Vartotojo Vasare. pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-06 09:53:06 | Nuoroda

Biski ne į tema o kaip mes rezultatus suzinosim? zinau kad skelbs liepos 7d.
Kiek aunksciau pamenu duodavo kodus ir galedavai sms siusti o kaip daba?

Žinutė parašyta: 2010-07-01 08:45:59 | Nuoroda

Gsl žinot kada rezultatai jau bus mokykloje ? per pietus?

Žinutė parašyta: 2010-07-01 08:53:22 | Nuoroda

Na jei suzinosit parašykit į forumą, nes pati meginisiu eiti pries 12h.

Žinutė parašyta: 2010-07-13 12:40:35 | Nuoroda

Šiandien Liepos 13 diena, ( tai  vadinasi rezultatai turetu buti jau internete)
įdomiausia jei gerai pamenu lamabpo kai prisijungi buvo egzaminu skiltis, o dabar jos nebera... kaip suprasti?

Žinutė parašyta: 2010-07-13 17:53:05 | Nuoroda

Ir man ši tema aktuali. Į pirmą vietą rašiau penitencinę veiklą. Bet bijau kad neįstosiu nes labai mažai surinkau procentų iš anglu. Kaži ar labai didelė kokurencija čia stojant, gal šiemet  mažesnių balų reikalaus ( Duok Dieve ) , nes kitaip aš žuvus...

Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:18:42 | Nuoroda
tralain rašė:
Vasare. rašė:

Ir man ši tema aktuali. Į pirmą vietą rašiau penitencinę veiklą. Bet bijau kad neįstosiu nes labai mažai surinkau procentų iš anglu. Kaži ar labai didelė kokurencija čia stojant, gal šiemet  mažesnių balų reikalaus ( Duok Dieve ) , nes kitaip aš žuvus...

 o nori butent tik teise mru? teise siaip galim daugiau kur rinktis,manau kaune lengviau istot

 Būtent  noriu  teisė ir penitencinė veikla. O šia galimybę siūlo tik MRU.  CMEK nėjau , nes žinau kad manęs būtu nepraleide ( juk jie vistiek randa prie ko prikibti ) . Bet būčiau stojusi ne į Kauną, o į Klaipėda.  

Žinutė parašyta: 2010-07-15 18:23:42 | Nuoroda

Sveiki, bandau taikyti į šią specialybę. Gal yra bendraminčių arba besimokinančių. Pati specialybė manau gan idomi ir šiokių tokių perspektyvu turi, bet nesimokiau geografijos ( galva dabar susisuko kad visai norečiau tai mokytis, nes kai pasižiūrejau kiek stojančių į socialinius mokslus ir kokia konkurencija laukia tai gan  gera išeitis) Pagal www.baluskaiciuokle.lt turėčiau įstoti, bet žurnale ''Kur stoti"  konkursinis balas 16,66 (2009m  duomenimis) t.y  kad pagal šį balą neįstočiau. Tai vis dėl to kaip manot mane priimtu? Turiu bet vilties šiokios tokios?

Žinutė parašyta: 2010-07-16 09:09:28 | Nuoroda

Ar pas ką nors iš vis pasirodė tie rezultatai lamabpo puslapyje ?. Ar man jau grynai pradėti panikuoti?

Žinutė parašyta: 2010-07-17 09:36:08 | Nuoroda

Jum neatrodo keista, kad Šiandien 17d, o rezultatų nėra , sekmadienis ne darbo diena o 19d 15val baiksis priemimas. Ponia, kuri i klausimus atsakineja offline. Iki artimiausio punkto man vaziuoti 100km.  Nežinau ką daryti...  Gaila pinigus laidyti  vien už tai kad kažkas dirba nekompetentingai...

Žinutė parašyta: 2010-07-21 20:39:57 | Nuoroda

Dabar biski ne į tema pasireikšiu, nes nesinori kurti naujos temos dėl vieno klausimo.  kai sužinosim kur įstojum, tada galesim rašyti prašymus dėl bendrabucio? Taip?

Žinutė parašyta: 2010-07-22 19:00:11 | Nuoroda

Mačiau kažkas buvo numetes nuoroda apie VU studentų priėmimo skaičių, konkrečiuose spec. Gal kas žino VGTU ?

Žinutė parašyta: 2010-07-22 19:02:15 | Nuoroda
Vasare. rašė:

Mačiau kažkas buvo numetes nuoroda apie VU studentų priėmimo skaičių, konkrečiuose spec. Gal kas žino VGTU ?

 Nebereikia. (:

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:54:54 | Nuoroda

Įstojau į VGTU Biomechanika, nežinau džiaugtis ar ne... 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 17:27:15 | Nuoroda

Gal yra įstojusių į šią specialybę?  Ir norinčių pabendrauti? 
Skype:   vasare.

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:29:50 | Nuoroda

www.vgtu.lt/priemimas/lt/skelbimai/5.764.1?ids=65547
Pakviestųjų studijuoti į Vilniaus Gedimino technikos universiteto pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas dokumentai įforminami:

* liepos 24 d. 9-15 val.
* liepos 26, 27, 28 d. 9-17 val.

Reikalingi dokumentai:

* brandos atestatas ir kiti išsilavinimą liudijantys dokumentai;
* pasas arba asmens tapatybės kortelė;
* 1 nuotrauka.

