Vartotojo Supah pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-14 18:53:26 | Nuoroda

Ieškojau tokios temos ir nieeeeeeeeeekur neradau. Tad klausiu jau įstojusių į vtdk menų fakultetą kaip su stojamaisiais?sunkūs, ką darėt?
: >

Žinutė parašyta: 2010-06-14 19:06:29 | Nuoroda

nors ir liko tik stojamieji, bet pamačius kiek į mano norimą spec. žada stoti, net susiparinau.. ; /

Žinutė parašyta: 2010-06-15 09:54:02 | Nuoroda
swlabr rašė:
Supah rašė:

nors ir liko tik stojamieji, bet pamačius kiek į mano norimą spec. žada stoti, net susiparinau.. ; /

 i menus stosi?:)

 Ahaaa, ir kaip mažas vaikas, labai rimtai bijau ; / tikiuosi ta baimė nepakiš kojos stojant...

Žinutė parašyta: 2010-06-15 09:54:28 | Nuoroda
NONcom rašė:
lintu13 rašė:
Supah rašė:

nors ir liko tik stojamieji, bet pamačius kiek į mano norimą spec. žada stoti, net susiparinau.. ; /

 Aš teisėn stoju, va kam kam, tai tiem, kas kartu su manim stoja parintis reik :D Užsilenks greit programa nuo stojančių į teisę

 aha, pakraupau kiek yra norinčiųjų į viešąjį administravimą, teisę, ir politiką stot ;O

 Baisiai daug ;D?galima tiksliau gal?

Žinutė parašyta: 2010-06-15 13:57:28 | Nuoroda
lintu13 rašė:
Supah rašė:
NONcom rašė:
lintu13 rašė:
Supah rašė:

nors ir liko tik stojamieji, bet pamačius kiek į mano norimą spec. žada stoti, net susiparinau.. ; /

 Aš teisėn stoju, va kam kam, tai tiem, kas kartu su manim stoja parintis reik :D Užsilenks greit programa nuo stojančių į teisę

 aha, pakraupau kiek yra norinčiųjų į viešąjį administravimą, teisę, ir politiką stot ;O

 Baisiai daug ;D?galima tiksliau gal?

 Mru teisėn stoja 514 į nemokamą, 313 į mokamą. O Dieve... :}}}} O dėl to viešojo administravimo tai mega epic fail čia ne specialybė ir nesuprantu, ko į ją taip visi nori. Specialybė be specialybės

 Bet jūs egzus išlaikot ir ramūs, o man stojamieji... ; /

Žinutė parašyta: 2010-07-03 10:24:42 | Nuoroda

Sveiki, ieškoti arba nemoku arba tikrai neradau, Kaip reikia apskaičiuoti kiek balų sudaro vertinimai egzaminų ir stojamųjų?

Žinutė parašyta: 2010-07-03 17:07:59 | Nuoroda

vat man formulės ir reikia, nes čia nesuprasi..pasitikėti nesinori..bet manau, kad teisingiausia bus tiesiog laukti ar priėmė ar ne...ir viskas.

Žinutė parašyta: 2010-07-03 22:42:40 | Nuoroda

gal gali numesti nuorodą su ta statistika? Nelabai randu... ; /

Žinutė parašyta: 2010-08-09 14:08:25 | Nuoroda

Kas į interjero dizainą? rašykit skypėn: DD ragamuffin16numb