Vartotojo Ji:) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:09:51 | Nuoroda

 Sveiki.Na as asmeniskai nustebau, nes pirmoje dalje isties asytojai buvo parinkti sunkus..pati rasiau interpetacija vaiciunaites eilerascio, rasesi gan nesunkiai kai zinojau kad REIKIA rasyti, kad ir kaip bebutu.Antroji dalis svis nuvyle..nes suvokimo tekstas man pasirode lengvas ir suprantamas, taciau klausimai kaip sakoma "is oro".Tad suvokimas man ir pakiso koja manau..beje gal atsimenate kokius atsakymus rasete suvokime, pasidalinkim atsakymais, bent zinosime ka teisingai paraseme ir kur nusigrybavome;DD

Žinutė parašyta: 2010-05-31 16:18:48 | Nuoroda

 o kokia ten rasete kalbos raisko priemones?:) beje, ar pas mane viena teksto suvokiams toks nevykes buvo ar pas visus..:DD begale klaidu spausdinimo tekste buvo..;DD

Žinutė parašyta: 2010-06-09 11:46:53 | Nuoroda

 na as ir laikiau geografijos egzamina.Tikejausi sunkesnio, tik testas gan sunkokas buvo, dbr jau zinau akdkai kur padariau klaida.kalbant apie tolesnes uzduotis, tai pagrinde zemelapis buvo, o jame gaudausi gan gerai, tai nebuvo suku susidoroti su tomis uzduotimis:) galbut tik su madagaskaru susipainiojau net uzduotyje apie ji, klimato juostas rasydama vietoj subekvatorines parasiau kazka nenormalaus:D o siaip, reikia laukti gal uzduociu;))

Žinutė parašyta: 2010-06-09 16:23:42 | Nuoroda

 gal mazdaug kas zinote koks pazymys gali buti, jei srenkama 60 tasku?:) 

Žinutė parašyta: 2010-07-05 14:24:57 | Nuoroda

 Kad ir kaip bebutu, isvada senai jau aiski-nebuvo tokiu metu,kad NEC be jokiu problemu ir nesklandumu praeitu egzaminu visa eiga bei tikrinima.Turbut tai viena is tu sriciu, kuriu valdymas ypac idomus.Nesuprantu, del ko baiminamasi po egzaminu sesijos, atsiusti el.pastu  ar i mokyklas abiturientu darbu kopijas? kaip pasakyta ""atvykti i nec"". tokios taisykles lyg lycia apsunkina musu galimybe pamatyti istaisytus darbus, kuriuose turbut kas penktas rastume kokia tai tikrintoju nesamone.Kitas dalykas, laikydama geografijos egzamina, apti amciau vertinimo intrukscija ir butent koki egzaminu centras pripazysta atsakyma, mano dabe vertindami mokytojai rado atsakyma, kuris taip apt yra teisingas, taciau vertinimo intrukcijoje parasytas tik vienas atsakymas,ir buvo paskayta mokytoju ""jeigu Vilnius isteisins tave, tuome tgausi gerai, jeigu nea-tuomet blogiau bus"" tai is kur man zinoti, jog egzaminu centras tikrinadamas mano egzamina, pripazino savo klaida, jog galiams ir toks atsakymas ir iskaite taskus? Sitame ir yra bedos, kai negalime matyti savo darbu, turetume kiekvienas savo darbu kopijas, mes rade klaidas vyktume ir aiskitumemes.Bet cia jau NEC spragos, dar daug metu reikai, kad ir sita valdyba susitavrkytu sklandziai ir kad ju taisykles nejuokintu musu visu, koktu net skaityti ju taisykles ir pacius kvailiausisu teiginius del ko negalima sito padaryti, del ko negalime ano.Keista, bet ir siu metu lietuviu egzaminas vercia susiamstyti, apti as nenukentejau ir buvau ivertinta tikrai tiek kiek mokejau, siek tiek daugiau nei pamokoje vertinama buvau, bet mano rezultatas manes nestebina, nes panasiai ir moku, taciau abejoniu kelia ir tai, jog dauguma mokiniu, kurie mokesi 8-9, gavo vos 34proc ivertinima, galbut ir dabar ivyko kalida, kaip rpeis keturi ar kelerius metus, kuomet turejo abiturientai perlaikyti lietuviu egzamina..Taciau, kadangi patys NEC tokias taisykles susikurete, tai ir verciate mus tyleti ir pripazinti tokius rezultatus, o jei butu galimybe pamatyti atsakymus ir prabilti musm, tai tikiu kad dar ir perlaikyti reiketu egzaminus;)

