Vartotojo MacKestas pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 21:10:17 | Nuoroda
Leti777 rašė:

Sveiki. norėčiau sužinoti, kokiais kūriniais rėmėsi tie žmonės, kurie rašė samprotavimo rašinį pirma tema :) asmeniškai aš rėmiausi J. Bilūno ,,Kliudžiau" , F.Dostojevskio ,,Nusikaltimas ir bausmė" ir A. Kamiu ,,Svetimas" . nežinau dėl Kamiu ar tiko šiai temai. norėčiau sužinoti jūsų nuomone. Rašiau, kad žmogus dažnai nesupranta savo gyvenimo prasmės ir pridaro daug klaidų dėl kurių reikia gailėtis, tada įterpaiu a. kamiu ,,svetimas'' kai nušovė arabą ir nejautė jokio gailescio.. nezinau ar  y tema pataikiau ;DDDD

 Aš svarsčiau dėl J.Biliūno - pasirinkti "Kliudžiau" ar "Vagis", bet mano bendram kontekste labiau tiko "Vagis", tai juo ir rėmiausi. 

Taip pat į vieną pastraipą sugrūdau "Altorių šešėly" ir "Dievų mišką", nes atseit jų sprendimus lėmė kiti žmonės.

Dar rėmiausi J.Ivanauskaitės "Placebas", keista, kad niekur nemačiau minint šio kūrinio.

Šiaip rašinio tema labai jau plati, pradžioj galvoju - susirašysiu visus kūrinius, kuriais galėčiau remtis, bet vėliau mečiau viską velniop, pamatęs, kad beveik visi kūriniai daugiau ar mažiau tinka. Man rodos, galėčiau tris skirtingus rašinius parašyti šia tema ir argumentų tikrai nepritrūktų. Daug ko, ką norėjau pasakyti, taip ir nepasakiau, o ir taip jau apie 500 žodžių gavosi.

Bet tikrai neteigiu, kad gausiu labai daug ir, mano nuomone, egzaminas buvo vidutinis, bent jau tiems kas rinkosi samprotavimo rašinį. Sunkus suvokimas + lengva rašinio tema  =  vidutinis egzaminas. Nežinau kaip reikalai su interpretacijom, bet jaučiu, kad buvo sunkiau :>

Žinutė parašyta: 2010-05-31 21:57:29 | Nuoroda

 

Apie rašinį, gal kam įdomu. Rašiau rašinį pirma tema -
Ar žmogus visada gali rinktis ir yra atsakingas už savo veiksmus? 

Aš svarsčiau dėl J.Biliūno - pasirinkti "Kliudžiau" ar "Vagis", bet mano bendram kontekste labiau tiko "Vagis", tai juo ir rėmiausi.

Taip pat į vieną pastraipą sugrūdau "Altorių šešėly" ir "Dievų mišką", nes atseit jų sprendimus lėmė kiti žmonės.

Dar rėmiausi J.Ivanauskaitės "Placebas", keista, kad niekur nemačiau minint šio kūrinio.

Šiaip rašinio tema labai jau plati, pradžioj galvoju - susirašysiu visus kūrinius, kuriais galėčiau remtis, bet vėliau mečiau viską velniop, pamatęs, kad beveik visi kūriniai daugiau ar mažiau tinka. Man rodos, galėčiau tris skirtingus rašinius parašyti šia tema ir argumentų tikrai nepritrūktų. Daug ko, ką norėjau pasakyti, taip ir nepasakiau, o ir taip jau apie 500 žodžių gavosi.

Bet tikrai neteigiu, kad gausiu labai daug ir, mano nuomone, egzaminas buvo vidutinis, bent jau tiems kas rinkosi samprotavimo rašinį. Sunkus suvokimas + lengva rašinio tema = vidutinis egzaminas. Nežinau kaip reikalai su interpretacijom, bet jaučiu, kad buvo sunkiau :>

Žinutė parašyta: 2010-06-01 14:01:28 | Nuoroda
cacalele rašė:

O dėl paskutinio suvokimo klausimo, ten apie pavadinimą ir paskutinį sakinį, ką atsakėte? Kiek klausiau tiek visi skirtingai...:D

 Parašiau, kad reikia būti savimi ir išlaikyti savąsias tradicijas. Kažkas tokio. Vienas taškas, tai daug ir nekūriau :>

Žinutė parašyta: 2010-06-01 14:04:10 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

kazi kaip cia del tu balu... surinkus kokius 92, kiek tu procentu cia iseina mazdaug kazi? kaip manot?

 http://nec.lt/failai/1291_LIET_G_K_ST-AN_2009.pdf

 

Aš kiek čia bandau įžiūrėt, tai anais metais ir su 88-90 taškų žmonės gavo ar tai ne 100% ?

Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:38:17 | Nuoroda
Deivizs rašė:
Strujus rašė:
Himalaya rašė:

Bliam, aš ten su vektoriais D koordinatę gavau trupmeninius skaičius, kažkokius nesąmoningus

 Aš gavau D ( 10 ; -5 ) :)

 Aš irgi

 O aš beveik įsitikinęs, kad D(16;7) :)

Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:41:48 | Nuoroda
aurete rašė:
MacKestas rašė:
Deivizs rašė:
Strujus rašė:

 Aš gavau D ( 10 ; -5 ) :)

 Aš irgi

 O aš beveik įsitikinęs, kad D(16;7) :)

 Žodis beveik reikšmingas

 Nu dabar pradėjau abejot, ar gerai prisimenu atsakymą, bet vėlgi esu beveik tikras, kad minusinės koordinatės negali būti, nes tada gautųsi nesąmonė o ne lygiagretainis. Pabandyk pasibraižyt..

