Vartotojo čiungačianga pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:33:44 | Nuoroda

pati rašiau pirma tema, kaip dauguma :) žiūriu tą temą kaip kas norėjo taip suprato;D vieni apie mirtį, kiti apie trėmimus, treti apie sąžinę;DD blm, šiaip geriau manau būčiau antrą parašius, bet per velai susisgribau;s būčiau rašius, kad adug įtakos padarė istorija - okupacinės priespaudos ir pan, apie papročius pamalus ką ;s bet stresas padarė savo ir įšokau į kitas roges

o teksto suvokimas tikrai nebuvo sudėtingas, believe me, yra buvę daug suktesnių;D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:36:42 | Nuoroda
laipsnis rašė:
benas;) rašė:

o kada rezultatai gal zinot bus?;D 

 22 diena berods perlaikymas, iki tol turetai suzinot :D

Mokyklinių lietuvių kalbos egzaminų kandidatų darbai bus įvertinti per 9 darbo dienas. Lietuvių kalbos (valstybinės) egzamino rezultatai bus paskelbti birželio 23 d., o lietuvių kalbos (gimtosios) – liepos 1 d.

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:45:03 | Nuoroda
absoliutlyorganic rašė:

:D Pas mane grupėje viena mergina atpylė iš įtampos.Rašinių temos lengvos buvo, aš tai pirmą rašiau "Ar žmogus visada gali rinktis ir yra atsakingas?" Pasirėmiau, Biliūnu,Sruoga ir Dostojevskiu. Bet teksto suvokimas tai man bjaurus buvo ;/ jaučiu gerai privėliau

 blm, tais pačiai rėmiausi, ir dar filmu vienu;D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 14:46:49 | Nuoroda
absoliutlyorganic rašė:

:D Pas mane grupėje viena mergina atpylė iš įtampos.Rašinių temos lengvos buvo, aš tai pirmą rašiau "Ar žmogus visada gali rinktis ir yra atsakingas?" Pasirėmiau, Biliūnu,Sruoga ir Dostojevskiu. Bet teksto suvokimas tai man bjaurus buvo ;/ jaučiu gerai privėliau

 blm, tais pačiai rėmiausi, ir dar filmu vienu;D

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:20:51 | Nuoroda

kadangi akivaizdu, jog ingridele fake'inis vartotojas, tai ploju kažkam už humoro jausmą ;DDDDDD 

Žinutė parašyta: 2010-06-01 17:15:19 | Nuoroda
melynakoala rašė:

o kaip jum patinka, kad bus tas atsakymų sąsiuvinis, o užduotis galėsim pasiimt?  :D

 geras, pirmą kartą girdžiu ;DD

Žinutė parašyta: 2010-06-01 17:21:17 | Nuoroda
princessiukee rašė:

kaip manote koks zemelapis bus? ar nieko mokytojai nenuspeja?

 mokytoja tai nespelioja, bet tikiuos negaut kokio LDK ir ATR ;x būtų geriausiai kaip dažniausiai ir duoda, iš kokio vienos kongreso, tarpukario, po šaltojo karo, man patiktų :)

Žinutė parašyta: 2010-06-03 20:52:14 | Nuoroda
swlabr rašė:

Dieve,  

prasau istoriniu ziniu patikrinimo,

o ne bjauraus teksto suvokimo.

prasau testo, be idiotisku klausimu.

 

amen

 dievui į ausį teeina tavo žodžiai ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-03 20:54:26 | Nuoroda
laipsnis rašė:

Blemba uzkrito ant atminties vienas zodis..kai vokieciai 1915 sujunge lietuva ten su baltarusija ir t.t...vadinosi Oberostas,o kaip vadinosi kai antra karta vel ten sujunge juos ?

 ostlandas

Žinutė parašyta: 2010-06-04 12:52:24 | Nuoroda

kaip dėl 24? smetona jį tikrai paskyrė, ar tiesiog pabėgo?

Žinutė parašyta: 2010-06-04 12:53:03 | Nuoroda
Aivaras77 rašė:

Kokios tautybes bermontininkai ? Rusai ?

 +vokiečiai

Žinutė parašyta: 2010-06-04 13:21:18 | Nuoroda

matėt, kad tik liepos 7 atsakymai?  ;/

tiksliai jau žn, kad du taškus praradau, viena teste o vieną per kvailumą;s dar neaišku kiek vėjų teksto suvokimo klausimuose, apskritai ko jie ten kitur norėjo neįmanoma suprast.

