Vartotojo CyberDeux pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-04 17:51:46 | Nuoroda
KarabinaS rašė:

kas mane,gali apsviesti,su tais%??25 taskai 25%ar kaip?ar svaigstu?

 Žinoma, kad ne. Procentas priklausys nuo to, kaip kiti išlaikė, kaip balai susidėlios, nes tuo ši sistema ir yra gera, kad procentas gali padidėt net jei ir mažiau surinkai taškų, jeigu kiti dar prasčiau už tave surinko. Tokiu atveju tu kilsti viršun. Neišsigalvokit, ko nereikia, kad netektų nusivilt.

 

Šis egzaminas keisčiausias iš visų mano spręstų (sprendžiau nuo 2002m.) Nežinau, ką jie galvojo tokį įdėdami, nes atsakymai kai kur itin dviprasmiški..

Žinutė parašyta: 2010-06-04 17:54:26 | Nuoroda
Alanas rašė:
Slite rašė:

Nenorit pasidalinti kiek tasku preliminariai surinkot? :)

 nuuuuuuuu, pasigirsiu. Mano skaiciavimais, apie 80. :)

Same here.. 

Mano labai prelimenariais paskaičiavimais, itin kritiškai vertinant (maldauju dievų, kad gailestingas vertintojas, tikrintojas ir vertinimo instrukcijos), man irgi 80balų.. Damn, bandomajame padariau tik 3 klaidas iš testo, o čia 7.

Žinutė parašyta: 2010-06-04 18:33:07 | Nuoroda
Justė, rašė:
kariaujantis rašė:

aš minėjau kartuves, jog jo įsakymu buvo pakarta daug žmonių ir šuni, jog jis paklusniai vykdė visus caro nurodymus :) a su šuniu kas dar taip parašėt? :D

 o as kazkodel kartuvese parasiau kad jis buvo pakartas pats Lukiskiu aiksteje,gal uzskaitys....tikiuos... apskritai visas egzaminas teksto suvokimas + interpretacijos.Nepatiko man kazkaip... tikejaus daugiau is naujausiuju laiku arba ATR... ir nieko :O kazkokia zemes reforma ir suvienijimai... zdz nusivyliau//./

 Tai, kad jis nebuvo pakartas, tik Lukiškių aištėje korė sukilėlius, todėl ir praminė "Koriku".

 

Aš tai rašiau apie kartuves (būtent apie pakartus sukilėlius) ir apie šunį su uniforma, kad jis buvo žiaurus, vykdė masines žudynes, caro pakalikas

 

visiškai sutinku dėl teskto suvokimo.. kažkas žiauraus..

Žinutė parašyta: 2010-06-04 18:50:42 | Nuoroda
tralain rašė:

nieko tokio..as parasiau kad sukilimas 1864-65metais. dabar griauziu kaip kirminas save

 Pagal viską, kadangi už atsakymą duoda 2 taškus, tai jei atsakei teisingai įvykį, turėtum prarasti tik vieną tašką.Ką jūs tiksliai parašėt 43klausime kur reikėjo paaiškint, kodėl Konstantinas uždraudė persekiot?

Žinutė parašyta: 2010-06-04 18:58:41 | Nuoroda
Justė, rašė:
tralain rašė:

as noreciau 60-70,,bet neaisku kaip cia bus:) kaip mano paistalynes pasirodys vertintojam:)

 uztad manau dauguma pasijaute kaip Lietuviu egzamine... :D kaip kokiam suvokime... :D bent as tai pasijauciau... :D

 Ot niekšai... lyg mūsų ir taip nepersekiotų Lt egzo šmėklos.. ir čia skaitės egzas, sujungtas su B lygiu..

Žinutė parašyta: 2010-06-04 19:02:13 | Nuoroda

Kadangi as laikau dar geografiją ir anglų, tai bijau net pamatyt jų užduotis.. kuo toliau, tuo linksmiau..

