Vartotojo Eglele pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:31:42 | Nuoroda

 Sveikos!!ka tik suzinojau ,kad istojau i kosmetologija!! Butu labai smagu jei visos cia susirinktumem kol kas, nes manau niekas nieko nezino :) man idomiausia kaip del fux'u stovyklos??

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:50:57 | Nuoroda

 Sveikos, busimosios bendrakurses!!:) Susipazinkim!

Žinutė parašyta: 2011-07-26 12:34:10 | Nuoroda
Aistie rašė:
Eglele rašė:

 Sveikos!!ka tik suzinojau ,kad istojau i kosmetologija!! Butu labai smagu jei visos cia susirinktumem kol kas, nes manau niekas nieko nezino :) man idomiausia kaip del fux'u stovyklos??

 Sveika :} koks tavo kb? 
Tikiuosi būti bendrakursė, nors pirmu etapu ir nepavyko gauti vietos :)

 18.40 , o tavasis ?:)  O i vf ar vnf?

Žinutė parašyta: 2011-07-28 11:00:56 | Nuoroda
Aistie rašė:
Eglele rašė:
Aistie rašė:
Eglele rašė:

 Sveikos!!ka tik suzinojau ,kad istojau i kosmetologija!! Butu labai smagu jei visos cia susirinktumem kol kas, nes manau niekas nieko nezino :) man idomiausia kaip del fux'u stovyklos??

 Sveika :} koks tavo kb? 
Tikiuosi būti bendrakursė, nors pirmu etapu ir nepavyko gauti vietos :)

 18.40 , o tavasis ?:)  O i vf ar vnf?

 16,18, kadangi neturiu chemijos visiškai.. Žinok, nelabai svarbu ar mokama ar ne, aišku būtų geriau nemokamai :) dabar žiūrėjau diagramą trūko 0,3 balo.. gal antram etape nukris kartelė, jeigu liko vietų :)

 Butinai pranesk, jei istosi :)

Žinutė parašyta: 2011-08-16 13:11:46 | Nuoroda

 kodel merginos nevaziuojat?:) aš tai siūlyčiau prieš pat rugsėjo pirmąją visoms susitikti kokioje kavinukėje, susipažinti ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-17 17:08:36 | Nuoroda
miduzza20 rašė:
Eglele rašė:

 kodel merginos nevaziuojat?:) aš tai siūlyčiau prieš pat rugsėjo pirmąją visoms susitikti kokioje kavinukėje, susipažinti ;)

man ir sita mintis kirba, del susitikimo :) tai rasykit savo skype, ten pabendrausim :) eglele, koks tavo? ;)

 belliaa ;)

Žinutė parašyta: 2011-08-17 17:13:46 | Nuoroda

 Aš tai tokį dalykėlį siūlau- sukurti facebook'e grupę mūsų, taip būtų lengviausia bendrauti ir manau, patogiausia. Tiesiog parašykite savo vardus ir pavardes ;)