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:04:19 | Nuoroda
jusste rašė:
tillary rašė:

o kiek gavot ta kur aritmetine progresija turejo buti? as 21 lyg tais, bet skaiciavau ne pagal formule:S

 Ne 21, juk logiškai pagalvok:

1 treniruotė: 1 km;

2 treniruotė: 1,2 km;

3 treniruotė 1,4 km;

4 treniruotė 1,6 km;

 

1+1,2+1,4+1,6=5,2. Tai reiškia, kad 5 km. bus nuėjusi ar tai nubėgusi penktos treniruotės metu.

 

O Tu skaičiavai neteisingai: 1+(5/0,2), nes nesupratai sąlygos. Juk aiškiai parašyta, kad pirmą treniruotę - 1 km., o po to kiekvieną 0,2 km daugiau, t.y.: 1; 1,2; 1,4; 1,6 ir t.t.

 Klausė kelintos treniruotės metu ji nubėgs 5km. Per tą vieną treniruotę, o ne per visas sudėjus. Tai teisingas atsakymas 21 tikrai.

Žinutė parašyta: 2010-06-10 22:53:57 | Nuoroda

jei galite - numeskite kokį linką, norėčiau paskaityt ką gi naujo čia KTU siūlo :)

Žinutė parašyta: 2010-06-16 12:49:17 | Nuoroda
matrica rašė:

kaip manot, uz mazdaug 75 taskus galima tiketis siemet bent 60%? nes visi sako, kad lengvas, tai bijau paskui per daug tiketis...

 Iš kur pas visus tokios pesimistinės viltys... Aišku, daug maloniau, kai tikiesi 60% ir gauni 80%, o ne atvirkščiai, bet pažiūrėkime objektyviai :

Egzaminai kiekvienais metais būna tai sunkesni, tai lengvesni, bet vertinimo skalė vistiek daugmaž pastovi, tai žiūrim į anuos metus :

nec.lt/failai/1288_ANGLU_K_ST-AN_2009.pdf

Su 75 taškais būtum gavęs kokius 83%. Ok, tarkim egzaminas lengvesnis, bet jį ir laikė silpnesni žmonės, nes panaikinti mokykliniai, taigi, manau, su 75 taškais gausi kokius 80%, o ne "bent 60% ar galiu tikėtis?" :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 13:23:41 | Nuoroda

 pirmas rezultatas toks, kokio ir tikėjausi, smagu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-16 11:23:34 | Nuoroda

 Yra jau rezultatai, auklėtoja kątik parašė, kad 87% gavau. Negaliu patikėt, nes visi atkalbinėjo ir tikino, kad apeliacijos nieko nelemia. In your face, iš 74 į 87%!

Žinutė parašyta: 2010-07-16 14:06:13 | Nuoroda

Delfis rašo:

 Daugiausia skųstasi dėl lietuvių kalbos – 1540 kartų.
53 abiturientams lietuvių kalbos egzamino įvertinimas padidintas, dviem kandidatams - sumažintas. Bendrai šįmet patenkinta 3,4 proc. lietuvių kalbos egzamino apeliacijų. Pernai šis rodiklis siekė 5,3 proc.

Dabar suprantu, kaip man pasisekė, kad tapau tuo vienu iš penkiasdešimt trijų ir užjaučiu tuos, kuriems nepasisekė, bet juk tai lietuvių kalbos egzaminas, kitaip tariant - loterija.

Žinutė parašyta: 2010-07-16 14:55:54 | Nuoroda
Dofile rašė:
MacKestas rašė:

Delfis rašo:

 Daugiausia skųstasi dėl lietuvių kalbos – 1540 kartų.
53 abiturientams lietuvių kalbos egzamino įvertinimas padidintas, dviem kandidatams - sumažintas. Bendrai šįmet patenkinta 3,4 proc. lietuvių kalbos egzamino apeliacijų. Pernai šis rodiklis siekė 5,3 proc.

Dabar suprantu, kaip man pasisekė, kad tapau tuo vienu iš penkiasdešimt trijų ir užjaučiu tuos, kuriems nepasisekė, bet juk tai lietuvių kalbos egzaminas, kitaip tariant - loterija.

 O kiek pries tai turejai? Ir kiek pakeite?

 iš 74 į 87 :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 16:48:58 | Nuoroda

 Jei ką, aš irgi rašiau lietuvių apeliaciją, bet rezultatai jau net ir mano yra sukelti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 16:48:31 | Nuoroda
Gerda.R rašė:

Čia kažkas kažką bando kurstyti? buvo paskelbta, jog didžiausias pakitimas 11 procentų. Tai iš kur forume atsiranda tokių, kuriems nuo neišlaikyta iki 46 procentų pakelia? ;DD

 Duok kokį nors linką, kur radai taip parašyta, nes man pakėlė 13% :)

Žinutė parašyta: 2010-07-26 23:32:07 | Nuoroda

parašykit, kas diagramas matot, koks paskutinio nemokamo KB į FDM :) labai įdomu pasidarė, dėkui.

Žinutė parašyta: 2010-07-27 15:37:38 | Nuoroda

 ou jė, tai ne kaži kiek ir trūko, dėkui :)

Žinutė parašyta: 2010-08-26 22:41:21 | Nuoroda

 o į emailus žiūriu nesiruošia atrašyti, aš jiems dar prieš 2 savaites rašiau, bet jokios reakcijos. bijo, matyt, parodyti savo klaidas :)

Žinutė parašyta: 2010-08-26 22:41:23 | Nuoroda

 o į emailus žiūriu nesiruošia atrašyti, aš jiems dar prieš 2 savaites rašiau, bet jokios reakcijos. bijo, matyt, parodyti savo klaidas :)