stovyklÄ….gal žinot,kur registruotis?

 jo man irgi sitas domina ;)) kada ji bus :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 16:11:23 | Nuoroda

kur planuojat gyvent? :) visos jau apsisprendusios?

Žinutė parašyta: 2010-07-27 17:07:37 | Nuoroda
yte___ rašÄ—:

 neradau tokios temos,kur bÅ«tų parašyta apie fuxų stovyklÄ….gal žinot,kur registruotis?

 Smalsius ir aktyvius pirmakursius VDU Studentų atstovybÄ— taip pat kvieÄia dalyvauti tradicinÄ—je stovykloje „Subalansuotas fuxas ‘10“. Tai šventÄ—, skirta susipažinti su universiteto vertybÄ—mis, puikiai praleisti laikÄ… su naujais draugais. Pirmakursiai dalyvaus įvairiose rungtyse, estafetÄ—se ir žaidimuose, mokysis, bendraus ir pramogaus. Stovyklos vyks rugsÄ—jo 4–5 ir 11–12 dienomis.

Stovykloje dalyvaus 400 anketas pateikusių ir VDU Studentų atstovybÄ—s atrinktų pirmojo kurso nuolatinių bakalauro studijų studentų. Norintys dalyvauti kvieÄiami užpildyti anketÄ… atvykÄ™ pasirašyti sutartį su VDU arba vÄ—liau, užsukus į VDU Studentų atstovybÄ—s interneto svetainÄ™ www.vdusa.lt. Daugiau informacijos rasite VDU Studentų atstovybÄ—s svetainÄ—je www.vdusa.lt, asmuo kontaktams – AistÄ— KniuraitÄ— ).

Žinutė parašyta: 2010-07-29 01:04:35 | Nuoroda

kokiui adresu reikia pildyt ? :)

Žinutė parašyta: 2010-08-04 16:56:28 | Nuoroda
vitae rašÄ—:
Agiliukas rašÄ—:

Na kaina kaip kaina.. O mokytis man labai patinka,dėstytojai puikū, nors buvo keli ir nelabaai faini.. :) O mokytis,žinoma, yra ką ir nemažai.. :) Galiu įspėt,kad daug skaityt reiks :)

 Oi, kokia gera žinia, nerealiai skaityt mÄ—gstu :D Laukiu nesulaukiu, bus tikrai įdomu!

SociologÄ—s bÅ«simosios, ar visos užsirašÄ—t į fuksų stovyklÄ…? Aš vis dar negaliu apsisprÄ™sti...

 o skaityt.. :S o as nemegstu.. velnias.. as dar neuzsirasiau.. ir nezinau ka daryti :S

Žinutė parašyta: 2010-08-05 15:07:49 | Nuoroda
Agiliukas rašÄ—:

Na kas daug skaityt nemÄ—gsta,galÄ—s iš skaidrių mokytis. Patenkinamui pažymiui tikrai užtenka :)

 na reiks prisitaikyt :) juk ne viska visada galima daryt ka megsti :) tad manau jei reiks skaityt ir skaitysiu :) nors malonumo ir nebus, bet juk reikia :)