Vartotojo Cinike pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-06 12:51:12 | Nuoroda

Tris : Biologija, chemija, ir be abejo lietuviu :)

masciau apie inormatika,taciau kadangi tik 30 proc mokyklinio, visa kina programavimas, tai greit atsibaidziau :D

Žinutė parašyta: 2010-02-06 12:57:08 | Nuoroda

Gali but, kad bus Škėma, taciau del minetojo Savickio labai abejoju,,, galima tiketis ir Biliuno, ji megsta ir visai nepaisant to kad jau n kartu detas :) itariu, kad nevenks ir Donelaicio (kurio labiausiai bijau, na dar ir Vaižganto)

nenustebciau ir del Š.Raganos, nu anyway, prognozuot ner ko,,, cia kaip uzplauks, jiem be problemu butu ir praitu metu sudet autorius..

pati tikiuosi V.M-Putino, Škėmos, Biliuno, Apucio :)

Žinutė parašyta: 2010-02-06 13:00:32 | Nuoroda

Kur stoti 2010,bus anksciau negu balandi

buvau Litexpo parodoj apie karjera studijas ir pan. sake jau Vasario pabaigoj ta knygute turėtu but :) 

pati zadu stot i LZUU ekologija, noreciau VU,bet rezultatai nebus tiek geri :)

Žinutė parašyta: 2010-02-06 13:02:57 | Nuoroda

Lietuviu jau laikem,,, dave tris pamokas viskam, ir pilnai uzteko, nors spygavom, kad per mazai, is tikro spejau dar ir 10 minuciu pro langa paziuret, kol uzplauks kokia velniokiska mintis :D

o vasario 17 laukia chemijos bandomasis :) 

Žinutė parašyta: 2010-02-06 13:05:22 | Nuoroda

Antri metai mokausi lietuviu papildomai, ir tikrai pritariu tam, jog svarbiausia pacio motyvacija,

pirmus metu isiknisinejau, tikejausi, kad ateisiu ir man kazkas suikis i galva ta visa informacija, ir dauk praradau, nes rezultatai matosi tik dabar, kai is tiesu klausau ir mokausi tai, kas man yra sakoma :)

Žinutė parašyta: 2010-02-06 13:09:12 | Nuoroda

Turiu simtus miljonu knyguciu, kurios mane kuo toliau tuo labiau klaidina :D

dvi ten pasiruoskime egzaminams, trecia kazkoki citologijos konspektai, testai ir pan.

mokykloj ejnam is Williams, bet Mader mano manymu dauk geresnis, todel savarankiskai mokausi is jo :)

biologija man svariausias dalykas, todel is jo tikiuosi taip pat daugiausiai, bus tikrai apmaudu po sitiek idetu pastangu, jeigu susimausiu :)

Žinutė parašyta: 2010-02-06 13:18:56 | Nuoroda

Neperdekit ir nesureiksminkit visko, taip tai svarbu, galima teikt, kad tai vos ne musu ateity apspres, bet ar gi nuo to pasaulis sugriuna, save asmeniskai nuteikiu, jog islaikysiu prastai, nu ir kas perlaikysiu kitais metais, isvaziuosiu kazkur uzsidirbsiu tiek , kad galeciau studijuot mokamai, ir panasei, nereiks visko tiek visko sureiksmint, nebent jums mokslai svarbesni uz sveikata :)

Žinutė parašyta: 2010-02-06 16:06:11 | Nuoroda
PEAS13 rašė:
Cinike rašė:

Kur stoti 2010,bus anksciau negu balandi

buvau Litexpo parodoj apie karjera studijas ir pan. sake jau Vasario pabaigoj ta knygute turėtu but :) 

pati zadu stot i LZUU ekologija, noreciau VU,bet rezultatai nebus tiek geri :)

 Nesiūlyčiau stoti į ekologiją, nes mano sesuo baigus ir nėra kur susirasti darbo, na nebent turi pažinčių...

 o kas siais laikais labai jau turi tuos darbus :)

na nzn, mane traukia seip viskas kas susija su gamta ir panasei, nemanau, kad del to turiu isizadet savo svajoniu, nes nieko daugiau kazkaip studijuot ir nenoriu ;/

Žinutė parašyta: 2010-02-06 18:20:50 | Nuoroda

tai taip iseina, kad geriau jau ash studijuosiu vadyba per prievarta, mokysiuosi dalykus kurie manes netraukia ir del to, jog pabaigus studijas nedrebinciau koju kad dyrbsiu tai, ka jau studiju laikais laikiau nesamone?

