Vartotojo blackberry pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-01 13:20:27 | Nuoroda
Dobilas rašė:
Kristepistee rašė:

Sveiki, gal galit parašyt, ką rašėt tema apie lietuvių liūdnumą.labai bijau,kad nebūčiau nugrybavus 

 Rašiau, kad lietuviai iškentėjo tremtis, karus, priespaudas todėl yra liūdni. Parašiau, kad vis tai atsispindi literatūrojebei, kine. Rašiau kad kūrinyje "Dievų miškas" atsispindi tremties baisumai, kūrinyje "Mažvydas" lietuvos švietėjo pasiaukojimas lietuvai. parašiau kad prastas pragyvenimas, ir tarp kitko tokį įrašiau, kad  teigiama jog lietuviai gyvena šiauriau todėl yra lūdnesni. Tai pat parašiau, kad negalime teigti jog visada lūdni, juk turime ir gražių akimirkų kaip tūkstantmetis, žalgirio mūšio pergalė (dabar minim 600 metines ). Yra gražių papročių kaip joninės kur lietuviai džiaugesi, o ne liūdi. 

Šeip manau kad aš čia pivų prirašiau ir nepataikiau į temą

 

 

Man tai neatrodo pievos, lyg ir pagrindei mintis, kodėl lietuviai liūdni ir kaip tas liūdnumas atsiskleidžia.

O aš  rašiau, kad lietuviai  ne liūdi, o džiaugiasi, nes turi didingą istoriją, kuria gali didžiuotis (rėmiaus Pilėnais ir knygnešiais), todėl, kad džiaugtis įkvepia ypatinga Lietuvos gamta (Putino "Alt. Šeš." Aušrakalnio simbolika ir Vaičiulaičio eilėraščiu 'Žiogas"), ir todėl, kad lietuvius džiugina šiandienos lietuvių menininkų pasiekimai (Ibelhauptaitė ir Nekrošius). Šiaip manau tuėtų būti neblogai, tik, kad vietoj 400 žodžių parašiau gal 600, net neskaičiavau iki galo. Kaip manot, nemažins taškų?

O suvokimas tai  mane nužudė. Džiaugsiuos jei bent pusę klausimų teisingai atsakiau. Gal atsimenat kokį pavadinimo pasikeitimą paskutinėje pastraipoje parašėt? (nepamenu tikslaus klausimo, ir kaip pasikeitė reikšmė? (man rodos, čia paskutiniai 2 klausimai buvo)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 14:01:00 | Nuoroda

ziauriai nusivyliau savo bio rezu. Gal kas zinot, kiek apytiksliai keiciasi minimalus istojimo balas stojantiems i vu medicina vf kiekvienais metais? Nes praeitais buvo 19.02, o ko laukti siemet? Idomu, ar dar patekciau.

Žinutė parašyta: 2010-07-13 11:46:29 | Nuoroda
CTSEK rašė:

nu ja, as irgi 57 partraukiau , tikejaus daugiau ... :) bet ka darysi ... Siemet pereinamasis medicinos turetu kilti minimum balu. Jei praeitais metais i KMU VF 18,38 tai siemet bus apie 19,4. Nes krepseliu dvigubai maziau... ir vilniuje ta pati situacija...

 sor, nelabai supratau, gi skirtumas tarp 18.38 ir 19.4 didelis...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 18:49:16 | Nuoroda

įstojusieji i mediciną, gal galit parašyti savo kb?

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:55:31 | Nuoroda

Negi nėra busimų medikų? Būkit geri, parasykit savo kb, nes jau veda iš proto, kai lama nieko nerodo..

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:50:58 | Nuoroda

mano 19.08 nei medicinos vilniuj, nei medicinos kaune, nei kineziterapijos vu  nei slaugos vu , nei ergoterapijos vu.

...

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:55:39 | Nuoroda
dovilytea rašė:

 mano 19.08 nei medicinos vilniuj, nei medicinos kaune, nei kineziterapijos vu  nei slaugos vu , nei ergoterapijos vu.

 

 

nju bet ar galejo nuo 16.45 taip pakilt ?

 

nebezinau net ka galvot. taikaus, su mintim, kad siemet dirbsiu. speju, kad gal tie b lygio zmogai labai pakele visu musu egzu rezus, todel ir kb visu didesni..

