Vartotojo Domerkantas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-11-02 00:29:40 | Nuoroda

Sveiki , mokausi 11-oje klaseje. Manau laikyti Istorijos , Anglu , Lietuviu kalbos egzaminus.

Kur galeciau stoti? As pats labai noreciau link politikos , viesiojo administravimo ir panasiu dalyku?
Kur kokiu mazdaug balu reiktu ir kaip egzaminus tureciau islaikyti , kad ten istociau? :)


Aciu :)

Žinutė parašyta: 2010-02-21 02:26:20 | Nuoroda

 

Sveiki , labai noreciau stoti i politkos mokslus arba politologija? Gal kas studijuojate ir galite pasidalinti ispudziais? kaip paskaitos , mokymas? idomu ar nuobodu? nesausas mokslas?
Kiek islaikyti egzaminus mazdaug reikia , norint cia istoti ? :)

 
Žinutė parašyta: 2010-02-21 13:28:44 | Nuoroda

 

 

Zinau , kad mokslo kryptys skiriasi. Ne tame esme

Žinutė parašyta: 2010-02-21 13:38:37 | Nuoroda
xrist rašė:

Studijuoju viešąjį adminstravimą KTU. Tai būsimi valstybės tarnautojai, kurie gali dirbti valstybinėse įmonėse bei kitose institucijose. Pvz savivaldybėje, įvairiose institucijose. Taip pat gali dirbti ir privačiame sektoriuje, tačiau ši specialybė yra labiau orentuota į politiką ir dėstomi dalykai orentuoti į politiką. Ir tikrai mažai ką bendro turi su vadyba ar dar  kaip  daugelis mano, kad tai "sekretorių" mokslas. Tai nėra sekretorių mokslas.

 

 

Kaip tau mokslai? Kelintam kurse esi? Sunku mokintis? kokiais balais istojai ? :) Aciu

 
Žinutė parašyta: 2011-07-12 17:41:37 | Nuoroda

 Sveiki, norėjau paklausti dėl pasirenkamų dalykų studijuojant VDU. Žadu studijuoti Politikos mokslus,  Iš A, B ir D dalykų privalu pasirinkti už 12 kreditų? ir tai gali būti bet kurie mano norintys dalykai ar kaip?

Žinutė parašyta: 2011-07-13 13:28:15 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Domerkantas rašė:

 Sveiki, norėjau paklausti dėl pasirenkamų dalykų studijuojant VDU. Žadu studijuoti Politikos mokslus,  Iš A, B ir D dalykų privalu pasirinkti už 12 kreditų? ir tai gali būti bet kurie mano norintys dalykai ar kaip?

 Sveiki,

Na taip tai gali būti bet kurie dalykai. Primename, tie kas už anglų kalbos egzaminą gavo mažiau nei 80, turės laikyti anglų kalbos testą ir nustačius jų žinių lygį reikės mokytis anglų kalbą. Tad dar 4 kreditus galite skirti šiai kalbai :)

 

 

O tai reiškia, kad man nebus būtina mokintis tarkim matematikos ar Istorijos, jeigu aš pats to nenorėsiu? Galėsiu pasirinkt sakykime visus kelis panašius dalykus ir juos sau džiaugdamasis mokintis? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-13 13:38:11 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Domerkantas rašė:
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Domerkantas rašė:

 Sveiki, norėjau paklausti dėl pasirenkamų dalykų studijuojant VDU. Žadu studijuoti Politikos mokslus,  Iš A, B ir D dalykų privalu pasirinkti už 12 kreditų? ir tai gali būti bet kurie mano norintys dalykai ar kaip?

 Sveiki,

Na taip tai gali būti bet kurie dalykai. Primename, tie kas už anglų kalbos egzaminą gavo mažiau nei 80, turės laikyti anglų kalbos testą ir nustačius jų žinių lygį reikės mokytis anglų kalbą. Tad dar 4 kreditus galite skirti šiai kalbai :)

 

 

O tai reiškia, kad man nebus būtina mokintis tarkim matematikos ar Istorijos, jeigu aš pats to nenorėsiu? Galėsiu pasirinkt sakykime visus kelis panašius dalykus ir juos sau džiaugdamasis mokintis? :)

 Tikrai taip :) jums nei vienas is siu dalyku nebus privalomas. Visus pasirenkamus dalykus galite rasti cia: www.vdu.lt/lt/studies/subject/abdlist

A grupės dalykai yra privalomi, juos turėsite pasirinkti per 2 studijų metus ir išklausyti. Iš B grupės kiekvieno pogrupio reikes pasirinkti bent po 1 dalyka ir per 2 metus isklausyti is kiekvienos grupeles, o D grupe laisvai pasirenkami jei turite laisvu kreditu :)

 

Myliu VDU, tikiuosi čia įstoti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-15 12:08:55 | Nuoroda

 Noriu paklaust apie gretutines studijas. Ar mokantis diplomatijos fakultete galima rinktis gretutines studijas iš humanitarinių ar kitų fakultetų? Kiek trunka jos ir kaip jos vykdomos? Jeigu neesate užimti papasakokite plačiau:) Iš anksto dėkui.

