Vartotojo sone69 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-21 18:39:46 | Nuoroda

O jai su drauge norime tame paciame bendrabutyje giventi, apgivendina? ar su bet kuo?

Žinutė parašyta: 2010-06-21 18:54:55 | Nuoroda

Na taip rezultatu labai laukiu, sen buvo i meno studija stojamasis tai po joniniu tureciau suzinoti ar istojau, labai laukiu atsakymu, taciau labai nervinga savaite bus...

Žinutė parašyta: 2010-06-24 12:20:30 | Nuoroda

na po egzaminu buvo gan nebloga buvo, taciau savaite pailsejus laikiau stojamaji egzamina i menu studijas, tai dabar laukiu atsakymu istojau ar ne ir egzaminu rezultatu, tai labai nerimaujiu, gal zinote kada jau bus paskelbti egzaminu rezultatai?

Žinutė parašyta: 2010-07-16 12:49:31 | Nuoroda

Sveikutes, as taip pat bandziau stoti i kk siais metais ir maniau kodel piesimo nera rezu, tai va turiu nuvilti cia ira abiejiu daliu rezultatai ir piesimo ir kompozicija :s , rasiau i lama bpo informacija bei i kk pasiteirauti del rezu tai sake kad prie kompozicijos rasoma abiejiu daliu rezai

Žinutė parašyta: 2011-08-12 19:21:27 | Nuoroda

kas istojo i kauno kolegija menus?

Žinutė parašyta: 2011-08-12 19:26:49 | Nuoroda
erika^^ rašė:

Pernai mano pažįstama stojo čia, bet negavo barako, nors neturi vieno iš tėvų, o ir atstumas nuo Vilniaus apie 100km gaunasi :) Pagyvensim-pamatysim, kaip bus. Bet kokiu atveju, jei įstosim, susimatysim :) 

 As pernais ir negavau bendrabucio tai tenka nuomuoti buta, barakai nera labai ipatingai geros bukles bent kauno kolegijos ir siemet yra pakeltos nuomos kaina barake

Žinutė parašyta: 2011-08-12 19:30:22 | Nuoroda
ausrike19 rašė:
erika^^ rašė:
ausrike19 rašė:

Ydomu ar sunku issilaikyt vf? Tikiuos istot i vf bet jei ir istosiu klausimas ar issilaikysiu..

 Jei turėsi noro, manau, tikrai išsilaikysi. :) Viskas priklauso nuo mūsų pačių :)

 noro as turiu ir labai didelio,bet manau man viska sugadins anglu kalba nes jos as visai nemoku galima sakyt,kelis zodelius :D beto mokykla baigiau 2010m tai tiek ir teatsimenu isvis,o dar labai gera mokytoja turejau paskutinius 2m (del to ir egzamino net nelaikiau) tai zodziu.. ydomu ar sunku KK anglu kalba mokintis? 

 ziurint koke specialybe tu mokinsis ir kokia destitoja bus, pati esu 2kurso studente studijuojiu menus tai pas mano anglu destitoja reike dauk sneketi, dauk referatu rasyti.

Žinutė parašyta: 2011-08-12 19:35:10 | Nuoroda
vynous rašė:

Sveiki,
Turiu toki klausimeli del bendrabucio, nes niekur nerandu tikslesnes informacijos. Taigi, gal jau kas gyveno ar turi pazystamu kam teko gyventi Kauno Kolegijos bendrabuciuose, gal gali pasakyti kaip ten su baldais? ar kiekvienam kambariui reikia vestis savo lova? ar buna taip kad nebuna stalo, spintu ir kitu butiniausiu baldu?
Tai va, buciau labai dekinga, jei kas zino ir gali pasakyti kaip ten kas.
 

 Baldai visuose barakuose yra taciau neipatingai geros bukles