Vartotojo Invisible pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-18 14:28:44 | Nuoroda

Ar yra kas stojantys i muzikos pedagogiką? Iš tiesų turiu nemažai klausimų ir labai norėčiau su kuom nors apie juos pakalbėti, išsiklausinėti, gal patartumėte kur kreiptis? 

Žinutė parašyta: 2011-06-24 18:32:32 | Nuoroda

Sveiki,

I TVM'a noriu jau nuo dešimtos klasės, nežinau kodėl, matyt , kad traukia noras studijuoti sostinėje, beto specialybė , kurią noriu studijuoti taip pat ne dažna ir niekur kitur tokios nemačiau Lietuvoje (tarptautinis turizmo verslas), tačiau pati esu ne mažai išgirdusi ir blogų atsiliepimų ir gerų. Iš tiesų tai gąsdina, bet manau noras mano yra tikrai didelis, na ir tikiuosi įstoti į vf, ir pamatysiu kaip ten kas. Aš iš tiesų manau, kad viskas labai priklauso nuo žmogaus, nuo mūsų, jei mes būsime entuiziastingi, tikrai noriai domėsimės ir mokysimės, tai ir darbas atsiras, o gal būt jį patys susikursime, manau čia viskas priklauso nuo noro.

Bus mattyti kas ten per dėstytojai, studentai kokia aplinka, ir šaunu, kad baigus gauni VU diplomą.  :)

Žinutė parašyta: 2011-06-24 18:39:25 | Nuoroda

Sveiki !

Gal kas galėtumėt papasakoti apie kaimo plėtros administravimo specialybe? :)) butu idomu suzinoti kiek praeitais metais buvo stojančių ir kiek į vf pateko? :) ir koks tas alas buvo  kas ar vf gavo? :) Labai noriu, ši specialybė tikrai domina, ir norėčau atsiliepimų išgirsti. :))

Žinutė parašyta: 2011-06-24 18:42:01 | Nuoroda

Sveiki ;)

Mane domina į psichologiją stojant ir tikintis į nemokamą na koksturėtų būti balas? Lyginant su praeitais metais? :) Zinau, kad kiekvienais metais keiciasi, bet vistiek, man ydomu koks zemiausias buvo praeitamet ir dar nemokame studijavo? :)))

 

Žinutė parašyta: 2011-06-24 18:43:48 | Nuoroda

LABAS, meginsiu :)

Žinutė parašyta: 2011-06-25 18:29:48 | Nuoroda

Na vienas is  tu atgarsiu, jog jeigu pinigineje turi pinigu, tai ten viska nusipirkt gali, ir egzus, ir ats is paciu destytoju. Dar girdejau, og patys studentai nera itin draugiski, daug pasikelusiu turciu vaikuciu, na taip pat jog veigu stoti i vnf tai neapsimoka kisti tokius pinigus i nelabai kokybiska moksla, nes pasitaiko jog patys destytojai nesupranta ka desto cia jau tiesiogiai girdejau tai. Na stai, kol kas tiek prisiminiau :)) galime tiketi, galime ne, as asmeniskai kol pati neisitikinsiu, tol netikesu :)

Žinutė parašyta: 2011-07-01 09:16:37 | Nuoroda

Na Sveikuciai ;)

Tai kokie balai jusu ? :))

Žinutė parašyta: 2011-07-01 13:35:13 | Nuoroda

Kada bus stojamųjų ats? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-02 20:11:41 | Nuoroda

TVM'e pagal praeitų metų balus, tai į verslo finansų valdymą su 17,14 įstojo į nemokamą, na o į tarptautinį verslą su 17,32 , o i tarptautini versla anglu kalba tai su 17,36, ir galiausiai i tarptautini turizmi versla balas aukstesnis truputeli tai 17,70. Na is tiesu jums kas cia rasete, manau tikrai nebus problemu, vat mano asmeniskai rezultatai kiek mazesni tai turbut nepateksiu :) bet bus matyti, nes istikinau , jog tie egzai tai loterija, vat ir galiu nepatekti :/

Žinutė parašyta: 2011-07-04 12:39:57 | Nuoroda

O as dar negavau rezulatu ;/ Tai koel jus jau taip nepatenkinti savaisiais? Kas nutiko ? ;/ :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:03:31 | Nuoroda

Man dar idomu, koks ten vertinimas desimtbaleje sistemoje ar kaip ir valstybiniai egzaminai procentais? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:11:36 | Nuoroda

Tikrai simtabale? Kaip keista, nes man yrasyta 10, bet as tikrai ne tiek verta jei simtabaleje sistemoje, viska ten gerai atsakinejau ir t.t.  keista.. cia gali taip buti?

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:38:11 | Nuoroda

O tai  kiek tu gavai? :) ir i kokia spec stoti galvoji? :) Gal kas laiket stojamaji i muzika VPU?

Žinutė parašyta: 2011-07-04 21:55:42 | Nuoroda

O kur reikia kreiptis jei noriu apeliacija paduoti? gal kas zinote?

