Vartotojo ketrinlt pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2011-07-18 20:30:18 | Nuoroda

Bandysiu į anglų filologiją KU stoti, antru prioritetu VU, paskui VDU :)

Žinutė parašyta: 2011-07-19 02:07:39 | Nuoroda

Žinoma būtų geriau įstoti į anglų + kita kalba, bet KU tokių studijų nėra :( O kitame mieste abejoju, kad studijuosiu. Teks į papilomus kursus eiti :) Tik dar neapsisprendžiau kokią papildomą kalbą rinktis (svarstau tarp prancūzų, norvegų ar kinų).

Ačiū :) Tau irgi sekmės!

Žinutė parašyta: 2011-07-19 22:08:12 | Nuoroda

Draugai tyčijosi: "Karalius turėjo tris sūnus - du protingus ir vieną humanitarijų" :D

Mano balas ~14,3 kadangi istorijos nelaikiau (išvis prieš porą savaičių apie filologiją negalvojau), bet kas žino gal pasiseks bent i mokamą vietą stoti :)

Žinutė parašyta: 2011-07-24 18:02:13 | Nuoroda

Sutinku, sistema nors ir nera tobula, tačiau be jokio popierizmo ir beprasmiško laiko švaistymo. Kas turi  proto labai greitai suprato ką ir kaip reikia pildyti be klaidų :)

Žinutė parašyta: 2011-07-25 15:22:00 | Nuoroda
Alex87tn rašė:

 Sveiki. Bandau įstoti į KU "anglų filologija". Parašiau 1nr. Tiesa pasakius pirmu ir paskutiniu, nes daugiau nieko prašyme nenurodžiau. :) Mano balas 16.66, būtu labai gerai į VF, bet bijau, kad šiek tiek per mažas balas  ir teks pamokėti litus. 

 Tai gal busim kursiokai :) Irgi noriu tik į KU anglų filologiją :) Bet mano balas dar mažesnis, tad kažin kaip gausis :(

Žinutė parašyta: 2011-07-25 19:25:45 | Nuoroda

Prisidesiu prie nerimaujanciuju klubo :D Labai tokiuosi stoti i anglu filologija vf. O jei neistosiu tieks eiti i kokia vadyba kur 100% kad istosiu ... Taigi jeigu gausit vieta filologijoj - nieku gyvu nenustokit mokytis, nes kazkam tai buvo svajone ;D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:27:32 | Nuoroda

Pernai i arhitektura i vf istojau su ~7 kb. Dabar jie savo puslapyje raso, kad praeituju metu maziausias balas i vf ~16. Netikekit internetu :) Ir nepergyvenkit. Nors pati labai jaudinuosi ir priverciau nerimauti visa seima :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:35:01 | Nuoroda

Univera neskelbsiu, kad negadinciau jo autoriteta :) Bet tai univeras, o ne kolegija. Bet gal butu teisingiau patikslinti, kad tai buvo krastovaizdzio architektura. Siais metais irgi bandziau taip prasisukt, bet kad padare stojamaji egzamina privalomu :D o as nieku gyvu neislaikyciau. Pernai ant bajerio irasiau i prasyma arch :D

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:42:25 | Nuoroda
Lady rašė:
ketrinlt rašė:

Univera neskelbsiu, kad negadinciau jo autoriteta :) Bet tai univeras, o ne kolegija. Bet gal butu teisingiau patikslinti, kad tai buvo krastovaizdzio architektura. Siais metais irgi bandziau taip prasisukt, bet kad padare stojamaji egzamina privalomu :D o as nieku gyvu neislaikyciau. Pernai ant bajerio irasiau i prasyma arch :D

Tai tu nori į anglų filologiją, be istorijos egzamino?:)

 

 Taip ir labai del to nerimauju :(

Žinutė parašyta: 2011-07-25 23:49:10 | Nuoroda
Lady rašė:
ketrinlt rašė:
Lady rašė:
ketrinlt rašė:

Univera neskelbsiu, kad negadinciau jo autoriteta :) Bet tai univeras, o ne kolegija. Bet gal butu teisingiau patikslinti, kad tai buvo krastovaizdzio architektura. Siais metais irgi bandziau taip prasisukt, bet kad padare stojamaji egzamina privalomu :D o as nieku gyvu neislaikyciau. Pernai ant bajerio irasiau i prasyma arch :D

Tai tu nori į anglų filologiją, be istorijos egzamino?:)

 

 Taip ir labai del to nerimauju :(

Aš už tave laikysiu kumščius...Pranešk, jei įstosi.

 

 aciu :)) mano skype ketrinlt

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:18:36 | Nuoroda

10 KU 612Q30003 0001 anglų filologija vnf NL 16.58 kvietimas, NL

I'm so lame and stupid....... :/

Žinutė parašyta: 2011-07-26 00:26:34 | Nuoroda
Žalia arbata. rašė:

 Aš spėju, kad lauksiu antro etapp. Nenoriu į anglų.. Nors ir vf, nenoriu.. Ir nenoriu į turizmą ištęstines, noriu į dienines..

 Atiduok man savo vieta :D Tai mano svajone, kuri pries 10 minuciu nebuvo ispildyta

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:30:41 | Nuoroda

Kas žada dalyvaut? Gal kas žino kada galima bus keisti pageigavimų eilėškumą? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:32:09 | Nuoroda

Kas į KU AF? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-26 02:49:37 | Nuoroda

Abejoju ar bus daugiau šansų, bet pabandyt verta :)