Ir nesutinku, kad darbo taip jau visai nera, kaip tycia buvo su klase imonej, kurioj yra gana nemazai ekologu ir paklausa nera lygi nuliui,,, anyway, kodel viskas turi apsiribot tuo, jog baigiau ir kazkur butinai dirbu, nezadu atsisakyt studijuot ko noriu, galbut ateity perspektyvos bus didesnes, tuo labiau niekas netrugdys pabaikt dar kazko,ar isvaziuot svetur  po  studiju :) ir tikrai netikiu, kad manysiu, jog metus isvaisciau veltui.. kiek zmoniu tiek nuomoniu, zinoma, darbo noriu, taciau ne del pinigu gyvenu :) 

Žinutė parašyta: 2010-02-06 19:30:06 | Nuoroda

Na jis buvo ir 2008. reiskias du metai is eiles, nu galbut ir nedes, bet atmest to nereiktu :) 

Žinutė parašyta: 2010-02-19 23:44:48 | Nuoroda
Egypt rašė:

Žadu visiškai nesimokyt poetų, bet daug dėmesio skirti prozos ir dramos kūriniams. Kaip manot, ar galiu nuo to nukentėti? Juk turbūt nėra galimybės, kad bus trys eilėraščiai ir jokios dramos ar ištraukos? :D 

 Tai netgi nerealu, kad duotu visus tris eilerascius... visuose egzaminuose buna prozos kurinys vienas eilerastis ir drama :) , ash poetu tai pat neismokinsiu ... tebeinu pas korepetitoriu, liepe net negu nekist prie poezijos :) nu cia kiekvieno reikalo, bet tavo pasirinkima laikau protingu :) 

Žinutė parašyta: 2010-03-07 23:37:55 | Nuoroda

Mums irgi dave bondomaji, nos zadejo neduot...

ir is tiesu likau nustebina, kad tiek demesio skiriama buvo is esmes visai ne biologiniams dalykams.. surinkau virs 70 balu ir didziaja dauguma numuse butent tie matematiniai dalykai, is tiesu buvo visa berysio, nes anksciau to nededavo,  chemijoj gal ir galima kazka skaiciuot  nu bet biologijoj visai be rysio tokie dalykai atrodo,,, tikiuosi kad jie nesumastys to pridet egzamine..

Žinutė parašyta: 2010-05-25 17:16:37 | Nuoroda

Paasikinkit jus man durnai, kam pildyt prasymus dabar jeigu vistiek rezultatu nezinom,,, kas is to kad jie gaus informacija apie tai kur ash noriu stot, jeigu dabar vistiek jokiu perspektyvu,kol ner rezultatu, ir kuo nublanksta prasymas atnestas po egzaminus pries nesama pries rezultatu suzinojima?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 14:15:22 | Nuoroda

As irgi snd tevelius nervinau su savo emocijom parduotuvei :D

Bet seip man turbut dar tas suvokimas, kiek tai gali nulemt, neatejo :) .

ir kol nematau kitu nervu, tol kazkaip lengvai jauciuosi :) 

tikiuosi taip bus ir rytoj :D

Žinutė parašyta: 2010-05-30 14:16:43 | Nuoroda

Jau nuo vakar turejo pasirodyti prekybos centruose "maxima" ( nors snd dar neradau pas save) ir daugumoje knygynu.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 14:24:24 | Nuoroda

Taigi dabar rimtai susimąsčiau apie studijas LKKA - sveikata ir fizinis aktyvumas

Programose, kur iždėstyti dalykai, neužsimena apie tai ar yra kuno kultura ar ne, o to labiausiai bijau...

tad gal yra žinančiu, kiek dėmesio ir ar iš vis skiriama toje specialybejė kūno kulturai :) ?

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:03:02 | Nuoroda

As irgi net nenumanau, kaip bus...Per ziopluma pameciau dali aspekto, taigi gali del vienos pastraipos kabintis, bet visumoj nebuvo labai sunku, nors autoriai tikrai ne aukseliai.

O teskto suvokimas,, hm , visu pirma man pats tekstas buvo gana sunkokas,,, bet kazkaip lengvai atsakinejosi iki 10 klausimo, o tie paskutiniai tai toki fruktai :D ciuju nei vieno teisngo :D

 

Žinutė parašyta: 2010-05-31 17:11:51 | Nuoroda

Cia tkr nebeda, jie gi zmones, surpanta, kad visko buna, ir jie dar ne tokiu pamatys prikolu, ash pradejau panikuot, kad pribraukaiu nemazai, bet gi cia tik vaizdo dalis, darbas tikrai bus vertinamas :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-01 18:42:48 | Nuoroda

As irgi alytiske, bet nuo rydienos turetu atsirast ir pas mus ,, sitam knygyne putinuose, jeigu nemeluoja, nes isleistas tai jis jau yra :) tik seis metais labai jau velai pasirode.

Žinutė parašyta: 2010-06-01 23:59:57 | Nuoroda

Nemanau, kad stojimai i mokama butu sudetingi, seis laikais nelb kas pasiryze tai daryti,, pati masciau paie tokia galimybe,, nu bet nzn ,,, metams 8 tukstancius,,, negundo kazkaip :) , tevu gaila.