Vartotojo klykianti.ausra pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:27:57 | Nuoroda

KK bendrosios praktikos slauga NL vf...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:58:30 | Nuoroda
frutela rašė:

yra kauno kolegijoj istojusiu i bendrosios praktikos slauga?

 Jo yra ;] koks tavo balas?

Žinutė parašyta: 2010-07-27 20:52:28 | Nuoroda

KK bendrosios praktikos slauga,gal dar kas nors ten pat?;]

Skype: kolete26

Žinutė parašyta: 2010-08-17 15:06:48 | Nuoroda

KK bendrosios praktikos slauga ;]

gal yra kolegų?;>

Žinutė parašyta: 2012-06-26 20:31:25 | Nuoroda

Et nežinot kur lendat panos ;D

Žinutė parašyta: 2012-06-27 19:27:35 | Nuoroda
Indrė:) rašė:
klykianti.ausra rašė:

Et nežinot kur lendat panos ;D

 Ta prasme? Kažkas blogai, su šia specialybe?

Tiesiog aš KK studijuoju slaugą, ir praėjus dviems metams jau gaila sugaišto laiko, kad mesčiau, nes čia tikrai chaosas, o ir specialybė Lietuvoje visiškai nevertinama. Nebent tikrai turit pašaukimą..

Žinutė parašyta: 2012-06-28 19:46:50 | Nuoroda
Indrė:) rašė:
klykianti.ausra rašė:
Indrė:) rašė:
klykianti.ausra rašė:

Et nežinot kur lendat panos ;D

 Ta prasme? Kažkas blogai, su šia specialybe?

Tiesiog aš KK studijuoju slaugą, ir praėjus dviems metams jau gaila sugaišto laiko, kad mesčiau, nes čia tikrai chaosas, o ir specialybė Lietuvoje visiškai nevertinama. Nebent tikrai turit pašaukimą..

 Kodėl manai,kad sugaišai laiką?  Sunku, ar nėra tvarkos atsakomybės iš dėstytojų pusės ar valdžios?
Pritariu,kad nevertinama, o apskritai,kas Lietuvoje vertinama? O gi niekas, jaunų žmonių Lietuvai nereikia :)
Nežinau ar tai pašaukimas ar ne, tačiau nori padėti žmonėms, mane būtent tai traukia link šios specialybės :)

 Laiko nesugaišau, medicina man aktualu, tik va ne ta pakraipa. Dėl sunkumo tai žiūrint koks dalykas, yra sunkesnių, yra lengvesnių čia kaip ir visur, dėstytojai ir likusi valdžia, na ten sistemos tikrai nėra, atsakomybės ir nepasakyčiau, kad užtenka. Kalbant apie specialybės vertinimą, tai šiuo metu seselės nelabai skiria nuo sanitarės ar vos ne valytojos, siunčia visur kur tik įmanoma ir jei kas visada išsikrauna ant tavęs. Dėl noro padėti žmonėms tai laikinas reikalas, kai stojau aš ir labai norėjau padėti žmonėms, bet kolegija vis labiau tą norą šalina iš manęs.