Vartotojo Jasmina pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-21 09:29:05 | Nuoroda

  Sveiki :) esu abituriente ir siemet labai domintu orientalistikos centro bakalauro studijos :) ypac sinologija arba japonologija ;) gaila kad nete labai sunku rast kazka placiau apie studijas :) pvz su kokiais balais realu istot? :) visur pilna prirasyta kaip pernai vyko priemimas, na kokiais balais :) o apie orientalistikos centra tylu. Tad nezinau ar rasyt sias studijas pirmais numeriais ar ne, nes nezinau kiek norinciu priima ir daugmaz kokiais balais :) gal galetumet man rastelt kanors ir apsviest mane :))) is anksto dekoju :)))

Žinutė parašyta: 2010-06-26 14:29:16 | Nuoroda

 Sveiki :) na tiksliau sveikos :) nes kaip matau, kalbas studijuot nori tik paneles :) 1nr rasysiu lietuviu/ispanu, 2nr, lietuviu/suomiu , o toliau orientalistikos centro tos azijos studijos :)) viskas aisku svajoniu lygy, tad nekantriai laukiu egzaminu atsakymu, tada ir paaiskes, kaip tie prioritetai issidelios :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 15:34:06 | Nuoroda

 Sveikos :) aš tikrai stosiu į lietuvių/ispanų . Labai noriu išmokt ispanų kalbą.. Šiaip įstot ten ganėtinai sunku, pernai mažiausias balas buvo 19,3 , bet aš bandysiu :) pirmu numeriu rašysiu 

Žinutė parašyta: 2010-07-08 15:34:37 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

kaip sakot, ar istosiu i teise vf su IST 89, LT 98, anglu bus apie 80. yra vilciu???

 Tai žinoma, kad yra vilčių.. ir sakyčiau šansai ganėtinai neblogi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-11 15:51:12 | Nuoroda

Sveiki :) aš taip pat nieko nesuprantu apie šią būsimą anglų/ispanų studijų programą... čia atskiram visai VU padaliny- Užsienio kalbų institute- šitos studijos bus, ir berods viskas ten labai nauja, todėl ir nežinau ar  stot čia ar ne, ar verta rizikuot...

Žinutė parašyta: 2010-07-18 17:44:49 | Nuoroda
Eglinho rašė:

 Sveiki, visą dieną mane kamuoja  klausimas.. Konkursinį balą sudaro lietuvių, anglų, istorijos egzaminai ir metinis antrosios užsienio arba gimtosios kalbos pažymys. Antrosios užsienio kalbos nesimokiau, tai man ims lietuvių metinį balą? nes bijau, kad paskutinis koeficientas bus 0 ir nebeįstosiu į vf vietą. iš anksto dėkoju už atsakymą :)

  Eglinho --->  Jei laikei lietuvių gimtosios kalbos egzaminą, tada tau tik antros užsienio kalbos metinis tinka ir negali antrą kart gimtosios metinio rašyt  :) čia tie gali rinktis iš antros užsienio ir gimtosios metinio, kurie laikė lietuvių valstybinį, bet jiems lietuvių ne gimtoji :) šiuo atveju tau rašysis 0 toj vietoj ;//

Žinutė parašyta: 2010-07-18 18:07:35 | Nuoroda

 Sveiki :) o gal kas gali pasakyt, kur rast informaciją, kiek į kokią specialybę dabar daugmaž jau yra padavę prašymus, nes niekur nerandu ... kažkas čia vis pamini, kad yra tokia informacija :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 18:12:13 | Nuoroda
c'est ca rašė:

Aš visą laiką prancūzų mokiaus, tai rusų išvis nemoku, bet jei nuo nulio pradėtų mokyt, gal bandyčiau,  bet dabar svajoju tik apie anglų- ispanų. Rašiau pirmu numeriu, tikriausiai neapsigalvosiu, nes kiek keitaliojau visą sąrašą.. Dabar dar pažiūrėjau lamoj, kaip ten stojančių į tą spec yra.. Žinok, auga auga .. Neseniai buvo 19 pirmoj vietoj, dabar jau 37.. Ot, konkurencija O tu kelintoj vietoj rašei? o ką be anglų ispanų dar rašei? ;}}

 Sveika ;) o kur tu randi pažiūrėt, kiek, kas, į kokią specialybę rašo pirmais nr  ? :) kur ten lamoj tokią info rast? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 18:26:28 | Nuoroda
Marijus A. rašė:

Blogai pasirašė. Nukopijuok į adresų lauką http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html

 Ačiū tau labai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 18:30:05 | Nuoroda
frostas rašė:
Jasmina rašė:
c'est ca rašė:

