Vartotojo Laurynas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-01-31 20:24:27 | Nuoroda

Sveiki,

galvoju apie politikos mokslus šiuose universitetuose. Norėčiau sužinoti jūsų nuomonę, kuris verčiausias dėmesio:

- Studijų kokybė;

- Erasmus galimybės;

- Dėstytojų santykiai;

- Tvarkaraštis ir t.t

 

Ačiū už atsakymus :)

 

Žinutė parašyta: 2010-02-05 15:48:16 | Nuoroda

Forumas atrodo miręs :/

Žinutė parašyta: 2010-02-05 18:48:58 | Nuoroda

Kaip su tom perspektyvom nežinau, šiaip specialybė yra plataus spektro.

Be to, nesinori mokytis to, kad nepatinka :)

Žinutė parašyta: 2010-02-07 20:37:27 | Nuoroda

Teko kalbėt su keletu studentų iš VDU, tai įspudis tikrai geras susidaro. Sakė, kad aplinka liberali, nėra tokios konkurencijos, kaip VU, nemažos galimybės išvažiuot į užsienį.

O tai, kad Kaune, na nėra ideliausias variantas, bet miestas man didelės reikšmės neturi.. Tad, manau, jau žinau ką rašysiu :)

Žinutė parašyta: 2010-02-14 17:26:38 | Nuoroda
kyperis rašė:

kad jau paminejai mano uni, tai nusprendziau ir as pasireiksti. Neatsizvelgiant i tai, kad esu VDU politikos mokslu fuksas ir, kad dar pilnumoje tik I kursa, viena sesija teturejau, taciau jau turiu nuomone. Ispradziu noriu pasakyti, kad istojau i VF ir i VU VF buciau istojas.

Pasidomejau su ne "treciaisiais" asmenimis ir VDU pasirode priimtines.

Del liberalios politikos, tai tikrai  vienas geriausiu. Yra labai nerealiu destytoju.

Jei domina platesne nuomone, prasyk - pasakysiu.

O dbr i tavo klausimus:

1. TVARKARASCIAI, va  cia tai nerealu...anglu kalba jei neislaikai virs 80% tada paskiria, bet manau laika ar nuo 8, ar nuo 9 ar nuo 10 gali pasikoreguoti pats jei primygtynai paprasysi. Spec. paskiria, ju seminaru laika - renkiesi pats . O daugiau visas tvarkarastis tavo laisve - is to ka reikia renkiesi kada nori ir ka nori...del lankomumo  - neprivaloma niekas, tik seminarus zymisi, bet ir tai praleides apie puse gali atidirbti ar pns. Nesi ipareigotas, jei prastai jautiesi, tingi ar dar kokios bedos - neini ta syki.

2.Erasmus taip, cia veza daug kur. Daug sutarciu. PVZ ne pagal erasmuza - su puikiom anglu ziniom gali isvykti studijuoti i New yorko uni (pasirase sutarti yra PMDF (politikos mokslu ir diplomatijos fakultetas) + 7000 lt stipendija i new yorka...bet cia isrinktiesiems - o gal tu tokia esi:?, pagal erasmusa ne pirmakursiai isvaziuoja ( nu jie jau 2 kurse buna)

3. Destytoju yra visokiu, bet visumoje visi faini. Yra nerealiu, yra ir seip sau, bet cia nuo zmogaus, ar tau patinka destytojas, kuris dest. apie Lietuva turi tel. melodija lietuvos himna, ar tas kuris sako, jei busit pavarge, neisiblaive, ateikit bent i paskaitas, pasedesit...yra visko, labai visumoje draugiski jauni destytojai.

 

4. Studiju kokybe, priklauso nuo to kiek pasimsi nuo lekstutes, nes visa info siuncia tau internetu, nurodo visa literat. viska, uztenka ka duoda ir ka rosiesi seminarams, truksta skaitai papildoma literatura, keli problemas per seminarus...

 Dėkui už išsamų atsakymą :) Su kokiais balais įstojai ? Kaip supratau mokytis nėra nuobodu ? :)

Žinutė parašyta: 2010-02-14 17:27:39 | Nuoroda

Labas, Aušra. Ko gero, bandysiu ir aš stoti į VDU politologiją :)

Žinutė parašyta: 2010-02-20 15:21:01 | Nuoroda
AušraL rašė:

o kokie kiti variantai pas tave ? ;)

 Na pirmu nr. rašysiu politologiją, antru viešajį administravimą, trečiu istoriją :)

Tu ? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-02 14:58:06 | Nuoroda

Išvis kokiam tinklapį reikia pildyt ? Iki kada galima ?

 

Visiškai nieko nesigaudau :D

Žinutė parašyta: 2010-06-03 12:24:27 | Nuoroda

Jei bus ATR nusidaušiu...

Žinutė parašyta: 2010-06-03 13:14:36 | Nuoroda

Ar ATR karai su Švedija ir Rusija įeina ?

