Vartotojo ginne pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2009-12-06 16:05:35 | Nuoroda

as tai visai pasimetusi patapau...nezinau nervas tik ima  Kiek pernai buvau apsisprendusi i ekologija stot, tiek siemet nebezinau ko noriu  sokineju nuo ekologijos prie medicinos ar net molekulines biologijos...gal kas panasiu abejoniu turit?  patarkit

Žinutė parašyta: 2009-12-06 16:29:36 | Nuoroda

Is vienos puses laukiu is kitos nelaukiu... laukiu kad greiciau viskas pasibaigtu, bet ta  pati stresa net neisivaizduoju kaip reiks isgyventi  (as stresuojantis del egzaminu zmogus), nes galu gale egzai nulems musu ateiti...tai va...bijau susimauti po 12 metu darbo...

Žinutė parašyta: 2010-01-22 14:14:28 | Nuoroda
banderole rašė:

Gal kas  VU ekologija stos? :)

 As gal

Žinutė parašyta: 2010-01-22 14:42:25 | Nuoroda
sanemis rašė:

 Šiaip lietuvių egzaminas tik skatina bukinti žmogų. Kodėl nėra gramatinės dalies? Sakysit jūs, kad savo gramatinę dalį pateiki praktikoje - rašinyje. Atsakysiu jums, nežinoma žodį galima lengvai pakeisti paprastesniu (nepažįstamas - svetimas, grįžti - pareiti, ypatingas - unikalus). Taip pat ir su sintakse, galima sakinius paprastesnius kurti, trumpesnius. 

Prisipažinsiu ir aš taip elgiausi, sintaksė man vis kliūdavo, tad sakinius rašydavau trumpesnius arba su žinomais jungtukais. Tad galima sakyti taip ir neišmokau gerai sintaksės.

Programoje gramatika baigiasi 10 klasėje, bet juk pasimiršta, reik kartojimo, reik ir valstybiniam egzamine patikrinti ar žmogus iš tiesų yra raštingas, suvokia ištaisyti kalbos kultūros klaidas,sukirčiuoti paprasčiausius žodžius, rašyti sudėtingesnius sakinius, juose padėti skyrybos ženklus? Žinoma, dabar egzaminas yra lengvesnis, bet jau man, bet ar kas lengva, visad būna geriausia? 

 Visiskai pritariu, nesuprantu, kiap galima lietuviu kalbos zinias patikrinti teksto suvokimu. Ir is viso - kaip galima taisyti teksto suvokima ar interpretacija! Cia yra kiekvieno zmogaus unikalus suvokimas, kuryba ir niekas negali kibti prie minciu, jei as teksta suvokiau kitaip, nei parasyta instrukcijoj. Sitokiam egzamine daznai lengvai issisuka zmones, kurie nemoka gramatikos, bet yra kurybingi, o rastingiem zmonem daznai nepasiseka - gali buti ne vienos klaidos rasiny, bet jei netinka turinys - viskas. Labai slidus dalykas tas egzaminas yra

Žinutė parašyta: 2010-01-22 14:50:08 | Nuoroda

imsiu biologija, chemija, anglu, lietuviu aisku ir del matematikos dar dvejoju

Žinutė parašyta: 2010-01-22 14:56:03 | Nuoroda
Aiste18 rašė:
seirara rašė:

Aiste, o jei nepaslaptiskiek is egzu surinkai ir ar vf studijuoji medicina? kmu ar vu? man tai aktualu,nes pati i medicina nuo vaikystes noriu,bet egzu bijau kaip velnias kryziaus...

 chemijos gavau 61,bio 75, lt 89. labai daug lemia mat.metinis pazymys, as turejau 8A, o jei pvz buciau turejus 9, buciau vf gavus. taigi moku uz moksla VU. Stenkites tureti kuo aukstesni chemijos ir matkes metini, ir laikykite abu egzus, jei kuris nors nepasisektu

 Kaip tik galvoju ar matematika salia chemijos laikyt ar ne.tai dabar biski paskatinai

Žinutė parašyta: 2010-01-22 15:04:16 | Nuoroda

Iki 12 klases dinderi musom matiekos pamokose, net minties neturejau laikyt egza... bet siemet pas gera mokytoja pakliuvom tai tikiuosi nors kiek atsigriebti...... (optimiste  ) nes matieka vis delto reikalingas dalykas...bandysiu laime..

Žinutė parašyta: 2010-01-22 15:27:10 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

yay, dariau devintus ir ten išvis jau kas per lengvumas! Aišku, ne šimtu procentų gerai,bet...:) Dabar suprantu, kad yra žiauriai gerai turėt pačią griežčiausią anglų mokytoją, kuri užduoda tiek namų darbų, kad nieko kito, be anglų, ir nedarai Kad taip visi...

