Vartotojo zaraza pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:40:28 | Nuoroda

nu tai kas pateko siais metais i akuserija?;)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:37:02 | Nuoroda

tai tikekis kad pateksi, sekmes x)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:31:22 | Nuoroda
Ugnee rašė:
zaraza rašė:

tai tikekis kad pateksi, sekmes x)

 su kokiu balu istojai?

 17.04

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:51:27 | Nuoroda

gal zinot ar reikia kazkokio patvirtinimo del studiju? ar sutarties sudarymas su kolegija ir yra tas patvirtinimas...

Žinutė parašyta: 2010-07-25 21:28:50 | Nuoroda
Linas. rašė:

šiandien buvau pasirašyti sutarčių. Užpildžiau prašymą. Sakė rugpjūčio 19d. pasiskambinti arba geriau atvažiuoti.

Tai kai pasiskambinsiu, pasakys ar  gavau bendrabutį  ar kaip ?  O jei nuvažiuočiau tai gal leistų iš kelių pasirinkti arba koks geresni gal kliūtų ?

 pasirasasant sutarti rasei ir prasyma ?

Žinutė parašyta: 2010-08-20 11:04:35 | Nuoroda

vakar vien del tu sarasu i Kauna atsigrudau ir snipstas...;(

Žinutė parašyta: 2010-08-20 11:18:22 | Nuoroda

o seip nebus internete ideti sarasai? nes verslo vadybos fakulteto sarasas yra ^

Žinutė parašyta: 2010-08-20 11:42:08 | Nuoroda

as ir negavau...nieks is vilniaus negavo pz ;DD

Žinutė parašyta: 2010-08-28 11:34:02 | Nuoroda
gieDruti* rašė:

o vat as emiau ir negavau to barako tipo per arti gyvenu , o man iki kauno ciut ne 100km...

skambinau tai sake , kad jei nuo rugsejo men atsiras laisvu vietu tai gal ir gausiu ir as koky kambary ..susinervinau

gal yra tokiu kurie neatvyks arba atsisakot kambario??

man irgi ciut ne 100km bet irgi negavau ;O

 

Žinutė parašyta: 2010-08-28 11:36:27 | Nuoroda
Vaivita:)* rašė:

 Sveikos, mane taipat domina is klausymas,bet as girdejau kad jei i nemokama istojai pirma pusmeti gauni po 50lt bent jau anksiau taip buvo reiskiasi

 pries kaledas mum perves stipendija simboline,kai pasirasinejau sutarti uzpildziau anketa banko kortelei gauti ir sake kad pries/per ziemas atostogas perves apie 200lt x)

Žinutė parašyta: 2012-07-08 13:52:35 | Nuoroda
lenticele rašė:

Mano konkursinis balas siuo metu 18,52(jis viliuosi dar pakils po apeliacijos). Ar as dar turiu galimybe stoti i medicina?

 Eh as su 18.72 drebu kad duok dieve per plauka papulciau vnf...:(((((

Žinutė parašyta: 2012-07-10 17:24:21 | Nuoroda
Evaldas1993 rašė:

Pasirodė, kad ten ne 18,72, o 19,72  :D 

 Na vat todel ir "myzu i bata" :D

Žinutė parašyta: 2012-07-11 13:00:05 | Nuoroda
Saule_* rašė:

Ups, netyčia išsisiuntė ta praeita žinutė :D Taigi, įsivaizduokite, jei jus priima į teisę ir ikitesminį procesą (aš ten padaviau prašymą) ir į Kauno kelogiją kinezeterapiją (bent kažkas arčiau medicinos), kur mokytumėtės? :) Aš galvojau pradėti mokytis kinezetarapijoje, mesti po pusmečio (tada nereiks gražinti pinigų), tapti eksterne ir mokytis savarankiškai, perlaikyti egzus ir vėl bandyti į mediciną, be to, žiūrėtų  ir į mano atsineštus pažymius iš kolegijos.. :) Bet patys numanote, sugadinti metus, vėl patirti tą patį stresą.. :) Ech.. nežinau, ką daryti, todėl ir klausiu jūsų patarimo :)

mano panasi istorija. Paiemiau laisvus metus, tapau eksterne. sukisau beprotiskus pinigus mokytojams ir vadoveliams...viska sugadino chemija. dabar irgi nezinau ka daryti:(

 

Žinutė parašyta: 2012-07-11 13:02:15 | Nuoroda
Saule_* rašė:

Ups, netyčia išsisiuntė ta praeita žinutė :D Taigi, įsivaizduokite, jei jus priima į teisę ir ikitesminį procesą (aš ten padaviau prašymą) ir į Kauno kelogiją kinezeterapiją (bent kažkas arčiau medicinos), kur mokytumėtės? :) Aš galvojau pradėti mokytis kinezetarapijoje, mesti po pusmečio (tada nereiks gražinti pinigų), tapti eksterne ir mokytis savarankiškai, perlaikyti egzus ir vėl bandyti į mediciną, be to, žiūrėtų  ir į mano atsineštus pažymius iš kolegijos.. :) Bet patys numanote, sugadinti metus, vėl patirti tą patį stresą.. :) Ech.. nežinau, ką daryti, todėl ir klausiu jūsų patarimo :)

 tik mano atveju blogiau, as sugadinau DU METUS... vieni metai kolegijoje, kiti vadoveliu grauzimas. ir rezultatas vistiek prastas...o sakytum kad galejau ir geriau pasistengt ir panasiai, bet tikrai ne. zinau, kad padariau viska ka galejau ir vistiek nepasiseke. MEH...

