Vartotojo Giedruttee pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:28:11 | Nuoroda
_Perliuka_ rašė:

Ikimoklinis ugdymas :)

 aš ir į ikimokyklinį ugdymą .

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:37:38 | Nuoroda

aš ir įstojau Į KVK ikimokyklinę pedagogiką.Pedagogikos fakultetas.

Žinutė parašyta: 2010-07-28 23:40:45 | Nuoroda
Giedrutte rašė:

As tai pirmadieni vaziuosiu priduot  o kur labiau norit gyvent bendrabuti ar bute?

 aš taip pat įstojau i KVK tik į pedagogikos fakultetą,tai labiau norėčiau gyventi bute,bet gyvensiu bendrabutyje pradžioje,vėliau planuoju ieškoti buto,kai apsiprasiu su miestu.O tu?

Žinutė parašyta: 2010-07-30 19:15:54 | Nuoroda

Sveikučiai  ,jungiuosi prie jūsų ;]. Įstojau į ikimokyklinio ugdymo pedagogiką ;],pedagogikos fakultetas. Gyvensiu debreceno gatvėje. Perskaičiau visą tema ir supratau ,kad esu viena įstojusi į šią spec.  ir bendrabutyje gyvensiu taip pat viena :D. Dabar aš jaučiuosi vieniša !!! ;)

Žinutė parašyta: 2010-08-05 17:59:07 | Nuoroda
Janka rašė:
Spirgiukas rašė:

Sveikučiai  ,jungiuosi prie jūsų ;]. Įstojau į ikimokyklinio ugdymo pedagogiką ;],pedagogikos fakultetas. Gyvensiu debreceno gatvėje. Perskaičiau visą tema ir supratau ,kad esu viena įstojusi į šią spec.  ir bendrabutyje gyvensiu taip pat viena :D. Dabar aš jaučiuosi vieniša !!! ;)

 Labas! Norėjau paklausti tavęs, kadangi tu įstojai į įkimokyklinę ugdymo pedagogiką, gal gali pasakyti koks buvo minimalus praėjimo konkursinis balas? Man labai reikia.

 sveika,mielai padėčiau ,bet tų diagramų jau neberodo,o aš  nepamenu ;].

Žinutė parašyta: 2010-08-05 18:01:09 | Nuoroda
sima;p rašė:
Spirgiukas rašė:

Sveikučiai  ,jungiuosi prie jūsų ;]. Įstojau į ikimokyklinio ugdymo pedagogiką ;],pedagogikos fakultetas. Gyvensiu debreceno gatvėje. Perskaičiau visą tema ir supratau ,kad esu viena įstojusi į šią spec.  ir bendrabutyje gyvensiu taip pat viena :D. Dabar aš jaučiuosi vieniša !!! ;)

 Labutis , aš ir istojau ten pat :P~

 Jėėėė  ;DDD. Aš jau ne vieniša ;]. Smagu rasti kolegų ;].

Žinutė parašyta: 2010-08-16 00:45:21 | Nuoroda
MildaMildutė rašė:

Kas ruosiates gyvent Debreceno gatvej esanciam bendrabuty?

 aš ;D

Žinutė parašyta: 2010-08-17 18:40:10 | Nuoroda

iš kur tokios žinios ,kad debreceno rajonas nelabai koks?  negąsdinkit.

Žinutė parašyta: 2010-08-17 18:48:02 | Nuoroda
vika19 rašė:

 

 

man tai sake kad tipo pats geriausias is kitu bendrabuciu,tai pasirinkau debrecono.

man ir bendrabutį išgyrė,tai ir pasirinkau jį  ,dar sakė,kad jis netoli nuo pedagogikos fakulteto[melavo ;D]. o dėl rajono,tai nieko nežinau,tik kažkur kažkas yra sakęs,kad tipo ramus rajonas ;]. Tai ir vėl melavo ;DDD

Žinutė parašyta: 2010-08-18 00:01:17 | Nuoroda
jurgyte rašė:

O man draugas sake,kad ten narkomanu rajonas ar kazkas panasaus

jau noriu į kitą bendrabuti ;D