Vartotojo Jenny pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-17 19:27:14 | Nuoroda

 tai ka reikia daryti jei rodo netesingai? man atrodo kad rodo gerai nors nezinau...  kur tada skaiciuotis?

Žinutė parašyta: 2010-06-17 19:49:18 | Nuoroda

 Hi busimos kolegos (tikekimes )

As taip pat rasiau  i lietuviu filologija ir suomiu kalba 1  vieta  KU

Žinutė parašyta: 2010-06-28 08:44:55 | Nuoroda

 Nezinau kodel bet as tai itin rami nesisapnuoja man jokie kosmarai

Žinutė parašyta: 2010-06-28 09:02:47 | Nuoroda

 As taip pat laukiu su nekantrumu egzaminu rezultatu jau greitai suzinosime 

Žinutė parašyta: 2010-06-30 11:42:48 | Nuoroda

 Sianakt  pirma karta  nuo egzaminu pradzios sapnavau kosmara sapnavau kad Lietuviu kalbos  valstybini egzamina islaikiau tik 9%  net apsiverkiau sapne  draugei sakau -na jei taip tada dejau as ant tu egzaminu  Asaros reiskai laime tad tfu tfu tfu tikiuos prie tu 9 bus 0

Žinutė parašyta: 2010-07-01 12:27:21 | Nuoroda
živilė rašė:

Kaip bijau, kad neissipildytu mano sapnas apie 9 procentus

 abi mes sapnavom 9% na tikiuos istikruju daug daugiuau ziurim dar gaunam abi tiek pat

Žinutė parašyta: 2010-07-01 12:28:33 | Nuoroda
Cepelinas rašė:
živilė rašė:

Kaip bijau, kad neissipildytu mano sapnas apie 9 procentus

 As siandien gal kelis kartus sapnavau, kad gaunu 9 proc... veliau dar 27 proc. ir atsikeliau... tikiuos taip nebus :D

 nu blemba kazi ka reiskia tas skaicius 9 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 12:39:36 | Nuoroda
PEAS13 rašė:
Jenny rašė:
Cepelinas rašė:
živilė rašė:

Kaip bijau, kad neissipildytu mano sapnas apie 9 procentus

 As siandien gal kelis kartus sapnavau, kad gaunu 9 proc... veliau dar 27 proc. ir atsikeliau... tikiuos taip nebus :D

 nu blemba kazi ka reiskia tas skaicius 9 

 Iš sapnininko - "Devyni - šis skaičius sapne geras ženklas lošti loterijose". Kadangi egzaminas kaip loterija, tai jums turbūt pasisekė :)

 o dieve kaip gerai butu  jau pradedu "puseti" 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:33:00 | Nuoroda

 keliauju i moykkla gal pagaliau suzinosiu tuo rezultatus

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:37:28 | Nuoroda
Dofile rašė:

Reikia turbut eit i mokykla ir neleist iseit mokytojoms ir pavaduotojoms, kol negaus ir nepasakys rezultatu :D

 taip taip ir zadu daryti

Žinutė parašyta: 2010-07-01 13:38:43 | Nuoroda
Polikondensacija rašė:
Jenny rašė:

 keliauju i moykkla gal pagaliau suzinosiu tuo rezultatus

 SĖKMĖS :D

 pranesiu jei suzinosiu ka naujo aciu ir jums sekmes nepraraskite kantrybes

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:19:18 | Nuoroda

 patarkit ka daryti metinis isejo 8 lietuviu o islaikiau  tik 40 % tikejaus maziausiai 60% kazkokia nesamone grupiokai kurie mokesi 5-6 gavo 70%   dieve kaip gaila negaliu ...

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:22:34 | Nuoroda
Margaritta rašė:
Jenny rašė:

 patarkit ka daryti metinis isejo 8 lietuviu o islaikiau  tik 40 % tikejaus maziausiai 60% kazkokia nesamone grupiokai kurie mokesi 5-6 gavo 70%   dieve kaip gaila negaliu ...

 Gal apeliaciją rašysi?

 neisivaizduoju ka daryti nu negali buti kad tiek tegalejjau gauti kazkokia nesmaone kazin ar bus nauda...

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:30:16 | Nuoroda

 Ne tik kad nervuojuos bet nezinau kur dingt kur teisybe? mano9 klasioke nebaige rasyt puse interpretacijos samparotavima parase ti ksiaip sau ir gavo 69

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:31:39 | Nuoroda
NONcom rašė:
Jenny rašė:

 patarkit ka daryti metinis isejo 8 lietuviu o islaikiau  tik 40 % tikejaus maziausiai 60% kazkokia nesamone grupiokai kurie mokesi 5-6 gavo 70%   dieve kaip gaila negaliu ...