Žinutė parašyta: 2010-06-04 19:28:48 | Nuoroda
swlabr rašė:
RuLOLxD rašė:
CyberDeux rašė:

Kadangi as laikau dar geografiją ir anglų, tai bijau net pamatyt jų užduotis.. kuo toliau, tuo linksmiau..

 na kadangi anglu  bus paskutinis tai jau uzuodziu kokiu ten nesamoniu prigalvos :D

 anglu ides suvokima panasu kaip lytu tik isversta :) menines raiskos priemones, kalbines raiskos priemones, autoriaus poziuris;DD nenustebciau

 Po tokių dviejų egzaminų aš niekuo, pabrėžiu, NIEKUO (net jei duos nagrinėt darbartine politinę padėtį D.Britanijoj, aš nenustebsiu) nesistebėčiau, nes mokslo reforma gerai pasiautus, nusprendė, kad išlaikyt, tikrai gerai išlaikyt, teisę turi tik vunderkindai. Hail for them..

Žinutė parašyta: 2010-06-04 20:06:15 | Nuoroda
Gretisss rašė:

Kažkas iš čias esančių rašė, jog bus nusiminimas tiems, kurie daug mokėsi ir negalėjo savo žinių pritaikyti egzamine. Visiškai jums pritariu. Jaučiuosi visiškai jų nepanaudojusi..Pačiai teko spręsti visus nuo 2002 metū egzaminus (įskaitant ir mokyklinius) bet kad tokią nesąmonę rasčiau... taip nebuvo. Na ką, tikėkimės ir vertinimas bus kiek kitoks. Laukim liepos 7 dienos, o jei kas išsispręs normaliai užduotis, parašykit atsakymus, būtų įdomus pasitikrinti. :)

 Lygiai ta pati dariau ir taip pat neturėjau, kur panaudot savo žinių. Klausimai labai diskutuotini, nes neprašė nei konkrečių datų, nei nutarimų, o tik pamąstymų, kurie, sutikim, yra itin subjektyvūs. Juk visi 22 000+ vienodai neparašys ir nesuvoks kai kurių klausimų

Žinutė parašyta: 2010-06-05 14:31:05 | Nuoroda
nerami rašė:
Saulute6 rašė:

Kaip atsaket 41-48 ?  Nes tam saltiniam busiu daugiausiai ciuju privelus nesamoniu, nu nes ka as zinau, nesamone ne saltinis, tikyba kazkokia.... 

 41. labai susimoviau,apie tikėjimu rasiau krikscionybe ir staciatikybe, o reikejo islam parasyt,

42.kad krikscionys negarbino imperatoriaus,smerke gladiatoriu kovas, geda net rasyt tokius ats

43. karoliui didziajam parasiau,nors konstantinas buvo didysis,dar pridejau,kad milano ediktu krikscionyv\be buvo pripazinta

44, ypatybe sosto uzemimas,kad apsikrikstijes valdovas gaudavo impertoriaus titula; kita yptybe motru itaka,kad paskatindami moteru priimdavo kriksta

45 sv romos imperija,paaiskinimas-otonas apsikrikstijes tapo  sios impr imperatoriumi

46.politinio-psiginti nuo romai grasinanciu priesu ar kazko tokio'religinis-skleisti krikscionybe,kad ji butu vyraujanti religija romoje

47. romos popiezius kristulaike auksciausiu autoritetu,patriarchas- dieva,; kryptys,kad 1054 duskilo i vakaru kataliku ir rytu staciatikiu

48 persekiojimas,kad dar nuo sen romos romos laiku,kuomet 1 a po kr plito krikscionybe,ji buvo persekiojama,krikscionis zude,verte kautis gladiatoriu kautynese ir t.t

pletra-kad viduramziais krikscionybe sparciai plito ir buvo vienintele gija jungusi tautas.skilimas-kada suskilo parasiau

na,zodziu,tokius atsakymus net geda rasyti

 O kodėl 41 turėtų būti islamas?Juk Romoje viskas vyko, o romėnų religija buvo pagonybė (politeizmas), o belaisvių krikščionys(monoteizmas). Prie ko čia islamas?