Žinutė parašyta: 2012-07-11 13:23:37 | Nuoroda
Saule_* rašė:
zaraza rašė:
Saule_* rašė:

Ups, netyčia išsisiuntė ta praeita žinutė :D Taigi, įsivaizduokite, jei jus priima į teisę ir ikitesminį procesą (aš ten padaviau prašymą) ir į Kauno kelogiją kinezeterapiją (bent kažkas arčiau medicinos), kur mokytumėtės? :) Aš galvojau pradėti mokytis kinezetarapijoje, mesti po pusmečio (tada nereiks gražinti pinigų), tapti eksterne ir mokytis savarankiškai, perlaikyti egzus ir vėl bandyti į mediciną, be to, žiūrėtų  ir į mano atsineštus pažymius iš kolegijos.. :) Bet patys numanote, sugadinti metus, vėl patirti tą patį stresą.. :) Ech.. nežinau, ką daryti, todėl ir klausiu jūsų patarimo :)

 tik mano atveju blogiau, as sugadinau DU METUS... vieni metai kolegijoje, kiti vadoveliu grauzimas. ir rezultatas vistiek prastas...o sakytum kad galejau ir geriau pasistengt ir panasiai, bet tikrai ne. zinau, kad padariau viska ka galejau ir vistiek nepasiseke. MEH...

 O kur dabar studijuoji? :) Kiek supratau, man taip nepatartum daryti?

 siais metais grisiu i akuserijos antra kursa. Matai cia su tuo "patarciau ar nepatarciau" keblus reikalas. as dabar gailiuosi sugaisto laiko, nervu ir pinigu mokytojams. visu metu darba atspindi egzamino rezultatas. O jis toli grazu neparode to ka ismokau. aisku galima kaltint ir save, bet jai kas pakis koja, kaip kad siu metu chemijos egzaminas,tai ir viskas, baigtas kriukis:(

Žinutė parašyta: 2012-07-11 14:20:44 | Nuoroda
Saule_* rašė:
zaraza rašė:
Saule_* rašė:
zaraza rašė:
Saule_* rašė:

Ups, netyčia išsisiuntė ta praeita žinutė :D Taigi, įsivaizduokite, jei jus priima į teisę ir ikitesminį procesą (aš ten padaviau prašymą) ir į Kauno kelogiją kinezeterapiją (bent kažkas arčiau medicinos), kur mokytumėtės? :) Aš galvojau pradėti mokytis kinezetarapijoje, mesti po pusmečio (tada nereiks gražinti pinigų), tapti eksterne ir mokytis savarankiškai, perlaikyti egzus ir vėl bandyti į mediciną, be to, žiūrėtų  ir į mano atsineštus pažymius iš kolegijos.. :) Bet patys numanote, sugadinti metus, vėl patirti tą patį stresą.. :) Ech.. nežinau, ką daryti, todėl ir klausiu jūsų patarimo :)

 tik mano atveju blogiau, as sugadinau DU METUS... vieni metai kolegijoje, kiti vadoveliu grauzimas. ir rezultatas vistiek prastas...o sakytum kad galejau ir geriau pasistengt ir panasiai, bet tikrai ne. zinau, kad padariau viska ka galejau ir vistiek nepasiseke. MEH...

 O kur dabar studijuoji? :) Kiek supratau, man taip nepatartum daryti?

 siais metais grisiu i akuserijos antra kursa. Matai cia su tuo "patarciau ar nepatarciau" keblus reikalas. as dabar gailiuosi sugaisto laiko, nervu ir pinigu mokytojams. visu metu darba atspindi egzamino rezultatas. O jis toli grazu neparode to ka ismokau. aisku galima kaltint ir save, bet jai kas pakis koja, kaip kad siu metu chemijos egzaminas,tai ir viskas, baigtas kriukis:(

Tai jau metus prasimokei akušerijoje ar tik dabar ten patekai? :) Ech.. aš to ir bijau, kad po metų vėl nepakištų kojos kitas egzaminas. Kad bent numanyčiau, kaip pasisektų kitais metais, o dabar.. Lieka tik spėlioti. :) Bet dar neprarandu vilties, gal pavyktų įstoti ir į mokamą mediciną, nors mąstant logiškai, to tikrai nebus :) 

 na siais meteliais vietu mokamu irgi sumazino:( tai nebent bandyt per ta papildoma priemima LSMU o.O

Žinutė parašyta: 2012-07-11 14:21:52 | Nuoroda
zaraza rašė:
Saule_* rašė:
zaraza rašė:
Saule_* rašė:
zaraza rašė:
Saule_* rašė:

