Vartotojo Curie pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-12-03 13:09:24 | Nuoroda

Jei apie kalbėjimo temas klausėte, tai:
1. Knyga ir mes
2. Jauno žmogaus pilietiškumas
3. Mokslo pasiekimai mūsų gyvenime
4. Kultūra ir jaunimas
5. Žmogus ir aplinka.
Tik keista, kad visos temos su pernykštėmis sutampa...

Žinutė parašyta: 2010-01-03 21:42:34 | Nuoroda

Neprivaloma nei matematika, nei lietuvių kalba.

O bijoti tai nereikėtų - baimė labai trukdo pozityviai nusiteikti ir prieš egzus, ir jų metu XD O kam jau labai pakinkliai linksta, tai siūlau 2008/2009m.m. užduotis pažiūrėti, galbūt ramiau gyvensit

Žinutė parašyta: 2010-05-23 09:45:13 | Nuoroda

Kokios emocijos kyla iki patikros likus mažiau nei 24h? 
Gal kam nors simpatinės nervų sistemos suaktyvėjimo požymių atsiranda?

Žinutė parašyta: 2010-05-23 19:18:52 | Nuoroda

Rašiau ir aš lietuvių bandomąjį. Po pirmos dalies (rašinio) visa krečiama pykčio ir šalčio išėjau iš kabineto. Buvau nusivylus nusivylus temomis. Tiksliau ne temomis, o savim, kaip aš galėjau tokį menko menininio lygio darbą parašyti. [Nors pripažinsiu, kad rašyti viena iš didžiausių mano aistrų.  ] Tada vietoje kaukolės turinio buvo likęs tik vakuumas su skraidžiojančiomis nerišlių minčių nuotrupomis, bet  likus pusvalandžiui parašiau "kažką" ko net perskaityti prieš atiduodama nespėjau. Maniau, kad bus galas. Antra dalis pasirodė lengvesnė, nei tikėjausi. Tik suvokimo pirmas tekstas visai nepatiko. Hessė, kaip Hessė, bet visi tie tarzanai ir panašūs subjektai mane nuteikia neigiamai.
Žodžiu, iš egzamino išėjau su skaudančia galva ir gilia melancholija širdy.
Kai per lietuvių kalbą sužinojau, kad [nesigiriant] daugiausiai taškų mokykloje surinkau ir gavau 10, tai galvojau, kad nukrisiu nuo kėdės.

Taigi, linkiu visiems kuo didžiausios sėkmės ryt. Neskubėkit pirmi išlėkti - niekur nenupulsit. Pažiūrėkit ar rašinio pavadinimą parašėt. Kaip teisingai buvo paminėta, morfologinio nagrinėjimo lentelėje, jei žodis neturiu vienokių ar kitokių gramatinių požymių, nepamirškite padėti " - ". Dešimt kartų patikrinkite prieš atiduodami sprendimus.
Dar kart kuo didžiausios sėkmės.

Žinutė parašyta: 2010-05-24 14:29:28 | Nuoroda

Ech, nuo teksto suvokimo nusiravės taškelių man. Antras tekstas mane užmušė.
Ar buvo tokių, kurie recenziją rašė? Nes iš šiaip kaip pastebėjau, tai mažuma tokių.
Dėl rašinio temos pritariu. Banaliau nebūna. Gal kai man bus 40+n metelių, galėsiu parašyti ką man toji nuostabi ir nepakartojama draugystė davė. Aišku, buvo galima paleisti į darbą fantaziją, bet...

Žinutė parašyta: 2010-05-24 14:34:19 | Nuoroda

Jei daugiau žodžių tai tikrai nenumažina, bet jei mažiau, kas 10 žodžių po tašką nuima.

Žinutė parašyta: 2010-05-24 17:29:58 | Nuoroda

Jei aš neklystu, tai bus taip:
34t. - rašinys
54t. - t.suvokimas ir gramatika
22t. - kalbėjimas

Viso: 110t.
10: 110-100t.


Taigi pažymius sužinosite anksčiausiai kitą ketvirtadienį.

Žinutė parašyta: 2010-05-24 17:38:51 | Nuoroda
IGiT^ rašė:

Aš tai rezenziją rašiau knygos... 403 žodžiai :D

 Koks sutapimas. Recenziją rašiau ir aš. Tik žodžių suskaičiuoti nespėjau, bet dėl grožio 403 parašiau  Apie kokią knygą rašei, jei nepaslaptis?

Žinutė parašyta: 2010-05-24 17:53:28 | Nuoroda

Aš irgi "Knyga ir mes" pasirinkau.

