Vartotojo Maklaudas iš Maklaudų giminės pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-05 00:34:12 | Nuoroda

31 klausime, istorinis įvykis 1832 ar 1863 sukilimas? Prisiminiau, kad Muravjovas dalyvavo dar Borodino mÅ«šyje 1812, tai pasirinkau man logiškesnį 1832. Dabar paskaiÄius atrodo, kad 1863. Bet angliškoj vikipedijoj apie MuravjovÄ… sako, kad jis buvo susijÄ™s ir su 1832 sukilimu, tuo metu buvo kažkur ldk teritorijoje gubernatorius (gardino, vitebsko...), jau tada rusino ir vertÄ— į staÄiatikybÄ™ ldk. Mažum užskaitys 1832? :D

Žinutė parašyta: 2010-06-11 18:07:18 | Nuoroda

Jeigu tavo prašymÄ… stoti universitetas priima, o tu po to atsisakai, tai nieko baisaus? Nes turbÅ«t įtraukia į kažkokius sÄ…rašus ar panašiai... Nelabai gaudausi :)

Žinutė parašyta: 2010-06-11 18:53:50 | Nuoroda

Man tai kaip tik gaila, kad gramatika tik 20 procentų sudaro. Readingas ir Listeningas tai yra laimÄ—s dalykas, arba pakliÅ«va suprantamas arba ne, nors šiaip jeigu jau pakliÅ«va sudÄ—tingas tai visi kenÄia, ne vienas tu :) ypaÄ nemÄ—gstu Readingo, ten jeigu jau vienoj vietoj suklysti tai griÅ«va viskas, nes atsakymai dažniausiai bÅ«na vieni nuo kitų priklausomi :(

Žinutė parašyta: 2010-06-11 21:07:21 | Nuoroda

Jeigu VA yra viešasis adminstravimas tai aš bandysiu (VDU). Nežinau daug apie finansavimÄ…, bet manau, kad jį gaus nemažai studentų, ir astronominių reitingų neturÄ—tų reikÄ—ti

Žinutė parašyta: 2010-06-11 21:11:49 | Nuoroda

ŽiÅ«rÄ—k filmus anglų kalba (su subtitrais), klausyk angliškos muzikos - man lengviausia išmokt kai bÅ«na paÄiam įdomu ir nereikia prisiverst mokytis, o BBC klausymas man bÅ«tų ne prie širdies..

Žinutė parašyta: 2010-06-11 21:19:51 | Nuoroda

Nes Kaune :) MRU turbÅ«t ne kÄ… prastesnis už VDU, bet man mokytojos sakydavo stot į VDU, tai aš ir darau kaip lieptas ;D

Žinutė parašyta: 2010-06-11 22:12:15 | Nuoroda
swlabr rašÄ—:
Maklaudas iš Maklaudų giminÄ—s rašÄ—:

ŽiÅ«rÄ—k filmus anglų kalba (su subtitrais), klausyk angliškos muzikos - man lengviausia išmokt kai bÅ«na paÄiam įdomu ir nereikia prisiverst mokytis, o BBC klausymas man bÅ«tų ne prie širdies..

 off topic,bet tamstos slapyvardis yra nuostabus

 DÄ—koju. O Maklaudas iš tikrųjų kilÄ™s iš Maklaudų giminÄ—s. ÄŒ

Žinutė parašyta: 2010-06-11 22:14:55 | Nuoroda
swlabr rašÄ—:
Maklaudas iš Maklaudų giminÄ—s rašÄ—:

ŽiÅ«rÄ—k filmus anglų kalba (su subtitrais), klausyk angliškos muzikos - man lengviausia išmokt kai bÅ«na paÄiam įdomu ir nereikia prisiverst mokytis, o BBC klausymas man bÅ«tų ne prie širdies..

 off topic,bet tamstos slapyvardis yra nuostabus

DÄ—koju. O Maklaudas iš tikrųjų kilÄ™s iš Maklaudų giminÄ—s. ÄŒia tas pats kaip pasivadint Radvilų Radvila ar Krivių Krivulis :D

Žinutė parašyta: 2010-06-12 11:49:04 | Nuoroda

www.customessays.co.uk/blog/how-to-write-coursework/descrptive-essay-writing/

GooglÄ—j gal ir lietuviškai rastum, aš viskÄ… angliškai skaitau :)

Žinutė parašyta: 2010-06-12 12:12:52 | Nuoroda

So, But - neformalūs

Žinutė parašyta: 2010-06-12 12:36:21 | Nuoroda

Na  nežinau, aš berods esu vartojÄ™s So sakinio pradžioj. "So it turns out I was correct, after all". :)

Žinutė parašyta: 2010-06-12 12:44:34 | Nuoroda

Tai galima ir therefore, ir thus, bet Äia jau formal :) Viskas, einu kartotis, kÄ… tik suvokiau, kad jau nebeatsimenu kaip informal rašyt, mes jau gal du metai tik formal terašom..