Žinutė parašyta: 2010-07-05 20:12:45 | Nuoroda

 Tikrai taip..:) Sedi auksciausiuose postuose, isirause savo siltose kedesi ir jiems tikrai dzin kokia situacija vyksta tarp moksleiviu.Patys budami ne kazka gudresniais, sugeba tik istatymus leistis jiems palankius ar rasyti kvailus atsakymus i musu pateikiamus klausimus, idomu butu gauti informacijos is kitu gretimu musu kaimyniniu saliu, kokia ten padetis su svietimu:) ar tik musu valstybe dar nedagyvena iki 21amziaus..:) Jei kazkas is NEC ir skaitytu cia ka rasom, tai butu gal ir gerai;D gal tuomet dra ir paaskintu kita reikala, jeigu sugebedami keisti, reformuoti egzaminus, atrkime istorijos, pridejo atsakymu lapus, i kuriuos reikejo gaisti laiko ir perrasineti, o kur pridetas egzamino laikas? Galbut, jei ten sedi tokie zmones protingi su ivairiausiomis mintimis kaip kareformuoti, tai bent veina reforma tegul sugeba apsvarstytai padaryti iki galo, o ne taip, kad poto kyla papildomu klausymu.Zodziu, man tai pyktis tik verda girditn zodzodzisu egzaminu centras ar svietimo skyrius, o ir mastant kad ten turetu sedeti protingi zmones su aukstais issilavinimais, tai maza tokiu..Tereikia tik laukti akda i ju vietas ateis dirbti jaunosios akrtos tastovai, gal bent su sviesiu protu viska apgalvos, iskente patys egzaminu laikotarpi, o ne rusiska ziniu patikrinima:)

Žinutė parašyta: 2010-07-05 20:16:42 | Nuoroda

 Kreipiuosi i SANEMi, niekas ir neskao, akd tycia raso blogus vertinimus ar dar ka, yra akdlab ta, kad nec sistemoje kiekveinais metais buna kokios tai zymios ar nelabai klaidos, sumaisomi darbai ar dar kas, patys jie yra teigia, akd mazai tokiud arbu buna, kurie gauna maziau nei metiniai pazymiai, tai del ko tuomet siemet taip atsitiko? juk teigia kad praktiskai taip nebuna, kad tik nezymiai pakrenta balai.Zodizu, yra begale argumentu rodancius svietimo skyriaus ir nec spragas, ir cia nesvarbu akd esu butent abituriente ir del to taip sneku.As net pries du metus taip kalbejau ir bijojau to laiko, o ir toliau viska iskentusi tikrai turesiu tokia nuomone kol neateis i normalias vezes si sistema.

Žinutė parašyta: 2010-07-05 20:22:27 | Nuoroda

 O jei kas zinote kaip atrodo VU bendtrabuciai, butinai parasykite;) idomu zinoti..nors planuoju gyventi bute, taciau idomu ir kokia padetis VU bendrabuciuose;)

Žinutė parašyta: 2010-07-05 20:27:03 | Nuoroda

 Tai kai tos klaidos iseina i vieusma, tuomet pasidaro klaidos, kurios atejo iki musu.O is kur buti garantuotiems, kad daugiau klaidu nebuvo? Dar kiek mes negirdeje, kiek nutyleta nereikia pamirsti.As laikau klaidomis ir nevykusias reformas, ne tik egzimu uzduociu pavieisnima, ar dar kokia nesamone. na istikro bus dabar idomu, akda mokiniai gaus rezultatus po apeliacijos, idomu kaip ju ivertinimai pakis, gal vel islys i vieusma kokia klaida, ir jog bereikalo dziaugaisi dauguma aukstais ivertinimais.Suprantama, ten dirba zmones, ne robotai, tad jie irgi gali klysti, bet tik pagaliau gal tegul susitupi savo veitoje dirbant sitiek metu, o ir reformas tegul skelbia ne sekantiems metams, o betn atsiranda protingas asmuo ir pasklebia keliems metams i prieki