 Blemba, sunku ką ir patarti. Juk visi žinom, kad vertinimai nėra objektyvūs. Mokytojų belekokių yra vertintojų grupėse. Bet iš kitos pusės, jei užsirausi ant piktų ekspertų, irgi nebus gerai. Patikėk, jei pakels balą, tai bus max koki 8 procentai.  Bent taip statistika byloja. O kad numuš, tai yra tikimybė.. Siūlau pakalbėti su mokyklos vadovybe, apgalvoti kur nori stoti, ir kiek ten reikia balo. Jei maždaug žinai, kiek kitų egzų galėtum surinkti ir jei tai tave tenkina, tai gal nerizikuok.

 dabar ir as imu galvoti kad neverta rizikuoti o bus dar blogiau jei sakai kad  tik tiek pakelti gali

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:38:56 | Nuoroda
Gavarnie rašė:

Jaučiuos kaip totaliam košmare, turėjau 9 pas egzų vertintoją, parašiau rašinį su stipriais argumentais(mokytojai viską papasakojau), ir tik 28 tegavau, kai iš bandomojo vos ne dvigubai daugiau surinkau.  O mulkiai, kurie vos traukė 5 ir išvis pamokų nelankė gavo 86-90. Kur logika ir sveikas protas ?

 va va ir man tas pats nezinau ka daryt noris is tu nervu verkti

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:49:20 | Nuoroda
Gavarnie rašė:
Jenny rašė:
Gavarnie rašė:

Jaučiuos kaip totaliam košmare, turėjau 9 pas egzų vertintoją, parašiau rašinį su stipriais argumentais(mokytojai viską papasakojau), ir tik 28 tegavau, kai iš bandomojo vos ne dvigubai daugiau surinkau.  O mulkiai, kurie vos traukė 5 ir išvis pamokų nelankė gavo 86-90. Kur logika ir sveikas protas ?

 va va ir man tas pats nezinau ka daryt noris is tu nervu verkti

 Reik rašyt apeliaciją, nes tikrai negali taip būt. Ir nieko nepralošim. Gal ten 82 turėjo būt.

 mano drauge kuri net nebaige rasyti interpretacijos mokyklos nelankydavo isejo 5 60% gavo nu negaliu kas per nasamone isprotesiu

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:57:24 | Nuoroda
NONcom rašė:
Dofile rašė:
Leeee rašė:
Dofile rašė:
Jenny rašė:

 patarkit ka daryti metinis isejo 8 lietuviu o islaikiau  tik 40 % tikejaus maziausiai 60% kazkokia nesamone grupiokai kurie mokesi 5-6 gavo 70%   dieve kaip gaila negaliu ...

 Man panasi situacija, lietuviu puikiausiai mokejau, interpretacijos visada gerai pasisekdavo, net zinau, kad atskleidziau teisinga tema, o suvokime irgi nesijauciau nugrybavus. Bet balu nepatenkinta, labai rimtai mastau apie apeliacija.

 o ka gawai kad jau apie apeliaciaj mastai?

 81. Manau, vertintojas nekoks pakliuvo. Uz suvokimus apie 8 gaudavau, bet interpretacijas mokytoja gerai ivertindavo, is manes 100 tikejosi, nes nei rasybos klaidu nedarydavau, nei i pievas nubrisdavau. Lietuviu kalba buvo mano stiprioji puse, nezinu, ko is kitu egzu dabar tiketis...

 Aš gavau tiek pat. :) Baik bajerius su tom apeliacijom, gali prisižaisti. Kur tu stoji visų pirma? Pamąstyk ar tie max koki 5 - 8 procentai, kuriuos, kad pakels, labai labai maža tikimybė, ką nors pakeis? :) Čia gal ir prestižas gauti 90, gal liūdna (kaip kiekvienam lietuviui :D), kad kiti gavo daugiau, bet mąstyk, ką geriausio gali iš šitos situacijos išspausti :) Su apeliacija negausi atestato, bus dar daugiau nervų ir nežinomybė. 81 procentas yra tikrai labai geras balas. Tu aplenkei 20 tūkst. respublikos mokinių. Jei jauti, kad kitus dalykus gali išlaikyti virš 50 procentų, tikrai nėra prasmės duoti nepagrįstų apeliacijų (juk galbūt įvėlei klaidų ir toje interpretacijoje ir suvokimo klausimai buvo sukti).

o iskur tu zinai kad tiek mazai tepakelia?

Žinutė parašyta: 2010-07-01 15:59:28 | Nuoroda
Hushaby rašė:

Su apeliacijom neskubėkite. Mano mokyklos direktorė sakė, kad per paskutinius metus kas davė tai visiems dar labiau numažino. Žinokitie būna taip kad tiesiog galvoj netepa kaip gali neišlaikyt ar gauti maža balą, bet pasirodo kad nepataikei į temą, mintį, galbūt su aukštom frazėm persistengei...

 kaip skaudu negaliu  ir as nepasiverciu cia i moksliuke kad va man isejo 8 turejau gaut daugiau nei tas kuriam isejo 5 tiesiog bendrauji zinai to zmonaus sugebejimus ir keista kad tiap atsitinka

Žinutė parašyta: 2010-07-01 16:05:21 | Nuoroda
indekas rašė:

pas mus su tom apeliacijom tai buvo taip, kad vienas mokinys kuris neislaike lt, padave apeliacija ir tada ji ivertino 36 procentais, siaubas ir kaip tada jaustis, kai pro pirstus paziuri i darba

 o man taip ir atrodo kad taip nutiko su amno darbu  bet nenoiriu rizikuot ir paskuo isvis mazai begauti