Ryt sužinosiu, kurią dieną ir kelintą h. kalbu. Jei ryte, pasistengsiu įmesti potemes čia.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:31:36 | Nuoroda

Birželio 2d.
Knyga ir mes

Kalbu 12:40 - 12:50

Menkai kam galėsiu dėl potemių padėti, nes visi taip ar taip jas žinos

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:51:24 | Nuoroda
Poison rašė:

Norėčiau, kad ir man potemes parašytumėt (žmogus ir aplinka) 863604307 ;)    ruošiausi pagal dvi potemes apie gamtą ir šeimą, manau, bent viena potemė turėtų buti susyjusi ;) gal žinot kokių citatų kurias galėčiau pavartoti apie šeimą? :)

 „Visos laimingos šeimos panašios viena į kitą, o kiekviena nelaiminga šeima nelaiminga savaip“ L. Tolstojus


"Šeima – vienas iš gamtos šedevrų."  Dž. Santajana.


"Šeima visada bus visuomenės pagrindas."  O. de Balzakas.

"Šeimos interesai beveik visada žlugdo visuomeninius."  F. Bekonas.

"Šeima - tai bendrija, susidedanti iš šeimininko, šeimininkės ir 2 tarnų, kurie jie patys ir yra." Psichologas A. Birsas.
 

"Šeima - tai visuomenės kristalas" V.Hugo

Žinutė parašyta: 2010-06-01 16:09:42 | Nuoroda

Ech, vos neapsiverkiau pamačiusi 5 šiandieninę "Knyga ir Mes" potemę. Būčiau atradus ką pakalbėti... Bet deja, atsakinėsiu rytoj, ir labai nervinuosi, kad potemės gali būti labai sudėtingos. Aišku, visada galima ką nors išmąstyti, bet norisi kaip geriau, kad būtų...

Žinutė parašyta: 2010-06-01 16:53:31 | Nuoroda

Gal mane gali kas nors apšviesti dėl vertinimo?
Ar šiemet taip pat, kaip anksčiau:
110-100t. 10

99-89t. 9

ir t.t. ir pan. 

Žinutė parašyta: 2010-06-03 11:25:05 | Nuoroda

Pagaliau sužinojau rezultatus

105/110, tik kad velnias, už kalbėjimą kažko mažokai davė - 20... Bet atestate 10 labai gražiai atrodys   Pasigyriau.   Šiaip tai visus labai sveikinu išlaikius PUPP'ą taip kaip buvote verti. Objektyvus rezultatas - geriausias rezultatas.

Žinutė parašyta: 2010-06-05 14:34:20 | Nuoroda

Geriausia eiti į www.egzaminai.lt ir persispręsti ankstenių metų PUPP. Tiems, kas sistemingai mokėsi visą laiką problemų neturėtų iškilti. O užduotys labai jau šabloninės per visus metus: skaitiniai ir raidiniai reiškiniai, geometrija, kombinatorika, kokios nors diagramos, funkcijos, lygtys ir nelygybės ir jų sistemos...

Žinutė parašyta: 2010-06-06 21:44:09 | Nuoroda

Nesijaudinu ir aš. Tik nežinia - į gerą tai, ar nelabai. Šiaip mūsų matematikos mokytoja prigrasino negauti mažiau už metinį pažymį. Tik tai mane baugina, nes neturiu jokio pasirinkimo.  Dėl trikampių panašumo kažkas minėjo visai teisingai - beveik 100proc. kad bus. Trigonometriją gal dar pasikartoti reiktų, tik pati jau nebenutuokiu ką iš jos...

Žinutė parašyta: 2010-06-07 12:53:54 | Nuoroda

Šiaip tai aš parašiausiai iškilieji keturkampiai - stačiakampiai. O tas gretasieniai gali ir labai pamaišyti, kas parašė... Bet tikėkimės, kad viskas bus OK. O su tom kedėm tai sumasčiau tik eidama namo, kaip spręsti reikėjo. Bet tai parašiau, ten su savais išvedžiojimais, dalumo požymiais, kad kėdžių neįmanoma suskaldyti ir t.t. ir kad taip sudėti neįmanoma :D Gal kas vertinimo skalę turi?

Žinutė parašyta: 2010-06-07 13:08:05 | Nuoroda

Nuo tų nervų net rašyti nebemoku :D
15 buvo galima, mano nuomone su tg spręsti:
tg α = 3/4, α = 37°; tg 37° = 4/x. x = 5,3m. 5,3m-4m = 1,3m.

Kas nors taip sprendė?

Žinutė parašyta: 2010-06-08 09:48:10 | Nuoroda

Vertinimo instrukcija tai labai nesąmoninga. Sprendi savu būdu, tai nežinai - užskaitys, neužskaitys. Velnias. Pagal mano paskaičiavimus 9 turiu gauti. Būčiau visai patenkinta. Nors kokį mėnesį dar prasinervinčiau :D Šiaip galima save nuraminti tuo, kad PUPP tikrų žinių neparodo. Pas mus už lietuvių buvo kas 10 gavo, nors menkiau moka dalyką už tą, kuris gavo 7.

Žinutė parašyta: 2010-06-13 10:47:21 | Nuoroda

Argentina