Lietuvos švietimas manęs nesiliauja stebint - mokais istoriją belekiek metų, o per egzą gauni analizuot toli gražu ne pačius reikšmingiausius įvykius. pzdc.

Žinutė parašyta: 2010-06-04 13:23:01 | Nuoroda
kleizikas rašė:

PORTUGALIJA NE NATO, o jei atsakymo lape neteisinga atsakyma uzbraukej darbo neanulios?

 portugalija nato narė nuo pat 1949

Žinutė parašyta: 2010-06-04 13:33:57 | Nuoroda
spalvotai rašė:
ingree rašė:

Bliamba, labai daug atsakymuose pribraukiau. Kaip manot, labai nebaus? 

 Tai manau, kad tokiais tempais rašant neras nei vieno nepribraukyto darbo. Kitaip gi neįmanoma.

 neužteko laiko?

šiaip keista, iš mano salės kur rašiau anksčiau išėjo tik 3-4 žmonės (vienas iš jų istoriją belekaip gerai moka, garantuotas 100%, kita žn kad vapšė nesigaudo)  visi kiti iki galo likom sedėt, sakė retai taip būna

Žinutė parašyta: 2010-06-04 13:49:15 | Nuoroda
Agnyte12345 rašė:
WithFruits rašė:

Demokratija tikrai :)

 na tuomet manau blogai klausimas suformuotas buvo,nes valdymo formos yra monarchija, respublika, parlamentinė ar prezidentinė valstybė,o politiniai režimai - demoktratija ir t.t

o ten juk klausė būtent valdymo formos o ne politinio režimo...

 nebūtų pirmas kartas kai egzaminuotojai susimauna

Žinutė parašyta: 2010-06-04 14:01:58 | Nuoroda
ingree rašė:
crystallle rašė:

 Ej, gal galite kas atsakyti, ka reiske ta karikatura tipo Prancuzija ir Vokietija?? ;/// 

 Aš tai manau,kad ten buvo Prūsijos-Prancūzijos karas.

 sutinku :) dėl elzaso ir lotaringijos

Žinutė parašyta: 2010-06-04 14:22:13 | Nuoroda
lietuvaitė rašė:

O 41 rašėt:

Krikščionys vs Pagonys

ar

Krikščionys vs Islamas

 islamas tik 7a ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-04 14:30:40 | Nuoroda
lietuvaitė rašė:
apelsinai.skanu rašė:
lietuvaitė rašė:

O 41 rašėt:

Krikščionys vs Pagonys

ar

Krikščionys vs Islamas

 islamas tik 7a ;D

 žinau, o iš ko tu sprendi kelinto amžiaus įvykiai ten aprašyti? ai nesvarbu, svarbu gerai atsakiau:D

 Romos cirkas, cezaris, senatas ir pan, o Romai juk jau 476 chana;D svarbiausia pati pirmąkart kai akį tik užmečiau, pasibraukiau arabus ir pasirašiau islamas,nuo 7a, tai čiut nesusikirtau lygioj vietoj :) dar tuometu turėjau vilties, kad bus rimtesni dokumentai, su religijų palyginimais kokiais ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-04 14:32:23 | Nuoroda
GiedreGudauskaite rašė:

aha...tada toliau 46, politinis kad lengviau nu priesu gintis rasiau o religini kad platint krikscionybe, kaip jus? 

 religinį lygiai tą patį rašiau, o politinį kitaip suformulavau, bet esmė ta pati

Žinutė parašyta: 2010-06-04 14:33:45 | Nuoroda
lietuvaitė rašė:

56 (?)

1. Atsilikimas nuo vakarų.

2. Baudžiauninkų sukilimai.

 

...

57 (?)

T. Tapo  laisvi, gavo teisių.

E. Galėjo turėti žemės.

.....

58 (?)

1. Aprūpinti žeme mažaž. ir bežemius.

2. Gerinti ekonomiką, kad neemigruotų ir pn.

 56 ir 57 taip pat rašiau, bet irgi būrimo būdu;D tikiuos teisingai :) o 58 1toks pat, o antrą gėda sakyt;D