 

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:26:16 | Nuoroda

gal galit ir mane iskaipa priimti: rutasase  ?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 01:10:34 | Nuoroda
bobobo rašė:

 KMU medicina. ieskau taip pat kolegu

 Gal gali isduoti savo kb?

Žinutė parašyta: 2010-07-24 11:54:23 | Nuoroda

O aš su 19,08 neįstojau niekur. nei į vieną mediciną, nei į kinezi, ergo ar slaugą. Slaugos kb praeitais metais nesiekė 17. Vadinasi pakilo visais 2. Čia išviso įmanomas dalykas??????????? OOOO, o tik ką sulaukiau sms'o, kad nesu pakviesta studijuoti net ir i vnf taip išeina. uber.

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:32:07 | Nuoroda

kmu VNF! patekau su 19.08

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:33:05 | Nuoroda

kmu vnf su 19.08

Žinutė parašyta: 2010-07-24 13:33:32 | Nuoroda

pamirsau pasakyt, kad kmu medicina :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:06:33 | Nuoroda

as taip pat kmu medicina vnf. Turbut neverta eiti i antra tura del vf.. mano kb buvo 19.08. keista bus isvaziuot is vilniaus :)

Žinutė parašyta: 2010-07-25 22:41:56 | Nuoroda

Ei, o kaip su fuxu stovykla? Bus? as apie kauna nieko nezinau, tai nesijuokit :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:19:29 | Nuoroda

Sveiki. Mane labai sudomino pries 15 min lamoj rasta info

cituoju

'Jeigu pasirašėte valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų vietų.'

gal kas nors galite man paaiskinti, jei as pasirasau sutarti su univeru, tai vistiek GALIU dalyvauti antram ture del sakykim vf likusiu vietu?

Taip iseina, kad mes visi dalyvayujam antram ture.

 

Tokiu atveju, jei pasirasius sutarti dalyvauju 2 ture, ir laimiu vf vieta, tai mano sutarti nutraukia? O jei nelaimiu tos vf vietos, palieka???

 

Sor, jei jau buvo sukurta panasi tema, bet man tikrai reikia pagalbos aiskinantis sita lamos kalbejima.

ACIU!

Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:37:13 | Nuoroda

 

Sveiki. Gal cia truputi ne i tema, bet susije su 2 turru.
Mane labai sudomino pries 15 min lamoj rasta info

cituoju

'Jeigu pasirašėte valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų vietų.'

gal kas nors galite man paaiskinti, jei as pasirasau sutarti su univeru, tai vistiek GALIU dalyvauti antram ture del sakykim vf likusiu vietu?

Taip iseina, kad mes visi dalyvayujam antram ture.

 

Tokiu atveju, jei pasirasius sutarti dalyvauju 2 ture, ir laimiu vf vieta, tai mano sutarti nutraukia? O jei nelaimiu tos vf vietos, palieka???

 

Sor, jei jau buvo sukurta panasi tema, bet man tikrai reikia pagalbos aiskinantis sita lamos kalbejima.

ACIU!
 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 00:56:53 | Nuoroda

as taip pat esu vnf. Ir man kilo didelis klausimas del antro tur, nes stai ka radau lamoj:

 

cituoju

'Jeigu pasirašėte valstybės nefinansuojamų studijų sutartį su aukštąja mokykla, galite dalyvauti antrajame priėmimo etape tik dėl valstybės finansuojamų vietų.'

gal kas nors galite man paaiskinti, jei as pasirasysiu sutarti su kmu del vnf vietos, tai vistiek GALIU dalyvauti antram ture del sakykim vf likusiu vietu ir nieko neprarasti?

Ar tada rizikuosiu, kad nebegausiu nei vf nei vnf?

 

Jei pasirasius sutarti as dalyvauju 2 ture, ir laimiu vf vieta, tai mano sutarti nutraukia? O jei nelaimiu tos vf vietos, palieka???

 

 

 

Žinutė parašyta: 2010-07-26 01:22:41 | Nuoroda
Veronica rašė:

cia tj kazkokia chemija.. vis tiek ryt skambinsiu kazkokiam chuvakui is lamos, tai ir paklausiu...

tai gaunas jokios rizikos. blem, reikia patikslinti. geriausiai bus jei lamoj pasakys viena o kmu kita ;D

 Kai jau kazka zinosi, parasyk ir mums

Žinutė parašyta: 2010-07-26 10:55:42 | Nuoroda

ne, nieko. Jie ragelio nekelia, i emailus neatraso, skaipe nekalba.