Vartotojo Masha07 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-02-26 20:06:28 | Nuoroda

Sveiki studentai! Esu 12okė ir susidomėjau šia specialybe. Tik norėčiau išgirsti nuomonę apie šia specialybę jau studijuojančių studentų, o gal net jau baigusių. Pasidalinkit nuomone: verta studijuoti ? ar sunku?  įdomu? ar lengva įstoti ir išsilaikyti ir panašiai. Dėkoju iš anksto!

Žinutė parašyta: 2010-06-04 18:33:34 | Nuoroda

Gal kas galėtų pasidalinti nuomone apie šias studijas?  kokie atsiliepimai iš jau studijuojančių studentų?

Žinutė parašyta: 2010-06-18 12:59:07 | Nuoroda

Ir man atrodo, kad šitas tikrai buvo sunkesnis, nei bandomieji..

Žinutė parašyta: 2010-06-18 14:14:40 | Nuoroda

Tai gal galėtum atsakymais pasidalinti? :}

Žinutė parašyta: 2010-06-18 15:27:44 | Nuoroda
aaatanoD rašė:

Kaži ar gali būti taip, kad testo klausimai sukeisti vietomis?

 Klausimai tai nesukeisti, bet atsakymų raidės gali buti sukeistos :)

Žinutė parašyta: 2010-06-18 15:31:25 | Nuoroda
s1mas rašė:
NONcom rašė:
s1mas rašė:

 Sveikas,

gal galėtum prie testo atsakymų pridėti ne tik raidę, bet ir pilną atsakymą, ar bent dalį.

P.S. atrodo vis tik variantai skirtingi :)

 Kaip variantai skirtingi? :) Tai nėra ten ko pridėti. :) Kas nesutampa, pasakyk, pasakysiu tikrai taip ar ne :)

 Na tada būtų įdomu ar sutampa variantai :)

Pas manęs:

1A x=3t + t^2

2B Medinio rutuliuko isstumto vandens turis didesnis

3A Sunkio jega- 2kartus mazesne / Svorio jega - Lygi 0

4C 2umg

5D F4

 

Na tik įdomu, nes jei variantai tie patys, tai panašu, kad būsiu pakankamai nemažai klaidų pridaręs :)

 bet atrodo, kad nesukeisti ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-18 16:07:40 | Nuoroda

aš 4kl. gavau:

1.2omai,

2.30 W

3. 120J :)

Žinutė parašyta: 2010-06-18 16:13:58 | Nuoroda

O kaip 7kl.?

Žinutė parašyta: 2010-06-19 16:22:01 | Nuoroda
Jjustulyte rašė:

dabar gal galit ir man pagelbet;) girdejau kalbant kad prasyme galima rasyt ne daugiau kaip 3 pasirinktus stojimu variantus.ta prasme po 3 i univera vf ir vnf, ir taip pat po 3 i kolegija vf ir vnf.tai nesuprantu ar negalima rasyt daugiau variantu, tarkim jei as nenoriu i kolegijas, o mokamai irgi ne,  tai mano prasyme bus tik 3 variantai???  

 manau tikrai  kažką pergirdėjai :D gali parašyti iki 12 specialybių, kur tik nori stoti ir nėra jokio skirtumo ar tu į universitetą, ar į kolegiją. :)

Žinutė parašyta: 2010-06-26 15:01:47 | Nuoroda
Dayzas rašė:

Sveiki. Turiu klausyma dėl valstybės finansuojamų vietų. Tarkime jeigu man nepasiseka įstoti į VF vietą universitete, ar gali būti taip, kad man gerai besimokant mane perkels  is VNF į VF ?

 nežinau tiksliai kaip ten vyksta, bet pereiti iš vnf į vf tikrai galima.

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:18:08 | Nuoroda

Ką tik grįžau iš mokyklos ir pasakė, kad tik 16 val tebus rezultatai.. :/

Žinutė parašyta: 2010-07-02 12:46:34 | Nuoroda

Šiu metų pradžioj tikrai bus sunku VGTU gauti bendrabutį, nes vienas bendrabutis yra pradėtas remontuoti ir jame gyvenę studentai buvo išmėtyti po kitus bendrabučius. Tačiau po naujų metu padėtis keisis , nes planuojama iki to laiko baigti remontus ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 12:25:48 | Nuoroda
Nepavyzdinga rašė:

kas galit paaiskint? jeigu as anglu laikiau is b lygio, ir surinksiu tarkim ~40 tasku, tai man rasysis kaip valstybinio 10%? ar pagal mokyklini vertins ir td jau daugiau gautus? niekaip to nesuprantu,mokytoja gal sake bet pamirsau:D

 Manau, kad vertins kaip ir visus kitus mokinius, neišskiriant tu b ar a lygiu mokeis :)

Žinutė parašyta: 2010-07-03 12:30:33 | Nuoroda
zecka rašė:

Reik sukurt tinklapi? uzeik cia ;) temos pavadinimas
tekstas----Kuriu Web puslapius pilnai su apsaugom nuo isilauzimu . Su
stulbinanciu dizainu . Kuriu puslapius ir zaidiminiams serveriams kaip (cs)
(sa-mp) (mu) (l2) ir kiti jai norite tureti sawo asmenini web saita
parasikyte man i skype ssexxiuus arba i emaila
 

 Vaikinui, turinčui tokį skype nika ir email'a niekada gyvenime nerašyčiau :DDDD

Žinutė parašyta: 2010-07-03 12:50:00 | Nuoroda
ITP-08 rašė:
Masha07 rašė:

Gal kas galėtų pasidalinti nuomone apie šias studijas?  kokie atsiliepimai iš jau studijuojančių studentų?

 Dėstytojai geri, daug matematikos, nemažai programavimo, nemažai ekonomikos. Ka dar norit žinot?

 Dėstomus dalykus žinau :D jei studijuoji,būtų idomu sužinoti kokia nuomonė apie šias studijas? ar ir antra kartą stotum  čia pat?

Žinutė parašyta: 2010-07-05 11:17:13 | Nuoroda
AušraL rašė:
Ezeriz rašė:

 tiesiog yra taip: gali gauti 4 pasiūlymus daugiausiai:

1. Universitetinės studijos VF

2. Universitetinės studijos VNF

3. Kolegijoje studijos VF

4. Kolegijoje studijos VNF 

o jei nepasirenkate kurios nors iš tokių tipų tai ir gausite mažiau variantų. Pvz aš pasirinkau 5 universitetines studijas VF tai ir gausiu tik 1 pasiūlymą daugiausiai.

 Deja, nebus siūlomi 4 variantai, net jei ir supildei į kolegijas vf ir vnf ir universitetus vf ir vnf. Bus siūloma tik viso labo vf ir vnf pagal tai ką parašei. Jei rašei tik vf tai siūlys tik 1 variantą.

www.lamabpo.lt/BP2010_tvarkos_aprasas.pdf

6 puslapis 2.6 punktas ;))

 

 

 Kaip nesamoningai viskas atrodo...mano sąraše vnf yra vienas ir tai paskutinėje vietoje, tai nejau bus pasiūlytas tas vnf nors turiu galimybę įstoti į dvi pirmasias profesijas..

Žinutė parašyta: 2010-07-12 18:35:01 | Nuoroda
Dagon rašė:

99. Atrodo, reikėtų džiaugtis, bet kai trūksta 1, kažkaip net liūdna...

 Čia reikia šokinėti iš laimės, o ne verkšlenti.. :D

Žinutė parašyta: 2010-07-14 21:02:43 | Nuoroda
egliu rašė:

Sveiki,gal kas apšvies,nes nelabai pagaunu kampą... Taigi esu girdėjusi,kad šiemet stojant bus siūlomas ne vienas,o 4 variantai iš pateikto stojimo prašymo. Ar ne? Prisiskaičiau,kad pasiūlyta gali būti vieta i pvz kolegiją ir universitetą bei dvi mokamas specialybes. O jei aš vnf spec. savo prašyme nerašiau, man bus pasiūlyta tik 2 variantai,nes mokamų neparašiau? ar kaip? suvapėjau čia,bet gal kas suprato ko klausiu....

 4 variantu nebus tikrai. bus tik 2. vf ir vnf. jei vnf nerasei, tai manau bus pasiulyta 2 vf vietos. kazkas panasiai buvo rasyta priemimo tvarkos aprase :)

Žinutė parašyta: 2010-07-15 14:03:16 | Nuoroda
Sandruti rašė:

Nesuprantu... Jau kaip ir turėtų būti rezultatai prisegti... Bet nėra jų dar......

 ir aš vis laukiu jų..

Žinutė parašyta: 2010-07-18 14:31:51 | Nuoroda
Beatle rašė:

Nežinau, ar į tą temą pataikiau, bet turiu klausimų..

Jeigu, tarkim, įstoju į specialybę, kuri pas mane nr2, bet dar noriu dalyvaut papildomam priėmime į tą, kuri nr1, tai turiu nieko nedaryt, ta prasme, nenešt dokumentų į tą vietą, sėdėt ir laukt? Ar taip suprantu? Ir dar, jeigu po papildomo priėmimo visgi neįstoju į tą nr1, tai ar dar galiu "sugrįžt" į tą, kur įstojau (nr2)?
 

 Geriau taip nežaisti, o tai paliksi visai ant ledo :)