Ups, netyčia išsisiuntė ta praeita žinutė :D Taigi, įsivaizduokite, jei jus priima į teisę ir ikitesminį procesą (aš ten padaviau prašymą) ir į Kauno kelogiją kinezeterapiją (bent kažkas arčiau medicinos), kur mokytumėtės? :) Aš galvojau pradėti mokytis kinezetarapijoje, mesti po pusmečio (tada nereiks gražinti pinigų), tapti eksterne ir mokytis savarankiškai, perlaikyti egzus ir vėl bandyti į mediciną, be to, žiūrėtų  ir į mano atsineštus pažymius iš kolegijos.. :) Bet patys numanote, sugadinti metus, vėl patirti tą patį stresą.. :) Ech.. nežinau, ką daryti, todėl ir klausiu jūsų patarimo :)

 tik mano atveju blogiau, as sugadinau DU METUS... vieni metai kolegijoje, kiti vadoveliu grauzimas. ir rezultatas vistiek prastas...o sakytum kad galejau ir geriau pasistengt ir panasiai, bet tikrai ne. zinau, kad padariau viska ka galejau ir vistiek nepasiseke. MEH...

 O kur dabar studijuoji? :) Kiek supratau, man taip nepatartum daryti?

 siais metais grisiu i akuserijos antra kursa. Matai cia su tuo "patarciau ar nepatarciau" keblus reikalas. as dabar gailiuosi sugaisto laiko, nervu ir pinigu mokytojams. visu metu darba atspindi egzamino rezultatas. O jis toli grazu neparode to ka ismokau. aisku galima kaltint ir save, bet jai kas pakis koja, kaip kad siu metu chemijos egzaminas,tai ir viskas, baigtas kriukis:(

Tai jau metus prasimokei akušerijoje ar tik dabar ten patekai? :) Ech.. aš to ir bijau, kad po metų vėl nepakištų kojos kitas egzaminas. Kad bent numanyčiau, kaip pasisektų kitais metais, o dabar.. Lieka tik spėlioti. :) Bet dar neprarandu vilties, gal pavyktų įstoti ir į mokamą mediciną, nors mąstant logiškai, to tikrai nebus :) 

 Po mokyklos baigimo istojau i akuserija ir atsimokiau metus, tada metus mokiausi kad perlaikyt egzaminus.

na siais meteliais vietu mokamu irgi sumazino:( tai nebent bandyt per ta papildoma priemima LSMU o.O

 

Žinutė parašyta: 2012-07-11 15:48:56 | Nuoroda
Stjudent rašė:
Saule_* rašė:

Ups, netyčia išsisiuntė ta praeita žinutė :D Taigi, įsivaizduokite, jei jus priima į teisę ir ikitesminį procesą (aš ten padaviau prašymą) ir į Kauno kelogiją kinezeterapiją (bent kažkas arčiau medicinos), kur mokytumėtės? :) Aš galvojau pradėti mokytis kinezetarapijoje, mesti po pusmečio (tada nereiks gražinti pinigų), tapti eksterne ir mokytis savarankiškai, perlaikyti egzus ir vėl bandyti į mediciną, be to, žiūrėtų  ir į mano atsineštus pažymius iš kolegijos.. :) Bet patys numanote, sugadinti metus, vėl patirti tą patį stresą.. :) Ech.. nežinau, ką daryti, todėl ir klausiu jūsų patarimo :)

 Jeigu tavo tikslas yra būti gydytoja, tai čia nėra nė klausimo, ar reiktų bandyti stoti kitais metais. Sugadinti metus? Užsienyje apskritai nieks nestoja į aukštąją po mokyklos, ima laisvus metus, "gap year". Per juos subrandina savo sprendimą dėl tolimesnės gyvenimo veiklos (taip kad vertink šitą situaciją kaip galimybę tvirtai apsispręsti, ar tikrai nori medicinos, nes šita sritis pareikalaus tavęs 100%).

 Per tuos metus gali studijuoti arba dirbti (biomedicinos sritis būtų privalumas). Chemiją gerai pasimokyk savarankiškai, išsistudijuok chemijos programą, pasiskaitinėk ir užsienietiškų vadovėlių - tikrai gerai pasiruoši egzaminui. Juk chemija tai ne kokia lietuvių kalba, kur balas priklauso nuo vertintojo. Čia arba žinai, arba nežinai. Jeigu viską žinai, gauni 100 balų. Tai va, išmok gerai visą mokyklinę programą ir turėsi ne mažiau 90.

 Sėkmės! 

 Mielas Stjudent, pries metus as sakiau ta pati, vos ne zodis ir zodi. Deja net ir pagal programa mokantis susikirst galima, nes mastymo buda sunku pakoreguot..Per situos du metus nuo mokyklos baigimo plesiausi is paskutiniuju susitaupyti studijoms lsmu ir ismokt viska. Deja reality hits you hard. O pati zinau kad niekur kitur apart medicinos nenoriu ir alternatyvu nera, bet sutinku kad jai nori geriau pabandyt nei visa gyvenima gailetis, kad nepasinaudojai proga:)