Vartotojo tralain pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-04-19 16:24:46 | Nuoroda

Zinau,dauguma domina pats dalykas kaip archeologija.jei tikrai neturit pasaukimo,as nepatariu stot.. nepaslaptis kad archeologai darba labai sunkiai randa.. o ir pats darbas ne toks koky rodo filmuose,jis sunkus.jei esi paprastas archeologas,tai toks pats kruvis kaip dirbant statybose. Dauguma fizinis.nebent tesi studijas,o tai daro retas kuris.. ir siaip,darbo nebent vasarai turesit,nebent negyvensit lietuvoje.. nes ziema kasinejimai nevyksta,turesit ieskotis kkito darbo,arba isvis nedirbt.. kalbu,nes pats esu baiges archeologija,ir dabar dirbu padaveju..

Žinutė parašyta: 2010-05-10 14:09:42 | Nuoroda

jei kam reikia issamesnes info apie archeologija,jos studijas,rasykit man i privatu

Žinutė parašyta: 2010-05-12 17:34:23 | Nuoroda

noriu i istorija..nezinau kaip cia gausis..

Žinutė parašyta: 2010-05-18 20:23:05 | Nuoroda

laba,kartoju dabar viduramzius..ir net nelabai zinau ka ten tiksliai kartoti..dabar skaitau anglijos ir prancuzijos susikurima.reikia zinot tuos visus valdovus ju ar uztenka tik bendrai zinot kaip jos ten susikure ir centralizavosi

Žinutė parašyta: 2010-05-28 22:47:25 | Nuoroda

musu mokytoja turi sugebejima daznai atspet.isanalizuoja galimus autorius. pagal ja,kaip jau daug kas minejo gali buti tikrai marcinkevicius. taip pat skema,bet ir aputis sake labai galima galimybe.taip pat savickis

Žinutė parašyta: 2010-05-28 22:50:10 | Nuoroda

dar turiu klausimeli.ties radausku parasyta ; "Fotanas"."strele danguje"..cia tik sitie kuriniai jo gali buti?

 

Žinutė parašyta: 2010-05-28 22:51:10 | Nuoroda
tralain rašė:

dar turiu klausimeli.ties radausku parasyta ; "Fotanas"."strele danguje"..cia tik sitie kuriniai jo gali buti?

 

 aj,cia rinkiniai.

Žinutė parašyta: 2010-05-28 23:10:29 | Nuoroda

am,o 3autoriai buna duoti? ne 4?

Žinutė parašyta: 2010-05-29 22:01:10 | Nuoroda

as nesu pasirinkus ka analizuot..ziuriu jus taip visi isigiline,kas kaip kur..kad man net negera pasiddare.as pasikartojau kiekvieno autoriaus pagrindinius bruozus,neuzteks tiek?;///

 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 00:11:51 | Nuoroda
swlabr rašė:

 tikrai užteks. Juk svarbiausia ten tavo analizė, o ne iškalti sakiniai :)

 na taip;) bet geriau kuo daugiau zinot,kontekstui. as pavizdziui susiduriau su problema,su autoriais,prie kuriu nera nurodyta is kokiu kuriniu gali but istraukos. jei gausiu kokia miliauskaite ar viliamite ar dar koky,nezinosiu kaip ivardint kuniny.novele ar apsakymas ar apysaka

Žinutė parašyta: 2010-05-30 11:02:36 | Nuoroda
swlabr rašė:
tralain rašė:
swlabr rašė:

 tikrai užteks. Juk svarbiausia ten tavo analizė, o ne iškalti sakiniai :)

 na taip;) bet geriau kuo daugiau zinot,kontekstui. as pavizdziui susiduriau su problema,su autoriais,prie kuriu nera nurodyta is kokiu kuriniu gali but istraukos. jei gausiu kokia miliauskaite ar viliamite ar dar koky,nezinosiu kaip ivardint kuniny.novele ar apsakymas ar apysaka

 aha , šitas ir man nepatinka, bet ką padarysi ;/

 man tai labai nepatinka;// idomu daug balu numustu jei apysaka pavadinciau apsakymu ar atvirksciai.ar su novele sumaisyciau.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 11:03:54 | Nuoroda

dar klausimelis.ka rinksites,eilerasty ar teksta? ar tai neturi prasmes?  ka interpretuoti sudetingiau?

