Vartotojo Ramunytee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-06-27 22:19:29 | Nuoroda

Bandysiu cia stot pirmu numeriu:) ziuresim kaip pasiseks

Žinutė parašyta: 2011-06-29 12:37:28 | Nuoroda

ir ta, ir ana uzrasiau,bet pirmu numeriu vf:)

 

Žinutė parašyta: 2011-07-05 17:10:05 | Nuoroda

Nuliudau radus delfi straipsneli, kad teisininku visiskai nebereikia Lietuvoje.. bet nesvarbu, vistiek rasau 1 numeriu:DD

Žinutė parašyta: 2011-07-25 10:59:59 | Nuoroda

Sveiki, girdejau siemet rekordiskai daug stojanciu i socialinius mokslus. Tai ar imanoma tiketis jog i teise vf istosiu su 18.44 per pirma etapa?:/

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:06:46 | Nuoroda

Tu tai tikrai gali but rami:)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:08:27 | Nuoroda

Cia visur istotum su tokiu KB:)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:09:35 | Nuoroda

bet vat idomu kaip su manim bus, uzsisvajojus apie ta teise, kazin ar nebus taip, jog teks savo visas svajones mest ir imtis kito amato:(

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:15:45 | Nuoroda
Orchideja rašė:
Ramunytee rašė:

bet vat idomu kaip su manim bus, uzsisvajojus apie ta teise, kazin ar nebus taip, jog teks savo visas svajones mest ir imtis kito amato:(

 O ka dar i sarasiuka rasei?

 Vdu viesaji administravima, vdu viesaja komunikacija, mru teise, mru teise ir valdyma

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:17:53 | Nuoroda
plumbum rašė:
Ramunytee rašė:

bet vat idomu kaip su manim bus, uzsisvajojus apie ta teise, kazin ar nebus taip, jog teks savo visas svajones mest ir imtis kito amato:(

 neliūdėk, kol dar nežinai nieko. Jei taip iš anksto liūdėtume dėl visko, kas gali nutikti, tai visi kaip šešėliai vaikščiotume. ;) Nors, jei atvirai, ir aš šiandien prabudau ir pradėjau liūdėt. O mintys : " omg, nu rytoj jau.. o jei nepasiseks?". Beje, jei abi įstosime, tai būsim kursiokės, grupiokės ir lia lia lia. Teisė. :>

 Kaip fainai tada:) o koks tavo konkursinis?

Žinutė parašyta: 2011-07-25 11:21:38 | Nuoroda
plumbum rašė:
Ramunytee rašė:
plumbum rašė:
Ramunytee rašė:

bet vat idomu kaip su manim bus, uzsisvajojus apie ta teise, kazin ar nebus taip, jog teks savo visas svajones mest ir imtis kito amato:(

 neliūdėk, kol dar nežinai nieko. Jei taip iš anksto liūdėtume dėl visko, kas gali nutikti, tai visi kaip šešėliai vaikščiotume. ;) Nors, jei atvirai, ir aš šiandien prabudau ir pradėjau liūdėt. O mintys : " omg, nu rytoj jau.. o jei nepasiseks?". Beje, jei abi įstosime, tai būsim kursiokės, grupiokės ir lia lia lia. Teisė. :>

 Kaip fainai tada:) o koks tavo konkursinis?

 na, mano KB yra 19,78. Ir aš labai tikiuosi, kad pasiseks įstoti pirmu turu. Labai baisu. :)

 niekaip nesuprantu, kaip galima dar kazko bijot kai toks aukstas KB. As manau, jog siais metais bus taip, jei Kb daugiau nei 19 iskart istoji:) deja, as i ta gretas nepatenku:((((

Žinutė parašyta: 2011-07-25 15:30:01 | Nuoroda
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
misė rašė:
Vytauto Didžiojo universitetas rašė:
Ramunytee rašė:

Sveiki, girdejau siemet rekordiskai daug stojanciu i socialinius mokslus. Tai ar imanoma tiketis jog i teise vf istosiu su 18.44 per pirma etapa?:/

 Sveiki, deja kaip pirmuoju etapu tai jusu balas per mazas :( pritruko truputeli, kaip ir pernai i teise norint istoti reikejo balo ~19

 Laba diena,

esu ant ribos - KB 18,94 - kokie mano šansai įstoti į VF teisę rytojaus stojimu? Kokia tikimybė įstoti sekančiais priėmimo etapais?

Ačiū.

Sveiki, na tikimes kad istosite :) bet tikrai ant ribos :)

 o tai ka man tada daryti? bandyt stot per antra etapa?:(

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:29:27 | Nuoroda

Niekaip nesuprantu, visais metais stojant i teise uztekdavo 18KB o db mat 19 reikia..

Žinutė parašyta: 2011-07-25 22:54:29 | Nuoroda
Acme. rašė:

reikes ir informatikos testa visiem laikyt?

 Taip, visiems

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:10:02 | Nuoroda

Labuka, istojau i viesaji administravima ;) ieskau kursioku, mano skype littlecloouud

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:25:26 | Nuoroda

Mielieji, padekit apsisprest.. Gavau kvietimus i VDU TEISE VNF ir VDU VIESAJI ADMINISTRAVIMA VF, ka rinktis? lb prasau padekit man, nes jau nebezinau, kas geriau. Aciu:(

Žinutė parašyta: 2011-07-26 09:29:34 | Nuoroda
svous rašė:
Ramunytee rašė:

Mielieji, padekit apsisprest.. Gavau kvietimus i VDU TEISE VNF ir VDU VIESAJI ADMINISTRAVIMA VF, ka rinktis? lb prasau padekit man, nes jau nebezinau, kas geriau. Aciu:(

 Aš jau geriau imčiau viešąjį administravimą.

 Na, o dabar paaiskink kodel ne teise?:/

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:02:02 | Nuoroda

Patarkit ka daryt, gavau du pasiulymus viesaji administravima vf ir teise vnf:( kuri rinktis?

Žinutė parašyta: 2011-07-26 14:18:08 | Nuoroda
supnigga rašė:
Ramunytee rašė:
svous rašė:
Ramunytee rašė:

Mielieji, padekit apsisprest.. Gavau kvietimus i VDU TEISE VNF ir VDU VIESAJI ADMINISTRAVIMA VF, ka rinktis? lb prasau padekit man, nes jau nebezinau, kas geriau. Aciu:(

 Aš jau geriau imčiau viešąjį administravimą.

 Na, o dabar paaiskink kodel ne teise?:/

Teisininkai Lietuvoje sudaro bedarbiu armijos didziaja dali jau dabar, o kai baigsi bus is viso ne pyragai. Tas pats ir su verslo vadyba. Stok jeigu tevai teisininkai, nes ten tik su pazintintim dabar dar ka nors padarysi.

 aciu, nuraminai truputi:) o manai viesaji administravima baigus daugiau perspektyvu atsiveria?

Žinutė parašyta: 2011-09-12 10:11:18 | Nuoroda

Labai labai reikia pagalbos, ka daryt, suzinojau seminaru laikus ir ne i viena neisitenku, pasirinkau realiausiai tinkanti varianta: 14.15-15.00 seminaras, bet 14.30 man jau prasideda informatikos laboratoriniai. Nenoriu veluot:(( ka daryt? ar dar galima laboratoriniu laika pasikeist? o jei pasikeist, tai kaip rast destytoja?