Žinutė parašyta: 2010-06-05 16:34:31 | Nuoroda
nerami rašė:

jo,zinau kad karolis didyis franku imperatorius,bet tiesiog susimaise,bet paminejau milano edikta,gal uzskaitys,ai na bet tiek jau to, o del to krikscionybes ir staciatikybes tai as taip ir rasiau,man ir atrode,kad taip turi buti,nes islamas tik 622 atsirado,o ten kalba apie ankstesnius,ir jau v iduramziais buvo pripazinta, bet del to islamo vis tiek pasimetus

 Taigi, kur senovės Romoje, ne jos provincijose kur nors, bet pacioje Romoje bus islamas ir musulmonai? Apie arabus tik vienas žodis užsimintas: "tvaikas nustelbė arabų kvepalus"., juk nereikia, jog visas šaltinis apie arabus?.. Jei neklystu senovės Romoje kvapieji aliejai, itin geros kokybės eteriai būdavo įvežami iš rytų, tai galbūt čia tai norėta pasakyti, nes kvapieji aliejai buvo labai stipraus kvapo ir juos nustelbt ne taip jau lengva (užtenka prisimint, jog net viduramžiais europoje išvis nebuvo įpročio praustis, todėl kilmingos ponios nuolat tepdavosi kvapiaisiais aliejais, kad nustelbtų nešvaros kvapą (čia tik tarp kitko)).

Žinutė parašyta: 2010-07-07 21:15:24 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
swlabr rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:
swlabr rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

89 tegavau ;( kaip levai, negaliu

 buciau piktas ir pagiezingas zmogus, tai pora postu pries tai pacituociau ;D bet nereikia, liudna,kad stengeis ir nesigavo.. o kiek mazdaug tasku buvai surinkus?:)

 nzn kiek tasku, teste tik viena klaida padariau, prizininke nuolat budavau, uzsimerkus viska parasiau, is manes visi 100 tikejos. bandomajam tiek pat surinkau, o po jo gal 5 knygas perskaiciau, nors visad viska mokiaus ir mokejau. krc, liudna

 tai gal bandyk apeliacija rasyt, jei manai ,jog geriau parasei. Is manes visi irgi labai daug tikisi, tai yra slykstus jausmas, jei tie lukesciai bus neigyvendinti. Na, tu neliudek , juk nera 89 blogas balas!

 sakai, rasyt?

 Kas iš to, kad apeliaciją parašysi, juk gali paskui būti dar blogiau - sumažins dar balus. Su apeliacijom reikia atsargiai elgtis. Šiaip 89 yra gera balas. Nereikia norėt vien aukštumų, džiaukis, jei kiti geri balai. Nėra daug, kurie surenka aukštus balus, tai be reikalo liūdėt nebūtina.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 21:19:11 | Nuoroda
swlabr rašė:

na nežinau kiek tu klaidu padarei ;o bet jei as buciau surinkus virs 90 tasku,o gauciau 89,tikrai rasyciau.  

 O iš kur tiksliai žinot, kiek išties balų surinkai? Mano itin griežtu ir kritišku paskaičiavimu, aš surinkau +/-80-85 balus, o gavau 97. Taigi jei tau atrodom, jog surinkai 90 taškų, tai dar nereiškia, jog taip ir yra. Prieš rašant apeliaciją, patarčiau su stipria mokytoja pasikonsultuot dėl atsakymų, nes geriau apsidraust.

 

Sveikinu visus, kurie išlaikė :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 21:31:37 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

o jus patys butumet patenkinti tokiu balu?

 Žinoma, kad laimingi. Nevisi siekia  vien pasirodyt prieš kažką surinkus aukščiausius balus. Žinoma, įdėtas darbas turi būti įvertintas atitinkamai, tačiau nebūtina daryt pasaulinės tragedijos dėl to, kad surinkai šiek tiek mažiau nei tikėtasi. Atestatą su pagyrimu, spėju, gausi. Tavo balai, kiek teko skaityt, yra labai aukšti. Ko tau trūksta dar gyvenime? Dėmesio? Jis neateis per balus. Juk tavo įvertinimai yra palyginus itin aukšti. Džiaukis tuo, ką turi. Ir jei vis dėlto jauti, jog likai neįvertinta, gali rašyt apeliaciją, tačiau tai rizikingas kelias. Nesuprantu aš tavęs..

Žinutė parašyta: 2010-07-07 21:37:01 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:
CyberDeux rašė:
~ImaGinatiOOn~ rašė:

o jus patys butumet patenkinti tokiu balu?

