Vartotojo Minka pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-14 17:13:11 | Nuoroda
NONcom rašė:
Jelefant rašė:

Ar tikrai thrilled? "Made me thrilled?" Pagal mane cia labiau tinka "made me thrill". Reiktu eksperto nuomones ;)

 Ir ne ekspertai sako, kad thrilled :) made me thrill paprasčiausiai neskamba.

 mano nuomone tai made me thrill, nes to make smb do smth kaip ir let smb do smth.

Žinutė parašyta: 2010-06-14 17:49:48 | Nuoroda
Jupijee rašė:

del readingo part 3, 5 istatymo

 as irgi parasiau ant penkto H manau gerai turetu but

Žinutė parašyta: 2010-06-29 23:35:42 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

O gal kas žinot,koks turi būti pažymių vidurkis univere kai mokais, kad gauti tą stipendiją ? :) 

 mano sesuo studijuoja KTU ekonomika tai turi buti ne maziau 9,4 vidurkis

Žinutė parašyta: 2010-06-30 00:05:31 | Nuoroda

 Gal kas zadat stoti i KTU technikos kalbos vertima ir redagavima? o gal kas nors is studijuojanciu galetu kanors papasakoti ar i domu studijuoti ar nesigailite kad istojot? butu idomu suzinoti.

Žinutė parašyta: 2010-07-09 00:31:33 | Nuoroda

 as visai noreciau studijuoti vdu teise ir esu parasius kolkas savo sarase ja, bet kai paklausiau ka man pripasakojo draugai apie vdu... sako kad ten lb lengva mokytis nes visi nusirasineja, ir tie kurie mokykloje nelabai gerai mokesi vdu gerais rezultatais mokosi.. aisku nuo zmogaus priklauso jis mokosi ar ne, bet vistiek nenoreciau mokytis tokioje aplinkoje kur destytojams tai nerupi.. kas studijuoja vdu teise papasakokit, gal tai ne tiesa..

Žinutė parašyta: 2010-07-09 09:15:51 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
signatavicius rašė:

pora klausimukų iškilo:

1) kokia VDU stipendijų už gerą mokymasi politika?

2) kokios vasaros praktikos biologams ir ekologams, trukmė, pobūdis, vieta?

1) Už gerą mokymąsi skiriama 520 lt stipendija, tiems kuriu vidurkis virš 9,5 tai 720, stipendija skiriama iki 20 proc. kurso studentų. Jei yra kurse 100 studentų tai stipendiją gali gauti maximum 20 studentų.

2) Dėl praktikos reiktų kreiptis į gamtos mokslų dekanatą ir jums tikrai paaiškins viską, galite parašyti laiškutį el. paštu:

 o koks turi buti vidurkis, kad gautum 520lt stipendija?

Žinutė parašyta: 2010-07-09 16:29:23 | Nuoroda
Minka rašė:
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
signatavicius rašė:

pora klausimukų iškilo:

1) kokia VDU stipendijų už gerą mokymasi politika?

2) kokios vasaros praktikos biologams ir ekologams, trukmė, pobūdis, vieta?

1) Už gerą mokymąsi skiriama 520 lt stipendija, tiems kuriu vidurkis virš 9,5 tai 720, stipendija skiriama iki 20 proc. kurso studentų. Jei yra kurse 100 studentų tai stipendiją gali gauti maximum 20 studentų.

2) Dėl praktikos reiktų kreiptis į gamtos mokslų dekanatą ir jums tikrai paaiškins viską, galite parašyti laiškutį el. paštu:

 o koks turi buti vidurkis, kad gautum 520lt stipendija?

 o koks buvo siemet maziausias teises vidurkis?

Žinutė parašyta: 2010-07-19 11:29:54 | Nuoroda

 sveiki, norejau paklausti jeigu istociau i vdu tai kokiu budu reikes susimeketi mokesti universitetui ir kokie dokumentai reikalingi vaziuojant i universiteta pasirasyti sutarti?

Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:09:20 | Nuoroda
PKfyz rašė:
vitae rašė:

Ar ateinant pasirašyti sutartį su universitetu reikės turėti paprastą atestato kopiją ar patvirtintą notaro? Dėkuj :)

 Atestatas turėtu būti patvirtintas notaro, bent jau pernai taip buvo ir nemanau, kad kas pasikeitė :)

 pernai tai galejai kopija atsinesti padejo antspauda ir viskas, arba ten vietoj originala tavo atsviesdavo

Žinutė parašyta: 2010-07-20 11:19:05 | Nuoroda
AušraL rašė:
Minka rašė:

 sveiki, norejau paklausti jeigu istociau i vdu tai kokiu budu reikes susimeketi mokesti universitetui ir kokie dokumentai reikalingi vaziuojant i universiteta pasirasyti sutarti?

www.vdu.lt/public/var/files/reikalingi-dokumentai.pdf

 

 o reikia atsisviesta atestata ir asmens dokumenta vezti jo? kiti cia raso kad pas notarus eiti reikia.. juk ten vietoj uzdes antspauda ir viskas ar ne?

Žinutė parašyta: 2010-07-20 12:17:40 | Nuoroda
PKfyz rašė:
Bet Minka rašė:
PKfyz rašė:
vitae rašė:

Ar ateinant pasirašyti sutartį su universitetu reikės turėti paprastą atestato kopiją ar patvirtintą notaro? Dėkuj :)

 Atestatas turėtu būti patvirtintas notaro, bent jau pernai taip buvo ir nemanau, kad kas pasikeitė :)

 pernai tai galejai kopija atsinesti padejo antspauda ir viskas, arba ten vietoj originala tavo atsviesdavo

 Bet turint atestato kopij patvirtintą notaro, labai sutrumpėdavo eilės, nes bene didžiausia eilė buvo nusidriekus prie kopijavimo aparatų . :)

 todel as jau atsviesta atestata nesiuos, o patvirtins tai ten

Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:29:46 | Nuoroda
Szymborska rašė:

Aš irgi tikiuosi įstoti į VDU teisę. Tik kad tos dienos iki 23d. taip vangiai slenka, kad...

 As irgi pirmu nr. parasiau vdu teise ir tikiuosi istoti..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 12:46:34 | Nuoroda

 As ir tik i kauna, greiciausiai i vdu istosiu..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:27:44 | Nuoroda

 istojau i vdu teise nemokamai

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:40:37 | Nuoroda

 o yra kamnors taip kad kur balas rodytu nulius? mano drauge rase i kolegijas jos rezultatai ne ypac geri, bet balai kiek skaiciavau tikrai negali buti nulis visur... bet raso nulius.. kaip cia taip yra?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:45:20 | Nuoroda
Minka rašė:

 o yra kamnors taip kad kur balas rodytu nulius? mano drauge rase i kolegijas jos rezultatai ne ypac geri, bet balai kiek skaiciavau tikrai negali buti nulis visur... bet raso nulius.. kaip cia taip yra?

 tai niekas nezino kodel taip?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:48:24 | Nuoroda

 katik sms gavau kur istojau

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:50:06 | Nuoroda
Tecupae rašė:

 VDU, teisė. 

 as ir i vdu teise istojau

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:04:51 | Nuoroda
Tecupae rašė:
Minka rašė:
Tecupae rašė:

 VDU, teisė. 

 as ir i vdu teise istojau

Puiku, būsim kolegos.  Beje, gal žinai, ar reikia tą kvietimą kažkaip priimti? Bandžiau ieškoti VDU tinklapyje, tačiau nieko apie tai neradau. 

 Nereikia, kai nuvaziuosi i vdu  ir pasirasysi sutarti, tai ir bus kaip prieminas

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:27:40 | Nuoroda

 kaip jau zinai, as cia istojau kazkaip nesimato daugiau busimu kursioku...