Aš visą laiką prancūzų mokiaus, tai rusų išvis nemoku, bet jei nuo nulio pradėtų mokyt, gal bandyčiau,  bet dabar svajoju tik apie anglų- ispanų. Rašiau pirmu numeriu, tikriausiai neapsigalvosiu, nes kiek keitaliojau visą sąrašą.. Dabar dar pažiūrėjau lamoj, kaip ten stojančių į tą spec yra.. Žinok, auga auga .. Neseniai buvo 19 pirmoj vietoj, dabar jau 37.. Ot, konkurencija O tu kelintoj vietoj rašei? o ką be anglų ispanų dar rašei? ;}}

 Sveika ;) o kur tu randi pažiūrėt, kiek, kas, į kokią specialybę rašo pirmais nr  ? :) kur ten lamoj tokią info rast? :)

 http://bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html

spausk 
:: Studijų programų grupių
pasirenkamumas

ir ten susirasi.

 Va šito Studijų programų grupių pasirenkamumo ir nepastebėjau, ačiū Tau ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:02:50 | Nuoroda
Greta. rašė:
Jasmina rašė:
Eglinho rašė:

 Sveiki, visą dieną mane kamuoja  klausimas.. Konkursinį balą sudaro lietuvių, anglų, istorijos egzaminai ir metinis antrosios užsienio arba gimtosios kalbos pažymys. Antrosios užsienio kalbos nesimokiau, tai man ims lietuvių metinį balą? nes bijau, kad paskutinis koeficientas bus 0 ir nebeįstosiu į vf vietą. iš anksto dėkoju už atsakymą :)

  Eglinho --->  Jei laikei lietuvių gimtosios kalbos egzaminą, tada tau tik antros užsienio kalbos metinis tinka ir negali antrą kart gimtosios metinio rašyt  :) čia tie gali rinktis iš antros užsienio ir gimtosios metinio, kurie laikė lietuvių valstybinį, bet jiems lietuvių ne gimtoji :) šiuo atveju tau rašysis 0 toj vietoj ;//

 Ėė, ar tikrai taip yra, kaip sakai? Aš bent jau neradau, kad lietuvių metinį ims tik tuo atveju, jei tau tai ne gimtoji kalba.. :/

 Mano drauge skambinosi ir klausė, nes ji irgi neturi antros užsienio kalbos metinio. Pasakė, kad tą metinį lietuvių rašo tik tada , jei tu kokia rusaitė ir laikei lietuvių NE gimtosios kalbos egzą :))

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:08:18 | Nuoroda
meurico rašė:

 žmogeliai, gal kas ketina šiemet čia stoti? :)

 Aš pirmu nr :)

Žinutė parašyta: 2010-07-22 22:24:31 | Nuoroda
Anele rašė:

labas,mieli zmogeliai...gal jau zinot savo stojamaji bala???as pasiskaiciavau savo 17.94..paluginus nedidelis...o atrodo ir lietuviu, ir istorijos, anglu egzaminai neblogi...gali nepakakti...

 Nesamonė kažkokia, tavo balas negali būt toks mažas, pažiūrėk kokie tavo balai, gal kokioj nevykusioj skaičiuoklėj skaičiavaisi. Geriausia viską susumuot pagal tą VU formulę. Manasis balas 20,12

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:14:24 | Nuoroda

 Įstojau !!!! Lietuvių/ispanų vf NL :) kiek laimės :) būsimi kursiokai, rašykit jei ką ;) 862280248 skype spinefix

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:17:03 | Nuoroda

 VU lietuvių filologija ir ispanų kalba vf NL  :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:55:53 | Nuoroda
Laura18 rašė:

Kaip priimti ta kvietima studijuoti?  

 Važiuodama į universitetą ir pildydama ten popierius jau ir priimi tą pakvietimą :) nieko nereik šiaip priiminėt :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:16:55 | Nuoroda

 Įstojau į lietuvių / ispanų :)  ne anglų/ispanų , bet vistiek manau draugausim :) jei ką, mano skype spinefix

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:45:15 | Nuoroda

 Na mielieji ;) kur įstojot ? :)) aš į lietuvių /ispanų, kaip ir troškau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:07:15 | Nuoroda
anksa rašė:

 ech,o mažu kas nors į lietuvių filologiją įstojot? ;)

 Įstojau į lietuvių filologiją ir ispanų kalbą ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-24 19:19:52 | Nuoroda
meurico rašė:

 VU Lietuvių filologija ir ispanų kalba :D

 Aš taip pat ten įstojau :))