Vartotojo matrica pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-04 14:40:16 | Nuoroda

sveiki, aš tai jaučiuosi savimi nusivylusi, tiek stengiausi, mokiausi...o še tau is NESPĖJAU. net verkiau po egzo, būtų buvęs dar nors pusvalandis..

Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:25:24 | Nuoroda

as tai D gavau 17;1 ar bwnt kazkas panasaus..

Žinutė parašyta: 2010-06-08 13:50:27 | Nuoroda

as irgi 5 gavau

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:05:17 | Nuoroda

144 tikrai

Žinutė parašyta: 2010-06-08 14:28:53 | Nuoroda
_Algis_ rašė:
tauttve rašė:

gal atsimenat kiek gavot antro akvariumo vandes auksty? as 37cm

 Man atrodo as 33, bet gal slubuoja atmintis

 aha, as irgi lyg ir 33.

Žinutė parašyta: 2010-06-09 13:54:28 | Nuoroda

Nijolė Letukienė, Jonas Gineika "ISTORIJA. POLITOLOGIJA. Kurso santrauka istorijos egzaminui" (Ketvirtasis papildytas leidimas) Kaina 20Lt.

Žinutė parašyta: 2010-06-09 13:55:42 | Nuoroda

Matematikos uždavinynas 11kl. Kaina 5lt.

Žinutė parašyta: 2010-06-11 17:14:46 | Nuoroda

Siaubas, jauciu ir pas mane ten bus  nuliukai paskutiniuose klausimuose..

Žinutė parašyta: 2010-06-11 17:18:05 | Nuoroda

neuzsisvajokit per daug geriau tiketis blogiausio, o jau kaip bus , taip bus

Žinutė parašyta: 2010-06-11 17:24:40 | Nuoroda
Justė, rašė:
matrica rašė:

Siaubas, jauciu ir pas mane ten bus  nuliukai paskutiniuose klausimuose..

 o pas mane manau visur tu 0 bus...

 pas mane irgi gal visur, bet paskutiniuose tai tikrai..nes iki siol nesuprantu, apie ka tas tekstas buvo

Žinutė parašyta: 2010-06-11 19:11:12 | Nuoroda

100% pritariu Maklaudui is Maklaudu gimines

Žinutė parašyta: 2010-06-12 13:32:45 | Nuoroda
jacikaas rašė:
JapaneseKoreanLover rašė:

Jei 17 taškų būtų,tai aš tada žlugus su matematika  

Nors šiaip niekada dar nebuvo tiek daug, kiek žinau daugiausia buvo 13 taškų riba  

 Ne išlaikymo riba, o perėjimas iš mokyklinio į valstybinį rezultatą :)

 nesupratau, tai cia skirstys i valstybini ir mokyklini? ta prasme, jei kokia 16 tasku surenki,  tai kaip mokyklini islaikes?

Žinutė parašyta: 2010-06-12 14:59:06 | Nuoroda
SuperHP rašė:

Pirmasyk girdziu, kad egzaminas gali tureti du pereinamuosius balus: viena mokykliniam balui, kita valstybiniam... Paprasciausiai, jei surinksi ta minimalu balu skaiciu, kad ir koks jis butu, busi islaikes egzamina, toki, koki laikei. Siuo atveju VBE. 

 as irgi taip manau, cia turbut jacikaas susimaise

Žinutė parašyta: 2010-06-13 13:51:44 | Nuoroda
Paulys rašė:

Dekuj :) Dar reikia "mandru" zodeliu prisirinkti, su kuriais galeciau vis nauja pastraipa pradet rasyt :D Ir tada jau ruosimasis mano baigsis.