Žinutė parašyta: 2010-06-03 19:52:06 | Nuoroda

Gal kas gali duoti kokios info apie Romos Ir graikijos valdymą ir rinkimų sistemas ?

 

Ne tik su ATR nekas bet dar ir su senove..

Žinutė parašyta: 2010-06-03 20:05:50 | Nuoroda
swlabr rašė:

Dieve,  

prasau istoriniu ziniu patikrinimo,

o ne bjauraus teksto suvokimo.

prasau testo, be idiotisku klausimu.

 

amen

 Girdėjau, kad būten toks ir būs... Teksto suvokimas...

Žinutė parašyta: 2010-06-04 12:38:44 | Nuoroda

Parašiau Austrija-Vengrija...

 

Toliau Austrija nepriklauso nato... Toliau su cechu susimoviau.. dvi klaidos teste jau min.  O šaltiniai.. Nu idiotai tokius klausimus gali sudarinėt tik.

Žinutė parašyta: 2010-06-04 14:07:44 | Nuoroda
redziukas rašė:

 O jūs žinot, kada rezultatai skelbiami vbe? 

 Liepos 7d tik.

Žinutė parašyta: 2010-06-04 14:11:44 | Nuoroda
WithFruits rašė:

49 rašiau Prūsija ir Pjemonto Sardinijos karalystė

 +

Žinutė parašyta: 2010-06-04 14:13:49 | Nuoroda
lietuvaitė rašė:

Kaip atsakėte 64 kls? Gal baudžiavos manifestą?

 Sėkmingiausia 1922m reforma rašiau.

Žinutė parašyta: 2010-06-04 15:58:06 | Nuoroda
Cocaine rašė:
lietuvaitė rašė:

Kaip atsakėte 64 kls? Gal baudžiavos manifestą?

 Aš rašiau baudžiavos manifestą.Dvejojau tarp 1922 žemės reformos ir baudžavos panaikinimo manifesto... bet po manifesto pradėjo formuotis kapitalizmas, griuvo sena feodalistinė santvarka ,pagerėjo pramonė, galų gale buvo įveiktas Rusijos atsilikimas nuo Vakarų, kuriuose daug seniau panaikinta baudžiava . Tai ir nulėmė mano atsakymą, nors aš labai, labai abejoju ar jis teisingas... :S

 bet po to kilo 63-34 metų sukilimas, nes baudžiava kažkaip ten galutinai nebuvo panaikinta ir jos panaikinimas skyrėsi nuo to, kaip buvo panaikinta pačioje Rusijoje :)

Žinutė parašyta: 2010-06-04 16:38:30 | Nuoroda
Cocaine rašė:
Bū rašė:
živilė rašė:
Gretisss rašė:
Cocaine rašė:
lietuvaitė rašė:

Kaip atsakėte 64 kls? Gal baudžiavos manifestą?

 Aš rašiau baudžiavos manifestą.Dvejojau tarp 1922 žemės reformos ir baudžavos panaikinimo manifesto... bet po manifesto pradėjo formuotis kapitalizmas, griuvo sena feodalistinė santvarka ,pagerėjo pramonė, galų gale buvo įveiktas Rusijos atsilikimas nuo Vakarų, kuriuose daug seniau panaikinta baudžiava . Tai ir nulėmė mano atsakymą, nors aš labai, labai abejoju ar jis teisingas... :S

 Aš taip pat rašiau šaltinį A - baudžiavos panaikinimo manifestą :)

 Bijau kategoriskai teigti, bet abejoju, ar manifestas cia tinka. Po sito caro manifesto kilo masinis pasipiktinimas ir netgi sukilimas, kadangi valstieciai zemes negavo, o turejo ja issipirkti

Būtent. Ten rašė apie sėkmingiausią. O baudžiavos panaikinimas sukėlė nepasitenkinimus, valstiečių bruzdėjimus. Pati jį ir parašiau, bet abejoju ar teisingai.

 Aš ir ilgiausiai abejojau dėl šito... galiausiai, prispyrus laikui,  parašiau baudžiavos panaikinimo manifestą. Pažiūrėjau plačiai į baudžiavos panaikinimą.  Kaip į faktą judant link pažangesnės visuomenės santvarkos- kapitalizmo. Man atrodė tai reikšmingiausia. O ir 1922 žemės reforma savo trūkumų turėjo, taip kad , niekas man dar čia nėra aišku. :S

 Ko gero, kad turėtų abu užskaityt, jei tinkamai argumentuota :)

Žinutė parašyta: 2010-06-05 15:21:58 | Nuoroda

Pas mane testas 28/30. Tikslas buvo 30/30, vieną klaidą sau atleidžiu (su nato), bet kitos nė už ką, esu bukumo įsikūnijimas :D

Žinutė parašyta: 2010-06-15 13:48:11 | Nuoroda

Ar reikia ką nors žymėti "Užsienio kalba būsimų studijų metu" ?