Registracijos įmoka – 120 Lt, sumokama tik VGTU Priėmimo komisijoje gavus įmokos kvitą. Registracijos įmoką galima sumokėti elektroninės bankininkystės sistemoje. Stojantieji asmenys galės pasinaudoti Priėmimo komisijoje esančiais kompiuteriais ir prieiga prie Interneto.

Bendrabučiui gauti reikalingi dokumentai:

1. užpildytas prašymas (pildomas Priėmimo komisijoje);
2. pažyma apie šeimos sudėtį;
3. tėvų pažymos apie paskutinių trijų mėnesių darbo užmokestį.
 

Na aš taip pat į VGTU, biomechanika. :)
 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:54:47 | Nuoroda

''Registracijos įmoka – 120 Lt, sumokama tik VGTU Priėmimo komisijoje gavus įmokos kvitą''  Ten pat internetiniu banku sumokesiu ir jokiu papildomu problemu nebus  (:
 

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:20:56 | Nuoroda
NONcom rašė:
Vasare. rašė:

www.vgtu.lt/priemimas/lt/skelbimai/5.764.1?ids=65547
Pakviestųjų studijuoti į Vilniaus Gedimino technikos universiteto pirmosios pakopos ir vientisąsias studijas dokumentai įforminami:

* liepos 24 d. 9-15 val.
* liepos 26, 27, 28 d. 9-17 val.

Reikalingi dokumentai:

* brandos atestatas ir kiti išsilavinimą liudijantys dokumentai;
* pasas arba asmens tapatybės kortelė;
* 1 nuotrauka.

Registracijos įmoka – 120 Lt, sumokama tik VGTU Priėmimo komisijoje gavus įmokos kvitą. Registracijos įmoką galima sumokėti elektroninės bankininkystės sistemoje. Stojantieji asmenys galės pasinaudoti Priėmimo komisijoje esančiais kompiuteriais ir prieiga prie Interneto.

Bendrabučiui gauti reikalingi dokumentai:

1. užpildytas prašymas (pildomas Priėmimo komisijoje);
2. pažyma apie šeimos sudėtį;
3. tėvų pažymos apie paskutinių trijų mėnesių darbo užmokestį.
 

Na aš taip pat į VGTU, biomechanika. :)
 

 

 ooo, radau draugų ;D aš irgi biomechanika :) 

 Na bent vienas bendrakursis atsirado 'D nes maniau kad tokių čia nerasiu.

Žinutė parašyta: 2010-07-30 09:57:20 | Nuoroda

Duomenis apie savo studentų studijas LSP.lt sistemai Lietuvos aukštosios mokyklos pateiks tokia tvarka:
- Iki rugpjūčio 2 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė pirmojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 9 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė antrojo pagrindinio priėmimo etapo metu.
- Iki rugpjūčio 17 d. duomenis studentų, kurie studijų sutartis pasirašė papildomo priėmimo metu

Žinutė parašyta: 2010-07-30 12:52:06 | Nuoroda
Krystee. rašė:
Golden_ rašė:
Krystee. rašė:
boakye rašė:
Krystee. rašė:
gyntass rašė:

Gal kas galit patikslint del vgtu bendrabucių, nerandu lapelio kurį dave . Kur rast dekanu tel. numerius, kiek moket avansu ir iki kada sutarti pasirasyt?

 Bent jau man lapelio su tokiais duomenim nedave. Zinau tik tiek, kad iki rugpjucio 4d. dar galima siusti pirmenybe teikiancius dokumentus ( el.pastu [email protected] ). Rugpjucio 11d. suzinosime, ar gavome bendrabuti. Tik nezinau, ar mums pranes, ar reikia patiems susisiekti. Pirmas inasas bus 250Lt. O dekanu tel. nr. galbut imanoma rasti savo fakulteto internetiniame puslapy.  Taip pat gal pades kuo nors www.sauletekiobustas.lt    Tikiuos kazkuo pagelbejau ;)

 Mums nieko nepranes, turesim sambint ir klaust ir speju telefas bus visa diena uzimtas . Statybos inzinieriai, ar jus gyvi? Nes ziuriu cia kazkaip jusu kaip ir nera  

 Reiskias su bendrikais bus kaip su LAMA.. informacija isgauti bus sunku :D 

 Kiek  girdėjau, pernai buvo paskelbta internete, tai gal ir šiemet taip pat bus. :)

 parasiau laiskeli , tai atsiunte numeri, kuriuo skambinti, kad suzinoti ar gavom bendrabuti :)

 Gal gali pasidaslinti tuo numeriu?

Žinutė parašyta: 2010-07-31 09:16:14 | Nuoroda

 

 Reiskias su bendrikais bus kaip su LAMA.. informacija isgauti bus sunku :D 

 Kiek  girdėjau, pernai buvo paskelbta internete, tai gal ir šiemet taip pat bus. :)

 parasiau laiskeli , tai atsiunte numeri, kuriuo skambinti, kad suzinoti ar gavom bendrabuti :)

 Gal gali pasidaslinti tuo numeriu?

 Cia verslo vadybos fakulteto kazkoks nr, man sake juo skambinti 8 5 2744888. Jei ir tu i ta fakulteta istojai, tai tiks :)

Tai visas aisku tuomet , reiks skambini i savo fakulteta. (: