Vartotojo RrRima pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-16 19:03:16 | Nuoroda

žinau, jog visų prašymų rašymas bus nutrauktas liepos 19 dieną. tai manau kad tiesiog kas bus parašyta prašyme, tai ir nusisiųs  jiems :) bet nesu tikra dėl to :)

Žinutė parašyta: 2010-06-16 22:31:41 | Nuoroda

bandysiu arba viešajį, arba verslo administravimą :}

Žinutė parašyta: 2010-07-20 22:47:40 | Nuoroda

Sveiki, parašiau šią spec. 2 nr :) jei į 1 neįstosiu, tai tikėkimės į šią papulsiu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 16:01:42 | Nuoroda
Saulute6 rašė:

O gal galite placiau apie ta mokejima?  is kur  zinoti man banko saskaita ir panasei? Ar reikia pirma nueiti ten,kur istojai ir tau pasakys, kur pervesti pinigus ir pan?   

 viskas pateikta universiteto internetiniame psl :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 09:24:05 | Nuoroda
Inede rašė:

jus tai nors briedzius sapnuojat :D o as visa nakti , kiek tik uzmiegu sapnuoju , kad neistojau, arba kad ne ten kur noriu :D

 joo, aš irgi taip pat, kad neįstojau .. taip susinervinau  ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 09:37:06 | Nuoroda
mes_nugalesim rašė:
Inede rašė:

prastas poilsis :D naktis bemiege

 as kazko labai gerai miegojau, gal kad per diena buvau nuvargus, dar 12 val nakties maudytis vaziavom :D tai grizau ir luzau is karto, o db atsibudau visai zvali ir laiminga, nors esu susitaikius su tuo, kad niekur neistojau :)

 niekur neįstot tikrai negali :) kažkur vistiek įstosi ;p

Žinutė parašyta: 2010-07-23 09:42:35 | Nuoroda
Tambalajus rašė:
mes_nugalesim rašė:

labas rytas, mielieji abituriukai :)

ziuriu cia jau vakar kazkas istojo, kad tema sukure :D kaip pailsejote?  

 atsakysiu už daugumą: pailsėjom tiek, kad nenulūžtume ką nors beveikdami - ne daugiau :D.

O dėl sapnų - tai per vieną nakti sapnavau kad du kartus įstojau ten kur noriu ir vieną kartą, kad ne. Bet po to, kai ne, iš karto pradėjau visokius elfus ir fėjas sapnuot.. ;D

 jie padės įstot ;DD

Žinutė parašyta: 2010-07-23 10:27:18 | Nuoroda
kubrickinspace rašė:

Nu ką... Nebeleidžia prisijungt man, tai beliko laukt tik išganingosios žinios... arba žinios nebuvimo :D

 ir man nebeleidžia.. tikiuos sms ateis greičiau nei paskelbs lamabpo ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 11:17:27 | Nuoroda

šiandien sužinosiu, ar įstojau :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:27:23 | Nuoroda

ir aš įstojau ;pp reiktų susipažint ;p

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:54:02 | Nuoroda
in rašė:

gavau vf, pirmu nr rašiau, bet galvoju, jei gausiu vu vnf, paimsiu...

 

 

Ką galit patarti? 

 na patart , tai ką ir galiu bepatart,  tau pasiūlė nemokamai gauti išsilavinimą, tai kam dar ir mokėti. nors aišku nebent labiau patinka vu,  o ne mru :) vistiek sprendimą turi pati priimti :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:55:53 | Nuoroda
glorymanutd rašė:

Kažin, ar galima rytoj važiuot pasirašyt sutarties, jei dar negavau jokio emailo? 

 bent jau lamoj matei kad įstojai? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:01:12 | Nuoroda
glorymanutd rašė:
RrRima rašė:
glorymanutd rašė:

Kažin, ar galima rytoj važiuot pasirašyt sutarties, jei dar negavau jokio emailo? 

 bent jau lamoj matei kad įstojai? :)

 Taip, mačiau :)

 tai tada, aišku, kad gali  važiuot :) beje, kur įstojai? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:05:55 | Nuoroda

aš, negavau nei vieno sms ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:07:36 | Nuoroda

aš į MRU finansų ekonomiką :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:27:44 | Nuoroda
raimislt rašė:
raimislt rašė:
berenys rašė:

neistojau net i visuomenees sveikata su 18,5 nors praeitais netais su 17 atrodo prieme net i kinezeterapija nepakliuvau,jauciu kad yra ten klaidu...

 Labai viliuosi. Zodziu mano drauge galiausiai parase paskutineje vietoje bankininkyste i kolegija, kur pernai balas buvo apie 4.00, o jos balas apie 16 ir neistojo. Manau tikrai klaida. Tik tegul sprendzia greiciau.

 bet kur nors pakliuvai isviso? nes man tai sms parase, kad isvis niekur neistojau...

 čia tais sms reik mažiau tikėt, nes beveik visiems tą patį rašo :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:38:54 | Nuoroda
raimislt rašė:
RrRima rašė:
raimislt rašė:
raimislt rašė:
berenys rašė:

neistojau net i visuomenees sveikata su 18,5 nors praeitais netais su 17 atrodo prieme net i kinezeterapija nepakliuvau,jauciu kad yra ten klaidu...

 Labai viliuosi. Zodziu mano drauge galiausiai parase paskutineje vietoje bankininkyste i kolegija, kur pernai balas buvo apie 4.00, o jos balas apie 16 ir neistojo. Manau tikrai klaida. Tik tegul sprendzia greiciau.

 bet kur nors pakliuvai isviso? nes man tai sms parase, kad isvis niekur neistojau...

 čia tais sms reik mažiau tikėt, nes beveik visiems tą patį rašo :)

 na as viliuosi.. juk siaip ir i e-mail turetu parasyti, kad nesitojau, o nieko nerase.. blem, biesina.. o tu gavai jau atsakyma?

 buvau užsisakius sms, negavau jokių žinių,  taip pat turėjo ateit ir į el paštą , irgi jokių žinių. tai tik nuėjus į lamabpo  sužinojau, kad įstojau  :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:42:32 | Nuoroda
raimislt rašė:
Laurynius rašė:

as jauciu kad cia klaidos nes as irgi praeitais m baigiau ir sakau praeitais m i ta specialybe balas buvo paskutinis apie 5 mano dabar balas 12.58 ten ir tipo niekur neistojau atejo zinute... apsurdas visiskas nesamone mano balas daugiau nei dviguas nuo paskutinio priimto ir vistiek nepatekau? APSURDAS KAZKOKS. o lamabpo rageli nukelta laiko. jau ju darbo balandos senai baigesi o vistiek sako kad uzimta! NESAMONE!

 kokiu lamabpo numeriu skambini? Nes jei ka tai ir man reikes skambinti.

 8 37 320728 , 8 37 320837 :}

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:46:38 | Nuoroda
raimislt rašė:
RrRima rašė:
raimislt rašė:
Laurynius rašė:

as jauciu kad cia klaidos nes as irgi praeitais m baigiau ir sakau praeitais m i ta specialybe balas buvo paskutinis apie 5 mano dabar balas 12.58 ten ir tipo niekur neistojau atejo zinute... apsurdas visiskas nesamone mano balas daugiau nei dviguas nuo paskutinio priimto ir vistiek nepatekau? APSURDAS KAZKOKS. o lamabpo rageli nukelta laiko. jau ju darbo balandos senai baigesi o vistiek sako kad uzimta! NESAMONE!

 kokiu lamabpo numeriu skambini? Nes jei ka tai ir man reikes skambinti.

 8 37 320728 , 8 37 320837 :}

 aciu

 :}

tikiuos išsiaiškinsit, kas netaip :)