Vartotojo Lauruc pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-11-12 22:43:55 | Nuoroda

Sveiki, norėčiau paklaust, ar stojant, kad ir į VDU istoriją, reikia geografijos pažymio? :/ Kažkaip, kai  šiaip pasiskaičiuoju konkursinį balą, tai jos pažymio kaip ir neprašo, tai dabar pasimetus :))

Žinutė parašyta: 2010-01-12 19:53:14 | Nuoroda

Labu, truputį prikelsiu šią temą, bet norėčiau paklaust čia įstojųsių ar šiaip išmanančių šią specialybę, ar yra šansų į ją įstot su IT B lygio pažymiu? :)

Žinutė parašyta: 2010-01-12 20:02:49 | Nuoroda

Na kadangi matiekos visai neišmanau, tai laikysiu lietuvių, anglų ir istoriją ir stosma kur į humanitarinius/kaikuriuos socialinius be matematikos mokslus :)) Na taip pat dar mėginsiu kompiuterinį raštingumą laikyt ;)

Žinutė parašyta: 2010-03-02 13:53:42 | Nuoroda

Šiandien darėm 2010m. istorijos valstybinio brandos egzamino bandomąją užduotį. Na tą, kur nuo 03 01 patvirtino, nes prieš tai buvo kita :) Tai.. Kaip čia pasakius, testas nebuvo sunkus, visur galima išmąstyt, dokumentai dauguma siejosi su Lietuvos istorija.. Na, buvo visko po truputuką, jei mokotės, tai nėr labai ko bijot :)) Dabar pasitikrinau atsakymus NEC'e, tai nemažai žioplų klaidų, tikrai yra dar kur temptis, ojojoj

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:25:39 | Nuoroda

Na kątik po egzamino, tai kaip čia pasakius.. Tikėjaus didesnio kosmoso :D Bet dabar yra šioks toks nuovargis, bet tikrai niek baisaus :) Valstybinio temos buvo "Ar žmogus visada gali rinktis ir yra atsakingas?" ir kitos nelabai atsimenu, bet kažkas "Ar lietuviai yra nelaimingi".. O suvokimas man asmeniškai nebuvo labai lengvas, bet ir nesunkus.. :) Klausimai gana suktoki, tad vot matysma, kaip čia pasiseks :D Bet tikrai pora vaikinukų baigė labai greit, per 25-30min :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:16:49 | Nuoroda
tillary rašė:

o teksto suvokime, kokios ten kalbines raiskos priemones buvo, kaaaa?:)

 Ale aš tai parašiau, kad prie šalutinio sakinio prijungė pagrindinį, bet čiuju nupievinau :D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:40:12 | Nuoroda
spalvotai rašė:

Na, brangūs kandidatai (die, kaip baisiai skambėjo šiandien šitas žodis), kaip jums sekėsi su samprotavimais susidoroti? Kaip temos?

 Na aš samprotavau pirmąja tema, tai rėmiausi A. Hitleriu, G.G. Makerso pateiktaisiais žodžiais ir Faustu. Visąlaik stengiaus argumentuot, kad TAIP, žmogus visada gali rinktis, jis jau gimsta su pasirinkimo laisve, o atsakomybę įgyja laikui bėgant, nors grįžus pagalvojau, kad visgi galėjau parašyt ir vieną neigiamą pusę, jog daug kas priklauso nuo aplinkybių ir remtis E. Remarku, D. Grinkevičiūte ar Stalinu, bet jau ką padarysi :D Tikiuos ne pas labai griežtus vertintojus papuls.. :)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:46:32 | Nuoroda
ingree rašė:

Aš tai antrą temą rašiau .. tikiuosi nenusigrybavau ;/

 Naaagi, manau, padarei viską, ką galėjai, tad pasitikėjimo daugiau ;)

Žinutė parašyta: 2010-05-31 15:47:59 | Nuoroda
Egypt rašė:
tralain rašė:
vitae rašė:

Aš rašiau rašinį pirmąja tema. Rėmiausi Atlorių šešėly, Sename dvare ir Nusiklatimu ir bausme. Šiaip gailėsiuosi, kad tiksliai neapibrėžiau taip ar ne. Bet nagrinėjau iš abiejų pusių. Trūkumų tikrai bus, bet šiaip gal visai nieko parašiau, bent jau nuoširdžiai ir rementis mėgstamiausiais kūriniais.

O teksto suvokimas mane nuliūdino. Manau, kad jis buvo lengvas tik tiems, kurie žiūrėjo paviršutiniškai... Nes realiai, kalbėjo apie šventes, bet kartu ir iškėlė daugelį aktualių problemų. Nustebau, kad nebuvo tų paprastųjų klausimų apie stilių, žanrą.

 jo,asir tikejausi kad klaus zanro,funkcinio stiliaus.problemu,temos..bet nebuvo

 būtų buvę galima daug taškų prisirinkt..

 Aha, gaila truputį.. Jau buvome atkalę tą frazelę "kalbama visuomenei aktualia tema, vaizdingumas dera su dalykiškumu" :D Todėl tikriausiai ir ištraukė..

Žinutė parašyta: 2010-06-10 17:45:06 | Nuoroda

Bandysiu į VDU anglų filologiją :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 13:00:37 | Nuoroda

Na aš rašiau, tai irgi maždaug globaliai, jog geriausia profesija ta, kuri garantuoja ir pinigus ir laimę, mano nuomone.. :/

Žinutė parašyta: 2010-07-01 14:54:09 | Nuoroda

54%. Na tikėjaus daugiau biškį, bet virš 50 irgi neblogai.. :)

Žinutė parašyta: 2010-07-22 10:52:32 | Nuoroda

 DELL Vostro 1015. Mokslams ir internetui per akis :)

Žinutė parašyta: 2010-07-22 22:10:00 | Nuoroda

 Aš irgi 1 numeriu anglų filologiją VDU vf parašius :)) Žiūriu nemažai chebrikės tą patį pasirinko :D Laukiam rytojaus! 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 14:19:02 | Nuoroda

 Prisijungiu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:01:54 | Nuoroda

 VDU Anglų filologija!!!

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:19:45 | Nuoroda

 Sunkiai patikėjau, bet įstojau taip pat į VDU anglų filologiją :D Nice to meet ya all! ^^v

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:11:15 | Nuoroda

 Na į baraką neplanuoju, bet pasirašyt važiuosiu jau tikiuos rytoj :D Noris kuo greičiau viską sutvarkyt :))

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:23:30 | Nuoroda

 Na visgi nevisiškai moteriška specialybė bus :D

Žinutė parašyta: 2010-07-24 16:50:43 | Nuoroda

 Šiandien pasirašiau VDU, nebuvo jokių eilių galima sakyt ir patys studentai tarpusavyje šnekėjos, jog šian mažokai žmonių buvo :) Pirmadienį tikriausiai prasidės "anšlagas" :))