Vartotojo Agne3 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-16 18:39:18 | Nuoroda
Rita* rašė:

kas zino, apie ka reikes kalbeti, buvau radusi ta instrukcija ir norejau pasiruosti, bet poto pamenau kur maciau :/ padekit

www.vpu.lt/priemimo_komisija/Page.aspx?pageID=3512

va cia apacioj ;}

Žinutė parašyta: 2010-08-22 21:32:17 | Nuoroda

 sveiki. kiek žinau, tai padorus barakas ;D aš tikriausiai irgi su jumis busiu ;}

Žinutė parašyta: 2010-08-25 12:06:28 | Nuoroda
kriss rašė:

Sveiki, ką tik skambinau pasiteirauti dėl bendrabučio ir man sakė, kad į didliaukio 86 galima bus atsikraustyti tik 31d, nors kažkas čia rašė, jog 30 . tai kaip suprast, gal kas nors dar ką naujo žinot? :)

 man taip pat sakė, kad nuo 31d., bet nesakė nuo kelintos valandos . kada jūs žadat atvažiuoti ? ;}

Žinutė parašyta: 2011-08-05 08:58:44 | Nuoroda
dovilexx rašė:

Laba.

O aš noriu pasidomėti jau besimokančių psichologijos, nes pati galvoju, kur kitais metais norėčiau stoti, ir vis labiau ėmė dominti psichologija. Tad norėtųsi, kad kas nors nors trumpai išsakytų nuomonę šių studijų atžvilgiu.

Ar labai sunku, kaip esu girdėjusi? Kokie dėstytojai- draugiški, įdomiai dėstantys dalyką? O kaip pati programa?

 laba. šiais metais baigiau pirmą kursą. ;} studijuoti tai labai įdomu. dėstytojų yra visokių. bet šiaip bendrai paėmus, tai jie mano lūkesčius patenkino. mokytis nėra labai lengva. būna bemiegių naktų. na bet žinai, vieni sugeba greit įsisavinti medžiagą, kitiems truputį sunkiau. skaityti tikrai reikia, nes kitaip neišmoksi. neužtenka vienos knygos. reikia skaityti įvarią literatūrą, o tai tikrai atima laiko, ypač, jei ji anglų kalba, kuri studijuojant psichologiją yra būtina ir svarbiausia, mano nuomone. o šiaip neišsigask. svarbu, kad patinka ir įdomu. tada jau niekas nesvarbu.viskas įmanoma. ;}