Vartotojo audi pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-11 11:50:08 | Nuoroda

as pati mokykla baigiau pernai, bet siemet perstosiu, tai kiek skaitydama lamabpo supratau tai ir mum (anksciau baigusiem) reikia pildyti internete, tik kazkuriom dienom, lygtais nuo liepos 14, nzn tiksliai, nuvezti i tam tikrus univerus savo atestata, nes musu pazymu nebus toj duomenu bazej kaip dabartiniu dvyliktoku.:)

Žinutė parašyta: 2010-06-11 20:15:02 | Nuoroda

ta prasyma gali pildyt iki liepos 19d, taip pat gali koreguot tiek kartu kiek tik nori, iki liepos 19d.

Žinutė parašyta: 2010-06-11 20:18:42 | Nuoroda

O gal kas zinot ar reikia moketi nutraukiant studijas kai studentas moka uz moksla? :)

Žinutė parašyta: 2010-06-11 20:26:39 | Nuoroda

Del tos anglu kalbos tai cia ta prasme pirma uzsienio kalba kuria mokysiesi. Na negarantuota visiskai, bet kai as pernai stojau i univera, taip pat reikejo pasirinkti kalba, irgi nlb supratau kas cia bus su ja, pasirinkau anglu, bet aisku studijos buvo  lt kalba:D tai cia ko gero pirmos uzsienio kalbos pasirinkimas

Žinutė parašyta: 2010-06-11 20:27:57 | Nuoroda

o ta banko saskaita turetum rasti kiekvieno univero tinklapi.

Žinutė parašyta: 2010-06-11 20:33:47 | Nuoroda

jei tavo egzu rezultatai bus pakankamai geri tai turetum istot.

Žinutė parašyta: 2010-06-11 20:40:11 | Nuoroda

as cia turizmo ir sporto vadyba studijuoju, tai  galiu papasakot ir apie rekreacija (apie pirma kursa) siek tiek, buvo bendru paskaitu. Man asmeniskai nlb patiktu mokytis sita dalyka, bet tiem kam patinka turizmas, ta prasme jo teorija, tai turetu patikt, ir nera sunku, jie su vienu destytoju vaziavo i birstona su baidarem plaukiot, ir jodenet buvo :) taciau bus mikroekonomika ir makroekonomika, tai cia sunku tikrai, nes reikalauja daug, beto ir tas mokslas - ekonomika yra sudetingas.

Jei kam ydomu ir turit klausimu - klauskit :)

Žinutė parašyta: 2010-06-12 11:35:36 | Nuoroda

dar lygtais galima vpu studijuoti geografija o treciam kurse irgi kazkaip turizma rinktis, bet jau man geografijos mokytoja pernai taip sake :)

Žinutė parašyta: 2010-06-12 11:36:52 | Nuoroda

ai ir dar vu tarptautinio verslo mokykloj tarptautinis turizmo verslas :)

Žinutė parašyta: 2010-06-14 14:13:23 | Nuoroda

kai zinosi kur ystojai, nes mokant pinigus reikes nurodyt gi i kurio  univero saskaita vedi pinigus :)

Žinutė parašyta: 2010-06-17 17:36:58 | Nuoroda

 

Ne nū taip, visi mes bijome, bet kai pvz nl pažymėtas žvaigždute ir belieka tik akis mestelti šiek tiek žemiau, kur parašytas paaiškinimas, o ne klausti tokio dalyko, nežinau kaip tau, bet man tai kvaila ir tiek. Aišku, galiu neskaityti temos, bet aš skaitau, nes tikrai domiuosi šiais stojimais ir yra žmonių, kurie tikrai tą daro. O yra tokių, kurie absoliučiai tingi daryti kažką , o ypač mąstyti, blemba, juk kam to reikia, ane? Ir šiaip, absoliučiai viskas, nū absoliučiai absoliučiai viskas yra parašyta taisyklėse lama bpo tinklapyje, tiesiog žmogau nueik ir paskaityk , o ne lauk, kad už tave tai padarys kiti. Gal aš ir perdedu, bet čia yra temos flūdinimas ir ateis žmogus su rimta problema ir bandys jos ieškoti atsakymose ir tai nebus įmanoma padaryti per tokius idiotiškus klausimus. Ir nežinau, gal čia tik man vienai taip atrodo, bet žmogus, kuris baigė mokyklą ir išsilaikė brandos egzaminus ir kuriam liko mėnuo iki stojimų į universitetus, turi žinoti, ką reiškia nuolatinės studijos, tau taip neatrodo? Arba bent jau jei nežino, tai išmoksta susižinoti?

Sori chebra, tiesiog kažkaip man keista, kad taip neatsakingai žiūrite į tokius dalykus. Fsio, nebesikišu.
 

gerai pasakyta (y)

pati irgi norejau parasyt, kad abiturientai patingi pasiskaityt stojimo taisykles visas ir paskui klausia tokiu klausimu, kad Dieve padek..:D

Žinutė parašyta: 2010-06-17 17:42:13 | Nuoroda
lintu13 rašė:

Sveiki,

Turbūt esate girdėję apie naujas priėmimo į universitetus taisykles. Šių metų abiturientams nebereikės pristatinėti savo atestato duomenų, jie automatiškai patesk į bazes, bet tie, kurie yra baigę mokyklą anksčiau, turės pristatyti savo atestatą į lama bpo priėmimo punktus. Klausimas- kur tie punktai yra ir kada tai reikia padaryti?

 gal jau zinai bet  vistiek parasysiu, iki liepos 19 turi priduot atestata tam tikruose univeruose, jie yra surasyti lamabpo puslapi.

Žinutė parašyta: 2010-06-17 19:34:10 | Nuoroda

citavau as, cia lintu13 parasius, as ir jei pritariu 100% :DDD

Žinutė parašyta: 2010-06-18 10:39:26 | Nuoroda

parasyk lamabpo, ir paklausk.

Žinutė parašyta: 2010-06-18 10:47:25 | Nuoroda

dar archyvistika panasiai skamba :D

Žinutė parašyta: 2010-06-18 17:20:18 | Nuoroda

būtina rašyt lietuviškom raidėm! dėl to pašto..tai turbut nebutina.

Žinutė parašyta: 2010-06-20 14:11:14 | Nuoroda
Inkognito rašė:

Lamabpo duomenis pateikiau stodamas 2009, tačiau po pirmo semestro išėjau. Ar dabar stodamas vėl turiu pristatyt dokumentus ar jie bus paimti iš duomenų bazės kaip ir baigusių 2010?

 visi duomenys duomenu bazeje yra tik 2010 metais baigusiu. tu baigei anksciau tai turi pristatyti dokumentus vel.

Žinutė parašyta: 2010-06-20 14:27:29 | Nuoroda
gintaryte31 rašė:

Gal galetumet kanors papasakot apie agronomija? Ar baigus sia specialybe rasiu darba?

 apie agronomus sakoma: geriau sunus pyderas nei agronomas :DDDD

Žinutė parašyta: 2010-06-20 14:29:43 | Nuoroda

ten visai nereiki sportuot. net nera tokios paskaitos...

Žinutė parašyta: 2010-06-21 17:08:24 | Nuoroda

lkkasa.lt yra visi tvarkarasiai, galit gi paziuret kokios bus paskaitos:)