Žinutė parašyta: 2010-07-05 20:37:20 | Nuoroda

 Zinai, bet man net tavo paaiskinimas del ko rodos negaletu buti taip, akd perziuretume savo darbus, pasirode juokingas.Del lesu klausimo ne mums kalbeti cia, nezinome ten kaip kas, bet nereikia pamirsti tai, akd svietimo skyrius yra svarbiausia institucija, kuri formuotu moksla, isilavinima tautos, tai lesos skiriamos jai pakankai tiek, kad sugebetu isleisti i studentavima abiturientu laidas ir kitus mokinius, tad turetu buti sudarytos visos salygos, siekiant kad be nekslandumu abiturentu laidos baigtu 12 klase. jei per sistema KELTAS i mokyklas yra keliami rezultatai kiekvieno, vardas, pavarde, tai del ko prie kikevieno mokinio rezultato negali buti buti tas jo visas sprendimas ar arsymas uzduoties, nedarykim burbula, akd tai neimanoma, ar apkraun ama, po galais ka jie tuomet ten veikia? nepamirskim akd ju tosk darbas, tai savod arba turetu ir atlikti kiek galima be klaidu .

Žinutė parašyta: 2010-07-05 20:40:25 | Nuoroda
grytė rašė:
As:) rašė:

 O jei kas zinote kaip atrodo VU bendtrabuciai, butinai parasykite;) idomu zinoti..nors planuoju gyventi bute, taciau idomu ir kokia padetis VU bendrabuciuose;)

 o kurie bendrabučiai domina? na nes vu turi keturiose skirtingose vietose: čiurlionkėj, didlauky, niujorke ir kamčiatkoj. Kur gausi priklauso nuo to kur įstosi nes skirstoma pagal tai kuriam fakultete stidijuosi

Na jei zinai informacijos, tai tarkime kokia padetis Istojus i Gamtos fakulteta ar politikos mokslus, sociologija

Žinutė parašyta: 2010-07-05 20:45:36 | Nuoroda

 Nepamirskim, akd tavo nuomone ir argumentai ne visiems itinka;) ir nevisi tokios nuomones kaip kad tu esi.As neatszvelgiu i save, bet pagalvoju ir apie dauguma, kuri kad ir ne siais metais, taciau yra nukentejusi nuo sios sistemos.Tad kiek zmoniu itke ir nuomoniu yra.Man asmeniskai sedint lietuviu kalbos pamokose pas mokytoja , kuri tikrai nuosirdziai paskaydavo ""vaikai, me smokyojai neiznome ko is jusu norima, ir ko is musu"", begalo patikdavo ir ji skirdavo laiko ir papasakodavo kaip ten vyksta kokios tai pertvarkos ar istatymu kurimai, del to girdedami kaip mokytoja gupdziasi, ir pati pasako, jog ne zmones, o zverys dabar tens edi, suformulavo daugelio musu klases tokia nuomone apie tai.O viska akd zinotume, uztenka pasiskaityti giliau, ar tv paziureti, tuomet suprantama kazkas daugiau.

Žinutė parašyta: 2010-07-05 22:40:14 | Nuoroda
7day rašė:
As:) rašė:

.Man asmeniskai sedint lietuviu kalbos pamokose pas mokytoja , kuri tikrai nuosirdziai paskaydavo ""vaikai, me smokyojai neiznome ko is jusu norima, ir ko is musu"", begalo patikdavo ir ji skirdavo laiko ir papasakodavo kaip ten vyksta kokios tai pertvarkos ar istatymu kurimai, del to girdedami kaip mokytoja gupdziasi, ir pati pasako, jog ne zmones, o zverys dabar tens edi

 Akivaizdu, kad Lietuvos mokyklose pamokų laikas išnaudojamas turiningai - "bėdavonėms", kaip viskas blogai.

 Ka tu ismanai:DD

Žinutė parašyta: 2010-07-06 13:00:47 | Nuoroda
7day rašė:
As:) rašė:
7day rašė:
As:) rašė:

.Man asmeniskai sedint lietuviu kalbos pamokose pas mokytoja , kuri tikrai nuosirdziai paskaydavo ""vaikai, me smokyojai neiznome ko is jusu norima, ir ko is musu"", begalo patikdavo ir ji skirdavo laiko ir papasakodavo kaip ten vyksta kokios tai pertvarkos ar istatymu kurimai, del to girdedami kaip mokytoja gupdziasi, ir pati pasako, jog ne zmones, o zverys dabar tens edi

 Akivaizdu, kad Lietuvos mokyklose pamokų laikas išnaudojamas turiningai - "bėdavonėms", kaip viskas blogai.