 Saunuolis . As tai ir truputi pasiziuresiu ka, o vakare koki filma angliskai paziuresiu, cia visas mano ruosimasis

Žinutė parašyta: 2010-06-13 18:30:33 | Nuoroda
Pumpum rašė:

Aš rašiau rašinį pirma tema. Norėjau pasirinkti tik vieną poziciją ir ją argumentuoti, tai pasirinkau, kad žmogus nevisada gali rinktis ir atsakyti už savo veiksmus. Argumentavau kai kurių tėvų auklėjimu, kad nuo vaikystės pildo visas užgaidas, taip neleisdami vaikui ugdyti savarankiškumo, o vaikui suaugus ir toliau nori kontroliuoti gyvenimą. Argumentavau Altorių šešėliais, sakydama, kad Liudas Vasaris pasiduodamas tėvų įtakai įstojo į kunigų seminariją, o jei tėvai nuo vaikystės būtų skatinę vaiką daryti tai, kas jam patinka, tai jam būtų lengviau gyventi ir daryti sprendimus. Žodžiu, kažkokią pievą suvėliau, dar įkėliau J.V.Gėtės citatą. Antrą argumentą daviau tokį, kad kartais gyvenimas pakoreguoja mūsų sprendimus, atsitikus nelaimingam įvykiui, pvz patenka į avariją, po kurios lieka neįgalus, arba suserga liga, dėl kurios praranda sveiką protą, nors galbūt prieš tai ir turėjo visas galimybes rinktis. Pabaigą parašiau visišką briedą, tai jaučiu, kad man ją visą išbraukys :D apie teksto suvokimą tyliu, net gėda prisimint, ką parašiau paskutiniuos sakiniuos. 

 Ne tau vienam geda del paskutiniu klausimu

Žinutė parašyta: 2010-06-14 15:20:49 | Nuoroda

fuck fuck fuck........neskaitysiu daugiau atsakymu, o tai tik nervas ima, vis nauju klaidu randu

Žinutė parašyta: 2010-06-14 15:45:40 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Vai tu kurmi. Kodėl visiem atrodo lengvas? Aš tai tikrai daugiau iš savęs tikėjaus:/ Nu bent anglų maniau bus 100 ar 99:/

Listeningo gyvenime taip blogai nesu padarius. Gal  tikrai reikėjo paprašyt pagarsint:/

Man įdomu,kaip jūs rašėt rašinį? bendrai pastraipų mintys kokios.
Ir kaip manot,skaičiuotų ten žodžius,jei kiltų įtarimų?:/

 man irgi nebuvo lengvas..toks vidutinis..

Žinutė parašyta: 2010-06-14 15:51:40 | Nuoroda
zirklūtes. rašė:

Och tu bleeeee. Žinot,kaip rašiau? "Proffession",tik ką susipratau. pg. Žioplesnės klaidos gyvenime nesu gal padarius. Čia gi nurašyt tai,kas netgi didesniu šriftu ir paryškintai parašyta. Kurmi.
Nu jūs visi galit džiaugtis,mano surinkti taškai mąžta...mąžta...:D

 as ir susinervinau, nes savo rasini net du kartus parasiau decission. ot velnias nu, taigi decision tik su viena s...

Žinutė parašyta: 2010-06-14 15:59:13 | Nuoroda
RikArdO rašė:
zirklūtes. rašė:

Rikardo ir matrica> pasiplokim sau,šaunuoliai:D

 bet čia kai žiauru, galėjai to ir nerašyti, būčiau net nepagalvojęs apie tai ir ramiai gyvenęs, dabar gėda žiauriai ;D garantuotai taškeli praradom už šito žodžio klaidą, aš dar pamenu vienoj vietoj rašinyje rašiau 'proffessional' tai tikiuos skaičiuos kaip tapačią pasikartojančia klaida ;D

 as irgi tikiuosi, kad ne dvi klaidas

Žinutė parašyta: 2010-06-14 20:13:40 | Nuoroda
Metal Face Doom rašė:

Tai čia kai kurie ekspertai ir dar pudrina smegenis, tikrai made me thrill

 as galeciau gincytis iki nukritimo,  kad ten tikrai turejo buti make me thrilled