Vartotojo Hmm pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-11-01 13:28:01 | Nuoroda

Kad istoti i VDA ar butinas dailes egzaminas  ...

Žinutė parašyta: 2010-02-28 14:08:58 | Nuoroda

Noreciau paklausti .Koki egzaminai butini istoti i socialine edukologija ?

Žinutė parašyta: 2010-07-02 16:01:56 | Nuoroda

Nu ka varau ir as savu rezultatu...nuotaika nekokia,nes turiu nuojauta,kad neislaikiau...labai jau daug islaikiusiu ziuriu,kad ir mazai...

Žinutė parašyta: 2010-07-03 11:57:03 | Nuoroda

Klausykit gal kas zinot ....jei neislaikai egzo ,tai butina kazkoki dokumenta rasyt del perlaikymo lietuviu kalbai ?

Žinutė parašyta: 2010-07-03 15:41:50 | Nuoroda
NONcom rašė:
Hmm rašė:

Klausykit gal kas zinot ....jei neislaikai egzo ,tai butina kazkoki dokumenta rasyt del perlaikymo lietuviu kalbai ?

 Žinau tik vieną, lėk pas mokyklos vadovybę ir tau viską paaiškins.

 Ne man reikia ,bet pazistamai ,kuri bijo cia prisijungt ir paklaust :DDDD...Perduodu tau Aciu nuo jos ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:23:25 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:

zinokit, tik prasidejus 12 klasei, galvojau jezau, cia egzai bus, stojimai, pasaulio pabaiga, o kai atejo metas jiems, taip ramiai jauciausi, visiskai dejus nuejau laikyt juos ir islaikiau, o dabar visiskai be baimes laukiu stojimu, kazkaip nera to tokio kad tik istot kazkur, jei neistosiu pasaulio pabaiga ar pan, labai jau pochuistiskas mano poziziuris i viska :D 

 Kaip tau pavydziu.As ir taip noreciau i sita ziuret,bet negaliu del tevu.Zinot,jei neistoji niekur,tai is karto seimoj ir tarp kitu negarbe uzsitrauki

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:35:24 | Nuoroda

Kaip gerai,kad sie forumai yra (GALIME LAIKYTIS VISI KARTU!)...bent kiek nuramina

Žinutė parašyta: 2010-07-20 01:19:26 | Nuoroda

O idomu kas nutiktu jei kazka bandyciau pakeist savo sarase :D ,NES MAN DAR KAIP IR LEIDZIA ...

Žinutė parašyta: 2010-07-20 17:52:51 | Nuoroda
666666 rašė:

Gal kas zinot kur galima paziuret kiek zmoniu ir i kokias specialybes uzpilde prasymus.Kazkas buvo numetes linka,bet nebeatrandu tos temos.Buciau dekingas.

 Stai cia : bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html 

Žinutė parašyta: 2010-07-20 17:56:33 | Nuoroda
Hmm rašė:
666666 rašė:

Gal kas zinot kur galima paziuret kiek zmoniu ir i kokias specialybes uzpilde prasymus.Kazkas buvo numetes linka,bet nebeatrandu tos temos.Buciau dekingas.

 Stai cia : bp.lamabpo.lt/bp/bpapp_main.html 

 Jei nerodo spausk kairej puseje  ,,Studijų programų grupių
pasirenkamumas'' ,o tada rinkis tarp universitetu ir kolegiju (kas domina ;) )

Žinutė parašyta: 2010-07-20 18:55:19 | Nuoroda
Svaja09 rašė:

 Pas mane šiuo metu abi grafos užpildytos visiškai vienodais balais.
Žodžiu, suprantu, kad geriausia yra nesijungti prie tos lamos iki penktadienio ir nesukti sau galvos, nes šiuo metu viskas yra su bug'ais dar. 

 Visiskai pritariu Svajai...pas mane ir tas pats dbr. ,tai geriau jau ir as penkt. lauksiu .