Bet jau rašymas tai man peilis. Kas nors kam nors pavyksta parašyt mažiau žodžių negu reikia?:D Daugumą laiko vis praleidžiu trumpindama, ir vis atrodo, kad to ar ano tikrai tikrai reikia

 man ta pati problema su zodziu skaiciumi. parasau viada 30 - 40 daugiau, isbraukiu 20 ir dar lieka tai, ko jokiu budu negaliu isbraukti, nes pazeisciau minti. reikia tada kaip nors ta pacia minti stengtis pasakyti kitaip, trumpiau, bet kai per pamoka iskart rasai ant svarrascio tai neiseina tiek daug pribraukyt...tikiuos, kad egzamine duos juodrasti

Žinutė parašyta: 2010-01-22 15:35:34 | Nuoroda

labai daug priklauso ir nuo mokinio ir nuo mokytojo. aisku, kad gali pats pasimokyti, bet jei tokio dalyko kaip matieka nesupranti, o tau per pamoka neisaiskina - tai ka daryti? ( cia mano nuomone knyga nelb padeda, nes ji negali taip paasikinti aiskiai kaip zmogus tiesiogiai). as pati einu lt papildomai ir labai dziaugiuosi, nes abi mokytojos yra visiskai skirtingos ir yra gerai zinoti ne viena nuomone (mano korepetitorius pasake man tokiu dalyku, kur nei knygoj neradau, nei is mokytojos neisgirdau)

Žinutė parašyta: 2010-01-22 15:52:36 | Nuoroda

man idomu, kokios yra darbo ir veiklos galimybes, baigus 6 metus medicinoje? ar tada jau galima normaliai dirbti kaip gydytojui, ar reikia toliau mokytis ir igyti aukstesne kvalifikacija, kad galetum savarankiskai dirbti?

Žinutė parašyta: 2010-01-22 15:55:40 | Nuoroda

as tik i bendrabuti

Žinutė parašyta: 2010-01-22 16:11:42 | Nuoroda

Mano sesuo baige odontologija pernai.Darbas labai patinka, idomus (kas be ko, ziauuuriai gerai apmokomas), ir mane nori ivilioti .Mokytis sunku, ypac is pradziu. Paskutiniaisiais metais labai daug praktikos, darbu su tikrais pacientais. Ir visi pletkai, kad nemalonu po burnas kapstytis, nepasitvirtina (sesuo sako, kad kiekviena burna jai-savaip unikali )Teisybe, viska studenteliai perkasi is savo kisenes, taigi mokslas be savo uzmokescio dar pareikalauja daug papildomu lesu (priemones ziauuuriai brangios).Be to buvo nusiskundimu kai kuriais KMU destytojais (savaime suprantama).Vis delto galiu pasakyti, kad sesuo yra laiminga dirbdama odontologe. Tai juk svarbiausia, arne? 

Žinutė parašyta: 2010-01-23 12:12:12 | Nuoroda
Smeterling rašė:
zirklūtes. rašė:

Kuo toliau, tuo labiau mane stebina kalbėjimo įskaita. Jau ne tai,kad ji pavirto kažkokiu deklamavimu, bet bus galima ateiti su skaidrėm, plakatais?

 as irgi taip pat girdejau..jei mini knygas, tai manau bus galima ir jas atsinest

as tai dziaugiuos - jokio streso

Žinutė parašyta: 2010-02-11 15:47:01 | Nuoroda
Leon1 rašė:

Bent jau KMU stojamuosius balus sudarys iš:

Biologijos egzamino (Privalomo) - 0,4 kof , Lietuvių egzamino (Privalomo) - 0,2  kof bei Chemijos arba Matematikos egzamino (Vieno iš jų pasirenkant) (!) - 0,2 kof

Chemijos arba Matematikos metinis pažymio (To kurio egzamino nelaikėt) - 0,2 kof

Info: Iš Litexpo parodos 2010.

 man kaip tik toj pacioj parodoj aiskino, kad nesvarbu kuri egzamina matiekos ar chemijos laikei, ima geresni metini pazymi...

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:22:07 | Nuoroda

ei klausykit, o labai baudzia, jei nubrauki svarrasty uzdavini??

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:25:15 | Nuoroda
DeJau rašė:

Kaip ten tas su trikampio panasumais, tinka toks atsakymas?

<ACB=90

<BCD=90

AB/AD=BD/BD

Raides neatitinka cia, nes nepamen kaip ten jos sudeliotos buvo, esme parasyme, nors kiek tiesos yra? Tiksliai nepamenu kaip padariau, zinau, kad kampus tikrai taip parasiau

 as tai gavau visus 3kampus vienodus ir aip irodziau

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:28:52 | Nuoroda
susimąsčius rašė:
ginne rašė:

ei klausykit, o labai baudzia, jei nubrauki svarrasty uzdavini??

 Manau,kad ne...as irgi pribraukiau ;D

 tikekimes :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 15:03:17 | Nuoroda
peace rašė:

Pala jūs kalbat apie šių metų 10 klasės egzaminą kuris vakar vyko? arba aš čia kažko nesigaudau, arba nesusivokiu kas vyksta, nes bent tas egzaminas, kurį aš sprendžiau tokių uždavinių net nebuvo.

 cia apie 12 ;)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 15:10:51 | Nuoroda

koki testini 8 gavot??

Žinutė parašyta: 2010-06-08 15:13:47 | Nuoroda
fainaa rašė:

7.A 8.C

 o a s 8 B