Vartotojo rovinj pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-02 23:12:29 | Nuoroda

Krikščionybė tai bendrai, o katalikybė, stačiatikybė yra krikščionybės šakos :) nežinau, ar supratai

Žinutė parašyta: 2010-07-01 16:44:48 | Nuoroda

Nuotaika nuostabi, taip gera, kad tikrai pasisekė :)

Žinutė parašyta: 2010-07-04 00:09:39 | Nuoroda

Na girdėjau vienos mokytojos, kuri taisė darbus, nuomonę, jog visko gali būti, kad pereinamasis balas bus gana žemas, nes, anot jos, labai daug prastų darbų... :) na šiaip būtų labai gerai, kad už mažesnį taškų skaičių būtų galima tikėtis geresnio įvertinimo :)

Žinutė parašyta: 2010-07-04 10:30:00 | Nuoroda

Rašiau rašinį antrąją tema :) Šiaip gana lengvai sugalvojau kuo remtism:) Pirmoje pastraipoje rašiau tas visas okupacijas, na rėmiausi istorija, antroje minėjau Biliūno "Liūdną pasaką", trečioje naudojau Marcinkevičiaus "Mažvydą". Parėmiau teiginį, jog lietuviai vis dėl to yra liūdni. Kalbėjau apie tai, iš kur tas liūdesys atsiranda. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 23:37:48 | Nuoroda

Gal ir bandysim :)

Žinutė parašyta: 2010-07-17 21:40:56 | Nuoroda

Šią specialybę rašiau antru numeriu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 10:26:40 | Nuoroda

O pas mane dvi muzikos ir dvi kūno kultūros...

Žinutė parašyta: 2010-07-19 22:03:23 | Nuoroda

Manau, reikalinga medžiaga :)

 

1. Atvykęs į aukštąją mokyklą pakviestas joje studijuoti asmuo aukštosios mokyklos priėmimo taisyklėse nustatyta tvarka pateikia šių dokumentų originalus:

* asmens tapatybės kortelę arba pasą;
* asmens fotonuotrauką;
* brandos atestatą ir jo priedą (-us) arba kitus vidurinį išsilavinimą liudijančius dokumentus (originalus);
* Suaugusiųjų mokymo centro pažymą apie metinius dalykų pažymius (jeigu jie reikalingi konkursiniam balui apskaičiuoti);
* pažymas apie perlaikytus ir papildomai laikytus brandos egzaminus;
* diplomą ir jo priedėlį (jei baigta aukštoji arba aukštesnioji mokykla);
* Studijų kokybės vertinimo centro išduotus dokumentus, patvirtinančius ne Lietuvos Respublikos mokyklose įgytą ne žemesnį kaip vidurinį ar jam prilygintą išsilavinimą;
* visus kitus papildomus išsilavinimą liudijančius dokumentus;
* tarptautinių ir šalies olimpiadų arba konkursų I–III vietų laimėtojams – tai įrodančius dokumentus, suteikiančius teisę gauti papildomų balų;
* dokumentą, patvirtinantį pavardės keitimą, jeigu ne visi pateikiami dokumentai yra ta pačia pavarde.

2. Aukštojoje mokykloje būsimai studento bylai formuoti paliekamos visų pateiktų dokumentų kopijos (jas patvirtina aukštosios mokyklos įgaliotas asmuo) arba notaro patvirtinti jų nuorašai. Kopijos gali būti parengtos iš anksto arba daromos dokumentų įforminimo metu.

3. Priėmimo į aukštąją mokyklą faktas įforminamas aukštosios mokyklos ir studento pasirašoma studijų sutartimi.

4. Aukštosios mokyklos būsimiems studentams, jei jiems reikia, gali pasiūlyti parašyti prašymą skirti bendrabutį.

5. Stojančiųjų įgaliotieji asmenys, įforminantys priėmimą ir pasirašantys studijų sutartį, privalo turėti notaro patvirtintą stojančiojo raštišką įgaliojimą.

Žinutė parašyta: 2010-07-22 20:07:35 | Nuoroda
IcanFLY rašė:

Aš irgi antru :) :) o ką pirmu, jei ne paslaptis? :)

 

Pirmoje ietoje pas mane VU KHF ekonomika :)

Žinutė parašyta: 2010-07-22 20:08:16 | Nuoroda

O kokie balai pas tuos, kurie ruošiasi čia studijuoti? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:37:11 | Nuoroda

Sveiki, ekonomika pas mane, facebook'as Indrė Šlėderytė :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 09:39:53 | Nuoroda

Sveiki :) Bet aš vieno dalyko nesuprantu, kodėl manęs nepakvietė į mokamą specialybę, kurios paskutinis pakviestasis (ta rodyklė su numeriuku) yra ties 11, o mano balas 17,70,  Šis pagal prioritetus buvo pirmiau, nei į tą, kurią pakvietė.... nesuprantu

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:08:26 | Nuoroda

Įstojau :) Bet kiek pamenu jau tokia tema yra ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 15:10:38 | Nuoroda

Išsiaiškinau, jog tas brūkšnys, kuris yra gale - tai  ištestinių studijų paskutinis, dėl to jis toks žemas, o ta rodyklė su skaičiuku - tai paskutinis balas į nuolatines

Žinutė parašyta: 2010-07-26 17:59:15 | Nuoroda

O kur ruošiatės gyventi būsimi pirmakursiai? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:19:10 | Nuoroda
Ieva VU rašė:
rovinj rašė:

O kur ruošiatės gyventi būsimi pirmakursiai? :)

 Bandau ciupt legendini BARAKA

 Tai tu čia apie tą baraką, esantį Aleksote? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 18:22:27 | Nuoroda
Loreta :] rašė:
DainiusS rašė:
lietuvaitė rašė:
Zahara rašė:
Loreta :] rašė:

aš taip pat Kaune :) VU KHF ;)

 Būsime kolegės. :)

 Aš su Jum :)

 tai dar ir vaikinas atsirado ;)as ekonomikoj :)

 aš taip pat ekonomikoj ;) 

 Taip pat VU KHF Ekonomika

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:39:31 | Nuoroda

Taip pat ekonomika fb -Indrė Šlėderytė ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-28 09:31:57 | Nuoroda
adidi rašė:

jeigu as dabar gavau kvietima i vf vieta bet neinu pasirasyti sutarties o bandau antra etapa ar ira tikimybe kad antro etapo metu gausiu kvietima i ta pacia vieta?

 Na aš manau, kad tikimybė vis tiek yra kažkokia, bet manau, jei nori užsitikrinti šią vietą, tai rašykis sutartį, aišku tada antram etape galesi pretenduoti tik į mokamas studijas

Žinutė parašyta: 2010-07-28 17:28:21 | Nuoroda
Dat New rašė:

sveiki,kaip jus pakeitet savo prasyma? i pirmas vietas padejote specialibes kur daugiau laisvu vietu ar kur maziau balo truko ,kad prijimtu jus? 

 Pirmose vietose rašiau tai, kur trūko mažiausiai balo :)