Žinutė parašyta: 2011-07-15 14:12:44 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Domerkantas rašė:

 Noriu paklaust apie gretutines studijas. Ar mokantis diplomatijos fakultete galima rinktis gretutines studijas iš humanitarinių ar kitų fakultetų? Kiek trunka jos ir kaip jos vykdomos? Jeigu neesate užimti papasakokite plačiau:) Iš anksto dėkui.

 Sveiki,

Na šia tema jau ne kartą kalbėjome :) Studentai gali rinktis bet kurią iš siūlomų programų, nesvarbu ką jie studijuoja. plačiau apie šias studijas skaitykite čia:  www.vdu.lt/studijos/gretutines-studijos.html

Ką galite rinktis rasite čia: www.vdu.lt/studijos/gretutines-studijos/gretutiniu-studiju-programos.html

Šios studijos trukmės nustatytos neturi, svarbu jas baigti iki kol baigiate pagrindinę savo studijų programą. Paparastai studentai gretutines studijas baigia per 2 studijų metus, šią programą galite rinktis jau nuo 1 kurso 1 semestro arba vėliau.  Vėliausias terminas pasirinkti gretutinę programą tai 3 kurso 1 semestras.

Kiekvieną semestrą studentai pasirenka gretutinės programos mokomuosius dalykus ir juos išklauso. Taigi  studento pasirinkusio gretutines studijų programas mokymosi krūvis per semestrą padidėja 1 arba 2 dalykais.

 

 

Na ir tai įeina į pažymių vidurkį, ar čia tik dėl savęs? Diplomas toks pat?

Žinutė parašyta: 2011-07-19 11:11:38 | Nuoroda

 Laba diena, noreciau suzinoti daugiau apie salygas mokytis VDU. Ar yra internetas (WI-FI)? Jeigu yra ar jis nemokamas? Ar turi VDU savo valgykla, kokios kainos? Koks laisvalaikis siulomas VDU? :) 

Dekui uz atsakyma:)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 18:24:54 | Nuoroda

 Aš irgi bandysiu stot čia, bet žiūrint į jūsų balus, tai man liūdna darosi, nes mano vos 18 :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 19:15:09 | Nuoroda

 Nu tai ko tikitės iš šitų studijų? Kokie motyvai dėl stojimo? ką žadate veikti ateityje? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-20 19:32:29 | Nuoroda

 Sveiki, žadu stoti į politikos mokslus su balu 18. Kokie šansai yra įstoti? Ar įmanoma įstoti per pirmąjį turą? Kiek maždaug žmonių antrame ture atsisako šios vietos ir ar kitame ture gali atsirasti vilčių? 

 

Dekui už atsakymą :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 17:47:07 | Nuoroda
SnowyQueen rašė:

Aisku imanoma istemti net visus 4ris metus negaunant net i galva nuo nieko ten bet esme kad kiek buvau kaune- nepatiko. Labai apleistas ir nykus miestas.

 

Griebi butą centre ir štai Laisvės Alėja, Akropolis, Žalgirio varžybos, tūsai su grupiokais ir visa kita... Ko daugiau norėt:)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 17:50:55 | Nuoroda
Maya rašė:
Raminta1 rašė:

 Sveiki, norejau paklaust, jei prasymuose irasai ISM kaip vf tai vistiek nepilnai ten finansuoja kaip suprantu? gal kas galetu placiau paaiskint?

 Pilnai finansuojama jeigu KB aukstesnis negu 20.00 :)

 

O jeigu mažesnis, bet vistiek rašai VF, tai įstoji ir moki?

Žinutė parašyta: 2011-07-21 20:43:36 | Nuoroda

 Sveiki, kilo toks klausimas. Jeigu per pirmąjį turą nepatenki į pirmasias tris pasirinktas specialybes, o patenki tarkim į ketvirtą ar penktą.  Nutari dalyvauti antrame etape. Kiek maždaug turi likti vietų tose specialybėse (iš pirmų 3), kad būtų galima drąsiai dalyvauti antrame etape ir nelikti be nieko. Ar dideli šansai, kad tavo užimtą vietą kitame etape užims kitas? 

Ačiū už atsakymą :)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 20:55:31 | Nuoroda

 Nes dabar svarstau, ar 4 vietoje esantis variantas pakankamai geras, kad nebandyčiau rizikuoti dėl antro:)

Žinutė parašyta: 2011-07-21 22:14:53 | Nuoroda

 Puikiai pastebėta Dzeimsai, manau, jeigu įstosim abu ten pat, tai puikiai sutarsim :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 12:36:23 | Nuoroda

 Sveiki, jei mano balo pakaks, tapsiu vdu Politikas

Žinutė parašyta: 2011-07-25 15:26:32 | Nuoroda

 Koks mazdaug politikos balas istoti?