Žinutė parašyta: 2011-07-06 20:41:05 | Nuoroda
ttendikute rašė:

 galite man isaiskinti ka tas TVM reiskia? Vistiek gauni diploma kaip VU STUDENTE?:)

 TVM-Tarptautinio Verslo Mokykla. Tas pats kas atskiras VU fakultetas, taip diploma gauni Vilniaus Universiteto ;)

Žinutė parašyta: 2011-07-06 20:46:08 | Nuoroda
Sapior rašė:
Invisible rašė:

O kur reikia kreiptis jei noriu apeliacija paduoti? gal kas zinote?

 Į tos aukštosios mokyklos, kur laikei stojamąjį egzaminą, priėmimo punktą.

Bet nežinau ar verta - pats teikiau VGTU. Pasijuokė iš manęs ir tiek :) 

 Vat geriau ir buti negali, as skambinau i VPU tai priemimo komisijai, net nekele telefono visa diena, vat cia tai geras. Malonu, na ka, tada nestosiu i muzika ir viskas, nes jau  pagal ivertinima niekur neistociau turbut ;/

Žinutė parašyta: 2011-07-13 18:41:04 | Nuoroda
Andriukas22 rašė:
Invisible rašė:

TVM'e pagal praeitų metų balus, tai į verslo finansų valdymą su 17,14 įstojo į nemokamą, na o į tarptautinį verslą su 17,32 , o i tarptautini versla anglu kalba tai su 17,36, ir galiausiai i tarptautini turizmi versla balas aukstesnis truputeli tai 17,70. Na is tiesu jums kas cia rasete, manau tikrai nebus problemu, vat mano asmeniskai rezultatai kiek mazesni tai turbut nepateksiu :) bet bus matyti, nes istikinau , jog tie egzai tai loterija, vat ir galiu nepatekti :/

 cia rimtai tokie mazi balai reikalingi? :) taip iseitu, kad as su savo 17.82 nesunkiai belenkur istoju tvm'e? :D

 

 Na taip iseina ;) kazkiek balas keisis, bet manau tavasis tikrai butu tarp tu nemokamu. ;))

Žinutė parašyta: 2011-07-13 18:43:45 | Nuoroda

Klausimas, ar kai skaiciuoja konkursini bala, ten reikia uzsienio kalbos pazymio a lygio arba istorijos pazymio, taip? Mane domina tai, ar yra skirtumas ar ta kalba anglu, rusu ar kokia tai vokieciu? ar butina turi buti anglu k. pazimys? :) ir kaip manote su 17.3 turiu sancu istoti i nemokama? 

Žinutė parašyta: 2011-07-14 15:01:49 | Nuoroda
Melpomenė rašė:
Andriukas22 rašė:
Melpomenė rašė:
Andriukas22 rašė:
Invisible rašė:
Andriukas22 rašė:
Invisible rašė:

TVM'e pagal praeitų metų balus, tai į verslo finansų valdymą su 17,14 įstojo į nemokamą, na o į tarptautinį verslą su 17,32 , o i tarptautini versla anglu kalba tai su 17,36, ir galiausiai i tarptautini turizmi versla balas aukstesnis truputeli tai 17,70. Na is tiesu jums kas cia rasete, manau tikrai nebus problemu, vat mano asmeniskai rezultatai kiek mazesni tai turbut nepateksiu :) bet bus matyti, nes istikinau , jog tie egzai tai loterija, vat ir galiu nepatekti :/

 cia rimtai tokie mazi balai reikalingi? :) taip iseitu, kad as su savo 17.82 nesunkiai belenkur istoju tvm'e? :D

 

 Na taip iseina ;) kazkiek balas keisis, bet manau tavasis tikrai butu tarp tu nemokamu. ;))

 nu super tada :)) o gal zinai dar ar jaunimo rinktines nariai gauna papildomu balu stojant cia?

 Įsiterpsiu :] VU TVM puslapyje yra konkursinio balo skaičiuoklė ir ten parašyta:

"*Prie konkursinio balo papildomai pridedami:
Šalies ir tarptautinių olimpiadų I-III vietos laimėtojai gauna atitinkamai po 5, 3 ir 2
papildomus balus. Už to paties tipo olimpiadą balas pridedamas tik vieną kartą (didžiausias).
Už skirtingas olimpiadas skirti papildomi balai sumuojami."

:}

 bet kaip suprantu cia tik olimpiadininkams? negi nieko nereiskia jeigu as uz jauniu rinktine losiu ir pvz dar turiu prizines vietas jauniu cempuos? :)

Nesu tikra, bet manau, kad nieko neduos čia :]

 

 

Neprides manau, nes as buvau studiju mugeje, ir pati domejausi, kadangi turejau galimybe i rinktine papulti, bet sake, kad neprideda..;/ 

Žinutė parašyta: 2011-07-14 15:06:46 | Nuoroda

SVEIKI, MAN IDOMU BUTU SUZINOTI KOKS PRAEITAIS METAS BUVO MAZIAUSIAS BALAS I VF I mARKETINGO VADYBA? :)