Žinutė parašyta: 2010-07-22 17:29:01 | Nuoroda

Greiciau penktadienis ateitu !!!

Žinutė parašyta: 2010-07-22 17:56:25 | Nuoroda
Svaja09 rašė:
Hmm rašė:

Greiciau penktadienis ateitu !!!

 Ar čia tik aš vieną nerandų ką veikti, kad užsimiršt?
Su siaubu laukiu rytojaus 

 Ne  viena  .As ir nzn. net ka cia nuveikus snd ...nors ir  seip nieko nesinori.As vis galvoju apie penktadieni...nuo to galvijimo ,net pykina (,nes jau nerviskai veikia ) .Reik sakau gal koki filma paziuret ar dar ka (nors jauciu nlb padetu).Idomu kelinta valanda atsiras tie rezultatai...,kad ir kaip man butu bloga noriu,kad rezultatai greiciau ateitu.

Žinutė parašyta: 2010-07-22 17:59:19 | Nuoroda

Oi sorry uz klaida  Turejau omeny ne galvijima,o galvojima .Ne vien laukimas,bet ir karstis veikia

Žinutė parašyta: 2010-07-22 18:14:13 | Nuoroda
Svaja09 rašė:
Hmm rašė:
Svaja09 rašė:
Hmm rašė:

Greiciau penktadienis ateitu !!!

 Ar čia tik aš vieną nerandų ką veikti, kad užsimiršt?
Su siaubu laukiu rytojaus 

 Ne  viena  .As ir nzn. net ka cia nuveikus snd ...nors ir  seip nieko nesinori.As vis galvoju apie penktadieni...nuo to galvijimo ,net pykina (,nes jau nerviskai veikia ) .Reik sakau gal koki filma paziuret ar dar ka (nors jauciu nlb padetu).Idomu kelinta valanda atsiras tie rezultatai...,kad ir kaip man butu bloga noriu,kad rezultatai greiciau ateitu.

 Man panašiai - jaučiuosi tokia įsitempusi, visokios durnos mintys į galvą lenda. Mes su draugais juokaujam, kad reiks varyt į sanatoriją nervukų pasigydyt po visko. 
 

 O sanatorija visai gera ideja  ,o man reiks  i Tibeta varyt ,pamedituot .Aisku,tik juokauju.....Jau matau,kaip ,,greit'' ateis ta 3 valanda

Žinutė parašyta: 2010-07-23 00:16:37 | Nuoroda
Tecupae rašė:

 O jūs pastebėjot, kad lamoj dingo tas raudonai parašytas pranešimas, kad negalima jau nieko keisti?  Ar čia tik man vienai jo neberodo? 

 Tas pats pas mane ,tai jauciu pas visus cia jau taip

Žinutė parašyta: 2010-07-23 11:39:38 | Nuoroda

Jau ziuriu ten kur rasem savo pasirinkimus ir  prisijungt neleidzia

,,Stojančiojo prisijungimas prie LAMA BPO informacijos sistemos
Reezultatai dar neskelbiami!''
,,reezultatai''

Žinutė parašyta: 2010-07-23 11:40:53 | Nuoroda

Tik dabar pamaciau

Žinutė parašyta: 2010-07-23 13:12:34 | Nuoroda
Neringa rašė:

Ziurekit, ka raso facebook egzaminai 2010....

Švietimo ministerija po posėdžio paskelbė, kad stojimo rezultatai atidėti ir bus paskelbti tik pirmadienį. Šitokia situacija susiklostė dėl per didelio stojančių skaičiaus ir didelio darbo krūvio. Gintaras Steponavičius visos švietimo ministerijos vardu atsiprašo abiturientų už nepatogumus

 WTF

Žinutė parašyta: 2010-07-23 13:18:39 | Nuoroda

Tai butu taiiiip nesazininga jei butu tiesa (tokiu atveju geriau viena kita val ilgiau palaukt,bet ne to durno pirmadienio laukt)  ISPROTESIU !