Žinutė parašyta: 2010-06-12 14:10:57 | Nuoroda

77 taškai spÄ—ju nebÅ«tų 90+proc? Nes vistiek bus bent keli tÅ«kstanÄiai geriau parašÄ™... :S Ir kada pagaliau atsiras vertinimo instrukcijos?! Kiek galima kankint žmones :D

Žinutė parašyta: 2010-06-12 14:19:40 | Nuoroda

Velniava :( Tai turbÅ«t gausim tas instrukcijas panašiai kada paaiškÄ—s rezultatai. Galvojau iš anksto bus galima pasitikslint, man tai aktualu, nes atsakymų lape viskÄ… parašiau, net ten kur nesupratau klausimų (47,50,54...) :D Gal netyÄia pataikiau kÄ… į temÄ… :)

Žinutė parašyta: 2010-06-12 14:43:24 | Nuoroda
swlabr rašÄ—:

o pvz jei teste penkios klaidos,o visas dokumentas daugiau mažiau gerai(išskyrus 2-3 klausimus,bet ir tai nežinia), kiek galÄ—Äiau tikÄ—tis?;/ 

 Tai Äia netoli maksimumo gal bÅ«tų, jeigu iš visų šaltinių klausimų tik 2-3 klausimai neatsakyti. 90 taškų gal :) Pas mane pirmoj testo daly 46/50, bet antroj, kur klausimai visokie suvokimo ir interpretavimo, tai nekas..

Žinutė parašyta: 2010-06-12 14:53:33 | Nuoroda
swlabr rašÄ—:
Maklaudas iš Maklaudų giminÄ—s rašÄ—:
swlabr rašÄ—:

o pvz jei teste penkios klaidos,o visas dokumentas daugiau mažiau gerai(išskyrus 2-3 klausimus,bet ir tai nežinia), kiek galÄ—Äiau tikÄ—tis?;/ 

 Tai Äia netoli maksimumo gal bÅ«tų, jeigu iš visų šaltinių klausimų tik 2-3 klausimai neatsakyti. 90 taškų gal :) Pas mane pirmoj testo daly 46/50, bet antroj, kur klausimai visokie suvokimo ir interpretavimo, tai nekas..

 bet tai testas 50proc, o as jau dideles dalies neteksiu. Na tikiuos labai kelsis ta riba:D

ai dokumentas tai isvis nesamone, jauciu i tuos ziauriausius klausimus atlaidziau ziures.. as ir dabar jau daug laiko bandzius isnagrinet tuos klausimus nerandu atsakymo ;D

 Same :D Neįkandamas galvosÅ«kis tie klausimai, spÄ—ju Bumblauskas su Donskiu bus juos sumÄ…stÄ™ :D

Žinutė parašyta: 2010-06-12 15:16:29 | Nuoroda

Tai kad tų rašinių apimtis berods bÅ«na 120-170 žodžių, nedaugiau 200 :) PripratÄ™ rašyt 400 tai atrodo maža vietos :D

Žinutė parašyta: 2010-06-12 16:59:57 | Nuoroda
kariaujantis rašÄ—:
swlabr rašÄ—:

o pvz jei teste penkios klaidos,o visas dokumentas daugiau mažiau gerai(išskyrus 2-3 klausimus,bet ir tai nežinia), kiek galÄ—Äiau tikÄ—tis?;/ 

 tau geriau pasidarys ant širdies, kai kažkas bandys spÄ—ti tavo rezultatÄ… kiek surinksi proc? nu išviso kvailystÄ— kažkokia :) ateis LiepÄ… ir sužinosi, o dabar Äia vaikų žaidimus darai...

 Labai lengva tos Liepos laukt, manai :) Iki kol paskelbs rezultatus man pagrindinis dalykas galvoj bus egzaminai, nieko Äia nepadarysi :(

Žinutė parašyta: 2010-06-12 17:41:09 | Nuoroda

NegalÄ—jau nenugirst, kad per kursÄ… bÅ«na keturi darbai po 12000-15000 ir vienas 30000-35000 simbolių apimties. Šitai perskaiÄius kažko suskaudo širdį ir galÅ«nÄ—s nutirpo :D ÄŒia tik man atrodo daug? Temų spÄ—ju patiems rinktis negalima?

Žinutė parašyta: 2010-06-13 12:32:45 | Nuoroda
NONcom rašÄ—:

 Na tai prisipažinkit ar rimtai ruošÄ—tÄ—s anglų egzaminui? ;)

 Pfff, spÄ—sim pasiruošt, dar labai daug laiko liko :D

SiÅ«lyÄiau pasikartot letter, composition, essay rašymÄ…, neužmirškit, kad Writing 30 procentų egzamino sudaro - tipo svarbiausia :) O readinge ir listeninge per vienÄ… dienÄ… jÅ«s nepatobulÄ—sit, nešvaistykit laiko... Dar gramatikoj yra kÄ… išmokt (visokie clauses, transformation...) bet ji tik 20 procentų sudaro.