 Žinoma, kad laimingi. Nevisi siekia  vien pasirodyt prieš kažką surinkus aukščiausius balus. Žinoma, įdėtas darbas turi būti įvertintas atitinkamai, tačiau nebūtina daryt pasaulinės tragedijos dėl to, kad surinkai šiek tiek mažiau nei tikėtasi. Atestatą su pagyrimu, spėju, gausi. Tavo balai, kiek teko skaityt, yra labai aukšti. Ko tau trūksta dar gyvenime? Dėmesio? Jis neateis per balus. Juk tavo įvertinimai yra palyginus itin aukšti. Džiaukis tuo, ką turi. Ir jei vis dėlto jauti, jog likai neįvertinta, gali rašyt apeliaciją, tačiau tai rizikingas kelias. Nesuprantu aš tavęs..

 demesio netruksta, gaila idetu pastangu :) kitum, pvz matiekoj, maziau stengiaus ir gavau daugiau. tai va

 Manau daug kam gaila savo įdėtų pastangų, jei jų dėjo, o gavo šnipštą. Daug kas priklauso ir nuo sėkmės, nes vertintojai ir taisytojai taip pat žmonės.

 

Kažin kada pasirodys rezultatų analizės?

Žinutė parašyta: 2010-07-19 18:13:51 | Nuoroda
JapaneseKoreanLover rašė:

Ieškosiu kambariokų vilniuj arba kaune :D žmonių,kurie mėgsta pasilinksmint ir kuriems netrukdo garsi minimal muzika :D  

 Taikau įVilnių arba Kauną, tai kiek matau iš nick'o ir poreikių - mūsų interesai panašūs (yay for japanese lovers ^_^)

 

XD

Žinutė parašyta: 2010-07-20 09:35:18 | Nuoroda

Man balą rodo tik "Balas geriuasiųjų eilėje" ir tik ten, kur įrašyta anglų kalba (2 vietos). Nieko nesuprantu, visur kitur 0. Baisu darosi... Konkursinis balas visur surašytas ir tokie, kokie man ir išeitų, tačiau mane glumina, kad visiškai tuščia "geriausiųjų eilė"..

 

Gal kam panaši problema? Nė vienam iš jūsų nėra taip, kad balą rodo tik prie vienodų specialybių, nors ir skirtinguose univeruose?

Žinutė parašyta: 2010-07-20 10:48:18 | Nuoroda
Njateneri rašė:

Mano prašyme terodo tik konkursinį balą, o prie geriausiųjų eilės vien nuliai. Na ir marūdina smegenis, tikrai baisokai tie nuliai atrodo... Galėtų jie bent kokį prierašą mestelt, kas čia per vėjai, o ne dar labiau apsunkint ir taip įtemptą laukimą.

 Rašiau LAMAi tai atrašė, kad vėliausiai konkursiniai balai bus apskaičiuoti iki liepos 22d. Tačiau parašiau dar kartą, nes atsakymas skambėjo gana miglotai. Gal atrašys.

"Sveiki,

Konkursiniai balai bus apskaičiuoti vėliausiai liepos 22 d. Jei įrašyti kol kas
0, tai reiškia, kad balai nėra dar apskaičiuoti. "

 

Žinutė parašyta: 2010-07-20 10:54:37 | Nuoroda

Gerai, atrašė, kad išties duomenys turi atsirasti iki liepos 22d.

 

O taip.. šiemetiniai abiturientai yra PATYS laimingiausi. Naujos technologijos "valdo"...

 

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:24:44 | Nuoroda

kaip buvo 0, taip ir liko. Nieko nesuprantu.. Gal rimtai čia pagal abėcėlę?

Žinutė parašyta: 2010-07-20 13:27:45 | Nuoroda
katisa rašė:

ir konkursinis balas ir geriausiuju eileje irasytas balas sutampa, tai siaip sprendziu is geriausiuju eileje

 Pas mane, kas surašyta yra konkursinis balas programoje" atitinka preliminarius mano balų skaičiavimus į tam tikras specialybes, tačiau geriausiųjų eilėje yra tik 2jose vietose surašytas KB.