Žinutė parašyta: 2010-05-30 11:30:24 | Nuoroda
zooms rašė:

Aš padariau tokį sąrašiuką:

Maironis "Pavasario balsai",  "Jaunosios Lietuvos fragmentai"
S.Nėris "Diedmedžių žydėsiu",  "Prie didelio kelio"
H. Radauskas "Fontanas" "Strėlė danguje"
S.Geda
M.Martinaitis
N. Miliauskaitė
J. VAičiūnaitė
T.Venclova
A.Marčėnas

Prašau patobulinti mano sąrašiuką, kur reiktų interpretuoti būtent eilėraštį.

 am o kodel prirasytas Marcenas? niekad nesake mokytoja kad jis bus

 

Žinutė parašyta: 2010-05-30 11:33:46 | Nuoroda
zooms rašė:

Dėkui, tada dar Putiną prirašysiu prie sąrašiuko. O Marčėnas net pati nežinau kodėl, bet mokytoja sakė, kad gali būti... bet šiaip mokyklos programoje aš irgi jo nemačiau... tai net nežinau....

 man ir rodos ,kad nesu macius jo itraukto i sarasa.taip,putinas dar,jo rinkinys.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 11:38:05 | Nuoroda
zooms rašė:

Tai reiškia 9 poetai gali būti egzamine, neskaičiuojant Marčėno...

 na taip.as tai kazkaip zadu nesirinkt poezijos..kartais tokiu sudetingu eilerasciu buna,kad tikrai bijau kad net minties nepagausiu

Žinutė parašyta: 2010-05-30 11:42:53 | Nuoroda
zooms rašė:

Aš, kai visus metus interpretavau eilėraščius, tai bijau jau rinktis tekstą... Bet dar dėl ko pergyvenu, kad iš vis gali neduoti eilėraščio... o tada bus blogai... bet manau turi duoti.... :D

 nesijaudink,eilerastis visuomet buna,privalomas:) gal kokiu patarimu gali duoti,nes manau ,kad visad poezija interpetuodama tikrai uz mane geriau moki,nes as pagrinde tik tekstus interpretuodavau.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 11:45:28 | Nuoroda
swlabr rašė:

arba duos šitą :

Kukučio niekų dainelė

Niekas nieko
niekam nieką
nė su niekuo -
niekada.

Niekas nieką
niekam niekuo
niekaip nieko -
nė su kuo.

Niekam nieką
niekuo niekas
niekaip nieko -
nė už nieką. 

 ;DD nemanau.

Žinutė parašyta: 2010-05-30 11:51:36 | Nuoroda
zooms rašė:
tralain rašė:
zooms rašė:

Aš, kai visus metus interpretavau eilėraščius, tai bijau jau rinktis tekstą... Bet dar dėl ko pergyvenu, kad iš vis gali neduoti eilėraščio... o tada bus blogai... bet manau turi duoti.... :D

 nesijaudink,eilerastis visuomet buna,privalomas:) gal kokiu patarimu gali duoti,nes manau ,kad visad poezija interpetuodama tikrai uz mane geriau moki,nes as pagrinde tik tekstus interpretuodavau.

 Patarimas būtų mano toks. Interpretuoti eilėraštį, reikia labai gerai žinoti poeto kūrybos bruožus. Ir tada tiesiog rašyti tuos kūrybos bruožus ir būtinai argumentuoti. Aš manau, kad svarbiausias tai dalykas. Aišku meninės priemonės dar labai svarbu. Simbolikas pamynėti jeigu jų yra... Manau tiek...

 na taip,jei bruozu autoriaus nezinosi tada jau geriau tikrai nesirinkt eilerasty,nes nieko nezinosi,ir tikrai neisanalizuosi

Žinutė parašyta: 2010-05-30 12:05:32 | Nuoroda
~ImaGinatiOOn~ rašė:

o galetu but, kad vel juknaite imes?

 visko gali buti.du metus iseiles buvo biliunas.siemet jau gal jo tirkai nebebus:)

Žinutė parašyta: 2010-05-30 12:13:12 | Nuoroda
Caramel90 rašė:

 hmm turiu aš tokį klausimą. Tarkim kad gauname 3 kūrinius:

1 iš 9 eilėraščių, 1 iš 2 dramų ir 1 iš 15 (?) prozininių kūrinių

Ką jūs rinktumėtės? Na čia yra tik tokie pasvarstymai bet išgirdus kitų nuomonę ir komentarus kodėl rinktųsi tą ar kitą pasidarytų lengviau ir man (tikiuosi :D )

 

tikriausiai rinkciausi drama,nesei tikrai zinociau kad bus viena is dvieju,tai labai gerai pasiruosciau.o siaip jei idetu lengva prozos kuriny,galbut ir pasirinkciau.bet tik bijau kad neidetu tokiu istrauku,apie kurias mazai ka mokiausi ir zinau.va tada nezinau,apalpsiu ten vietoj.;D