 Ka tu ismanai:DD

 Ryškiai daugiau už tave. Visada mokiausi lietuvių kalbą, per pamokas mokytoja nepasakojo, kokie visi žvėrys, ir gavau 99. Ir ką? Jūs visi tesugebat vaidint aukos vaidmenį - aš toks protingas, tik jie manęs neįvertino. Jei toks jau protingas, tai prasimuši gyvenime ir be tų egzaminų. Jei kvailas, ir šimtukai nepadės. Jėzau, tikri vaikai baigia mokyklą, prapuls tokie pasaulyje. Gaila.

 Priciom giriesi kike tu gavai?Tas 99 dar nieko nesako, mes nesiguodziam kad gavom tiek, o ne daugiau, o tavo pasigirimas kad tiek gavai, tik ir parodo, akd rodos tas skaicius tau kazka duoda labai.Zmones daugiau pasiekia ir nesurinke daugiau tu procentu, reikia tik moketi gyvenime suktis, taip akd savo pasigyrima kike gavai ikisai nevietoje.Nereikia tik save isaukstinti, ir sakyti kokie dabar vaikai baige ir kaip jie prapuls gyvenime, simtai yra geresniu ir uz tave, bandau jau isivaizduoti, nereikia buti knygu grauzejai ir vaidinti protingai, apsukrumo daugiau, o ne kazkokios vaidybos kokias as protinga, ir siaip neprimesk tipiskos akiniuotis ""moksliukes"", vemti vercia nuo tokiu, nes dazniausiai tie ir pasimeta gyvenime;) taip, akd apie kitu pasimetima gyvenime nesnekek

Žinutė parašyta: 2010-07-07 22:07:45 | Nuoroda

 Sveiki, na o man su sitorija nepasiseke siaubingai..Galiu paskayti ja tikrai mokejau, istorijos mokytoja turejome begalo girezta ir reiklia, todel buvome priversti mokintis, paciai visais laikais turejau 8-9 ivertinima, 9 buvo kike ispustas kai mokiausi pas kita mokytoja, na o du metus mokiausi pas tikrai girezta ir reikalaujancia mokintis mokytoja, tad isejo 8, taciau atitiko tiek kiek moku, nes knygomis buvome aprauti..Na o siandiena siuabingai nuliudino, tai 20procentu...nezinau nei ak daryti, jauciuosi mokanti tikrai daugiau! galvoju rasyti apeliacija, taciau gal kas turite atsakymus? pasitikrinciua su savuojud arbu, tuomet matydama kad kazkas neivertinta, tikrai arsyciau apleiacija, kolkas bijau kad joje galiu pralaimeti, kaip kad sake, jog mazuma kas laimi.;..na bet rasus klaidu, galima gincytis.Tai jeigu kas zinote kur butu imanoma apsitikrinti, arba patys surinke daugiau ir galite parasyti ats ar atskenuoti, buciau begalo jums dekinga;)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 14:25:22 | Nuoroda

 Turiu klausima..Aukletoja parasydama visu rezultatus, laiske paras etarkime 68 taskai uz ta, 8 taskai uz ta, 20 tasku uz ta..Ar sie taskai atitinka ir procentus tiek pat? ar reikia apsikaiciuoti aptiems, o galbut suklyasta parasant zodi "taskai"? Aciu

Žinutė parašyta: 2010-07-08 14:35:20 | Nuoroda

  Turiu klausima..Aukletoja parasydama visu rezultatus, laiske paras etarkime 68 taskai uz ta, 8 taskai uz ta, 20 tasku uz ta..Ar sie taskai atitinka ir procentus tiek pat? ar reikia apsikaiciuoti aptiems, o galbut suklyasta parasant zodi "taskai"? Aciu

Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:17:37 | Nuoroda

 Sveiki, noreciau istoti i teise, taciau mokama, ar su 10,96 balu i mokama priimtu?;/ 

Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:55:43 | Nuoroda

 o tai koks praeinamasis balas yra i MOKAMA?

Žinutė parašyta: 2010-07-20 15:12:13 | Nuoroda

 Oj, atsiprasau, sukyldau skaiciuojant balus, ar imanoma su 13.16 dalyvauti mru stoajnt i teise mokama?