Vartotojo vertigo pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-10-04 21:12:48 | Nuoroda

Sveiki, Dvyliktokai!

Aš taip pat mėginsiu kaip nors tam egzaminui ruoštis. Reikia. Mokytoja nelabai suinteresuota mūsų egzaminu, tai dabar mąstau kaip čia savarankiškai pradėt ruoštis, nes, kad pakartot nespėsim tai aišku, dabar drebam ar spėsim išeit viską ;DD

Gal kas galit patar tikrai gerų knygų, iš kurių galima ruoštis būtų?

Beje kaip patys ruošiatės, imate viską nuo pat pradžių ar pradedant nuo kokių nors Jūsų manymu svarbesnių dalykų?

Žinutė parašyta: 2010-03-21 16:30:57 | Nuoroda
Ne.išmintingoji rašė:

Gal kas nors dar pasirinkot KALBOS 1 potemę? Vistiek ne ta pati mokykla, galėtume pasitart. Turiu nemažai kol kas minčių, bet kuo daugiau, tuo geriau... :)

 Sveika :) Aš irgi va žiūrinėju šią potemę, tikrai įdomi atrodo ir kaip tu sakei yra apie ką pafilosofuoti, o pakalbėti man tikrai patinka ;D Bet visi gąsdina, kad per sunkią pasirinkau ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-09 12:07:56 | Nuoroda

Hey, o kokių rašinių struktūras kartojatės? ;>>

Kažkaip taip ir neatradau tikslaus egzamino rašinių sąrašo..

Žinutė parašyta: 2010-07-12 15:25:31 | Nuoroda

Leidybą rašau pirmu numeriu, aišku čia rašau su mintim "gal pasiseks", bet per daug vilčių neturiu :)

O ką jūs mąstot apie Verslo informacijos vadybą ir Informologiją VU, yra norinčių?

Žinutė parašyta: 2010-07-16 20:23:45 | Nuoroda

 Sveiki sveiki :>>

Na VIV irgi yra mano sąrašėly, antru numeriu. Bet pirmoje vietoj Leidyba, į kurią tikriausiai nepavyks įstot, tad didelė galimybė, kad įstosiu į VIV.

Šiaip iš pirmo buvo daug mąstymo ką rašyt pirmiau VIV ar Informologija, na, bet pasiskaičiau ir VIV antras, o Informologija trečia :>>

Jei nepaslaptis kas dar jūsų sąraše?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:03:29 | Nuoroda

 VU Leidybą vf ! :>>

pirmas numeris mano sąraše :>>

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:26:24 | Nuoroda

 Aš irgi su Jumis ! :>>  vf.