Vartotojo twister pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-14 19:28:54 | Nuoroda

tai tiesa bet zinoma ne visos. Pasiziurek praejusiu metu PUPP uzduotis pdf.

Žinutė parašyta: 2012-02-05 12:51:27 | Nuoroda
dimmon rašė:

 Jeigu aš noriu įstoti į KU pvz. Laivo inžinerija ir ten parašyta: įstojamojo konkursinio balo orientaciniai svertiniai koeficientai atsižvelgiant į baigiamųjų brandos atsiskaitymų įvertinimą, yra tokie: matematika (0.4) LT kalba (0.2) užsienio kalba(0.2) fizika (0.2) 

Tai jeigu aš laikau tik matematikos, Lt kalbos , užsienio kalbos egzaminus o fizika nelaikau, bet mokykloj mokausi A lygių tai negalesiu įstoti į sią specialybę?

Na, kai stoji į inžinerines specialybes tai tau reikia fizikos, lt ir matematikos egzų ir užsienio k. metinio pažymio, bet jei nelaikai fizikos, tai tada ima jos metinį pažymį, bet tada reikia laikyti užsienio k. egzą. Taip, kad stoti gali

Žinutė parašyta: 2012-02-11 21:06:03 | Nuoroda
petronyte rašė:

 Sveiki :)

Man labai rūpi vienas klausimas, bet deja niekur nerandu atsakymo į jį. Kokiomis kalbomis vyksta paskaitos? Ar ten daug anglų kalbos?

 Na reikėtų geriau paieškoti :) visos studijų programos lietuvių ir anglų kalbomis vgtu čia medeine.vgtu.lt/programos/profakult.jsp?kva=B&pg=f&metai=2012

Žinutė parašyta: 2012-02-18 21:14:58 | Nuoroda

 Galiu patart tik, gerai pagalvot prieš stojant, nes tokiai specialybei reikia daug ir didelių investicijų jei nori tapti komercinių avialinijų pilotu. Reikia daug egzaminų, licenzijų jau nekalbant apie idealią sveikatą šiai specialybei. Bet aišku jei labai jau traukia dangus, tai linkiu sekmės stojant :)

 

Žinutė parašyta: 2012-04-17 20:28:13 | Nuoroda

 Na kiek žinau VGTU nelabai turi ką bendro su medicina :)

Žinutė parašyta: 2012-05-08 18:49:36 | Nuoroda

 į kolegiją tai lengvai įstotum nemokamai. Aišku, priklauso ir nuo studijų programos. Sunkiau tik su universitetais

Žinutė parašyta: 2012-05-29 19:39:20 | Nuoroda
Naujokė 14 rašė:

Man asmeniškai, antra dalis labai slidi. Tarkim jei pameti minusą ar ką, kur galėtum gauti 1 tašką gauni 0, Bet žinot laimės dalykas.

 tai reikia neskubant atidžiai spręsti uždavinius, kad jokie minusai nedingtų ir tada nereikės jokios laimės. Per skubėjima ir gaunasi visokios nesamonės. Man asmeniskai matematikos vbe nėra toks sunkus koks galėtų būti (kaip pavyzdį paėmus 2012 pavyzdinę ar praėjusių metų didžiąją dalį uždavinių). Belieka pagalvoti kas per matieka bus universitete.

Žinutė parašyta: 2012-06-06 21:31:54 | Nuoroda
waineris rašė:

Mums mateamtikos mokytoja sake  tipo vertinimai bus panasus kaip 8 metu buvo nec.lt/failai/798_rez_analize_2008_VBE_statistine_matematika.pdf

 tada šauniai, jei būtų kas nors panašaus  surinkau ~37t. (pagal tuos metus butu ~80%) , bet kazkaip vistiek nesitikiu, kad taip gali buti. 

Žinutė parašyta: 2012-06-06 21:43:35 | Nuoroda
waineris rašė:
twister rašė:
waineris rašė:

Mums mateamtikos mokytoja sake  tipo vertinimai bus panasus kaip 8 metu buvo nec.lt/failai/798_rez_analize_2008_VBE_statistine_matematika.pdf

 tada šauniai, jei būtų kas nors panašaus  surinkau ~37t. (pagal tuos metus butu ~80%) , bet kazkaip vistiek nesitikiu, kad taip gali buti. 

 Kodel netiki uzdaviniai seip sunkus daug kam buvo sake + dar musu karta bisky atsilikeliu negu 2008 aisku yra pavieniai asmenys kurie bus surinke galbut maksimuma taip pat nepamirksim vertinimo sistemos turbut durnos pagal kuria dauguma bus po 4 taskus jei ne daugiau prarade :)))

 na gal  iš tiesų. Palyginus su praėjusiais egzais, šitas buvo toks suktas, tad reikia tikėtis geriausio 

Žinutė parašyta: 2012-06-26 13:29:53 | Nuoroda
Bishopas rašė:
išdykėlė rašė:

 aš irgi rašysiu, nes blt tikrai gerai parašiau... nesu dudunkas... o 50 %... tai wtf..

 Pasižiūrėjus į kitus egzaminų rezultatus, tikrai matosi, kad nesi. Nieko nepešit jūs su tom savo apeliacijom.

 Skaudi ironija :D

Žinutė parašyta: 2012-07-27 04:46:22 | Nuoroda

 Gal kas į pastatų energetika? :D o šiaip sveikinu visus įstojusius :)

Žinutė parašyta: 2012-07-27 09:30:56 | Nuoroda
Carolinee rašė:

Sveiki! gal galite mane apšviesti? Aš įstojau į MRU vnf, tai jeigu pasirašau sutartį vis tiek galiu dalyvauti antrame etape dėl vf vietos? Kaip tai padaryti? ir iki kada reikia pasirašyti sutartį?

 Nemanau, nes vistiek sutarti pasirasai, o sutarty nurodomas studiju tipas ir finansavimas. tik per rotacija gali po to pereiti. bent jau tokios mano zinios :D