Vartotojo ArtasF1 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-25 13:10:46 | Nuoroda

 Pats irgi žadėjau kurti temą šiuo klausimu. Gerai, kad radau tavąją. Nemačiau ir aš jokios formos (nemanau, kad nepastebėjau). Na, pirmoji atsidarymo diena... Manau, po kelių dienų turėtų būti. 

Žinutė parašyta: 2010-05-26 10:27:01 | Nuoroda

 Tai tas prašymas yra ne kas kita kaip "pageidavimų sąrašas"? Įvedžiau vieną pageidavimą, o tai kaip jį dabar pateikti ŠK (išsidaviau :) )

Žinutė parašyta: 2010-05-26 14:48:15 | Nuoroda

 Bet - užpildyti yra viena - o kaip išsiųsti tą prašymą? Ar, mano atveju, kolegija jį gauna automatiškai?

Žinutė parašyta: 2010-06-03 13:29:53 | Nuoroda

 Nežinau, gal kas jau klausė, bet....

Ar pateikiant pageidavimus kur nori stoti į vf vietą, geriau kartu pateikti ir analogišką pageidavimą vn vietai? Ar tą geriau daryti jau antrajame rate?

Žinutė parašyta: 2010-06-03 13:30:00 | Nuoroda

 Nežinau, gal kas jau klausė, bet....

Ar pateikiant pageidavimus kur nori stoti į vf vietą, geriau kartu pateikti ir analogišką pageidavimą vn vietai? Ar tą geriau daryti jau antrajame rate?

Žinutė parašyta: 2010-06-03 21:44:44 | Nuoroda
fainaa rašė:
ArtasF1 rašė:

 Nežinau, gal kas jau klausė, bet....

Ar pateikiant pageidavimus kur nori stoti į vf vietą, geriau kartu pateikti ir analogišką pageidavimą vn vietai? Ar tą geriau daryti jau antrajame rate?

 Jei pirmame rate nebus irasyta,tai antrame negalesi irasyt

 Tai geriau iš karto rašyti ir analogišką prašymą?...

Žinutė parašyta: 2010-06-28 10:07:06 | Nuoroda

 Iškilo vienas neaiškumas (gal tai ne taip svarbu, bet vistiek...): šiemet įgijau profesinį išsilavinimą (ryt eisiu atsiimti diplomo, galit pasveikinti :D ). LAMABPO paraiškų teikime galima nurodyti, jog įgijau šį džiaugsmą. Tačiau, analogiškai galima nurodyti, kad išlaikiau ir baigiamąjį kvalifikacijos egzaminą (o aš jį išlaikiau). Tad klausimas: ar ne be reikalo įterptas šis punktas apie BKE ? Juk norint gauti prof. išsilavinimą, būtina išlaikyti BKE. Ar kai kurioms profesijoms įgyti nebūtina laikyti BKE ?

Žinutė parašyta: 2010-08-31 15:12:20 | Nuoroda

 Artūras, Bibliotekos informacinių išteklių valdymas. Ar dar yra įstojusių į šią spec.?