Vartotojo colja_a6 pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-12 13:45:57 | Nuoroda
Peupeu rašė:

3 dalies 5 klausime p elektronai nes ten klausia elektronu o ne jungciu.

 Tai juk taip ir vadinasi pi elektronų sistema... tikrinausi su mokytoja, tai sakė, kad turi būti pi :}}

Žinutė parašyta: 2010-07-02 13:14:46 | Nuoroda

 Ir teisingai! skųskitės! apeliacijas rašykit! nesąmonės kažkokios su tuo lietuvių vbe jau kelintus metus gaunasi! aš asmeniškai taikiau virš 95 surinkt, net šimtuką pranašavo, bet gavau 87 ir per daug nenusimenu (nereikalinga man ta lietuvių)... bet pikta dėl kitų žmonių, dėl draugų... kaip taip galima, kad žmogus, ketverius metus vaikščiojęs pas korepetitorę vien dėl to, kad pasiruoštų lietuvių vbe gavo gerokai mažiau už žmogų, kuris lietuvių nesimokė ne tik kad visus 12 metų bet ir dar prieš egzą nė kiek nesikartojo... ir spjovė ant šito egzamino (tikslas buvo išlaikyti)... nežinau kaip jums, bet man toks egzaminų vertinimas kuo toliau tuo atrodo absurdiškesnis 

Žinutė parašyta: 2010-07-12 13:04:33 | Nuoroda

 as toookia mirtinai laiminga!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nors tos anglų man nifiga nereikėjo, nes ielts išsilaikius esu, bet toookia laimė iš dalyko, kurio niekad nemokėjau gauti 97 :DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-12 13:12:09 | Nuoroda
NONcom rašė:
Zaliazole rašė:

haha musu svietimo sistema isprotejus anglu gavau zymiai daugiau nei lt tai po tokiu rezultatu patys ir duoda uzuominas kad reik emigruot jei jau uzsienio kalba geriau nei gimtaja moku......

 Čia taip daug kam ;D

 Aha, man lietuvių visad nerealiai sekės palyginus su anglų :}}, o anglų tik daug daug daug dirbdama šį tą suprasti pradėjau :}

Žinutė parašyta: 2010-07-25 20:18:14 | Nuoroda

 VU genetika :}} skype: colja_a6

Žinutė parašyta: 2010-07-30 10:32:51 | Nuoroda

 joo... pasokti galiu :pp xD

Žinutė parašyta: 2011-07-19 11:33:56 | Nuoroda
Garen rašė:

 Gal kas galit papasakoti apie biologijos fakultetą ir perspektyvas?

 Biologijos fakulteto VU nėra. :D

Žinutė parašyta: 2011-07-31 11:18:55 | Nuoroda

 susikurkite facebooke bei skype grupes. tada ir lengviau bendraut bei susirinkti bus (na, bent jau mes praejusiais metais taip darem) :DD