Vartotojo Edgaraz pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-20 18:16:49 | Nuoroda

Taigi viska teisingai sako, liepos 1 jau zinosim atsakymus lietuviu :) 

Žinutė parašyta: 2010-06-20 18:23:54 | Nuoroda

 Daug jusu baigia, pas mus vos 70+  baigia :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 08:49:28 | Nuoroda

Niekas, ko gero, tiksliai nezino kada bus tie rezultatai. Gal po pietu, o gal jau dabar yra? As i mokykla bandysiu eiti kokia 10-11 valanda ir ziuresiu kas bus. :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 09:29:29 | Nuoroda

Na bet nuejus i mokykla ten sedeti laukti irgi ne iseitis. Jau geriau namuose palaukti iki toks 15h :D Nors as tai aisku nelauksiu tiek... :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-01 09:50:36 | Nuoroda
Polikondensacija rašė:
mafij0zas rašė:

Kas nueisit į mokyklą, pasakykit ar jau yra :)

 Draugė ėjo kažkur 9:15,ir nebuvo :)

 Omg, taip anksti  

Žinutė parašyta: 2010-07-08 17:36:35 | Nuoroda
laukinea rašė:

 Gal ir ne debilai ,bet tikrai jegu eikvojimas medicina.Kas iš to mano brolis baigęs medicina ir dabar rezidentas dar doktorantas o uzdirba 1000lt neturi nei savo namu nei nk gyvena su mociute ir planuoja prikti rusi:DD Pati i tokius vyrus medikus ne neziurecaiu kurie tik tiek gali..Kas ish to kalimo ir tikslo jei rezultatu ir vaisiu mazai:DDD bet kokia kita spec greit baigi ir jau jaunas dirbi ir sau gyveni laimingas:)))o cia hausintu spanciojimai kaip jie bus gyduytojai kaip housas ..Cia relybe ne serijalas:DDDjuokingi jus:D

 O Dieve, kaip taip apskritai galima rasyt? Kalbi taip, lyg pinigai butu didziausia gyvenimo vertybe, del kurios padaryti galima bet ka... Nejaugi tu tikrai tiki, kad uzdirbdama milijonus busi laimingesne uz kukliau gyvenanti, bet is visos sirdies mylinti savo darba gydytoja? Retorinis klausimas...  Ne piniguose laime.

Žinutė parašyta: 2010-07-08 17:40:48 | Nuoroda
seirara rašė:

Zmones,patarkite, ka man daryti... jauciuosi ,kad suduzo mano svajone... as visa gyvenima svajojau apie medicina,taip sunkiai dirbau,kad to pasiekti ir...suzinojusi egzaminu rezultatus ,nebematau sansu,kad istosiu i KMU vf...  suzinojusi,kad lt gavau 84,dar turejau sansu,bet kai suzinojau,kad chemijos 52... nebeturiu sansu istoti...  patarkit,ka man daryti... ar man sedeti namie metus ir kitais metais perlaikyti,ar stoti pvz i biologija (nes man genetika dar patinka) ir baigus bakalaura i magistra stoti i genetika arba i medicinos biologija..? ka man daryti,zmones,patarkit...  gal as save atrasciau dar kitur... bet tuo lbj abejoju ir nenoriu eiti bet kur,nes mano sirdis tik medicina prijaucia...

 Jei jau taip nori stoti i medicina, siusk prasyma ir i nemokama , ir i mokama vietas. O gal pasiseks i nemokama? O gal ne? Tokiu atveju as, budamas tavo vietoje, imciau paskola mokslui. Beje, as ir pats apie tai neretai susimastau. Ta paskola nera taip jau baisu, kaip atrodo. Zinoma, is gydytojo algos bus nelengva ja atiduot, bet juk issilavinimas, mano nuomone, vertas tu pinigu. O gal gerai mokysies ir po 2 metu pereisi is VNF i VF . Bandyti juk galima ;) Sekmes

Žinutė parašyta: 2010-07-08 21:10:47 | Nuoroda

Neblogas testas :) Esu ISTJ tipo (kaip pastebejau siame forume tik 1 ar 2 tokie buvo ;/ ). Labai daug kas atitiko, tikrai. Super :D 

Žinutė parašyta: 2010-07-12 13:41:24 | Nuoroda

 Sveikinu visus gerai islaikiusius ! (Kiekvienas zodi "gerai" supranta skirtingai :) ) . Tikiuosi visi 100-ukininkai nestos i KMU medicina :D O siaip, jau galima dziaugtis vasara.  Pagaliau.

Žinutė parašyta: 2010-07-18 21:39:44 | Nuoroda

 KB 19.46

1)KMU medicina vf

2)VU medicina vnf 

 

VU visiskai netraukia, tikiuosi istoti 1 numeriu, taciau del viso pikto parasiau ir VU vnf... 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 11:53:36 | Nuoroda

As katik prisijungiau ir taip pat matau savo rezultatus, ir metiniai pazymiai jau nebesikartoja po 2 kartus Saunu, viskas gerai.

Žinutė parašyta: 2010-07-19 12:08:23 | Nuoroda
Salvis rašė:
Edgaraz rašė:

 KB 19.46

1)KMU medicina vf

2)VU medicina vnf 

 

VU visiskai netraukia, tikiuosi istoti 1 numeriu, taciau del viso pikto parasiau ir VU vnf... 

 Kodėl tada antru nr. KMU vnf nerašei? :)

 Nes pats esu is vilniaus, taigi KMU vnf netureciau tiek pinigu... Moketi uz moksla + buto nuoma iseina kosmine kaina

Žinutė parašyta: 2010-07-19 12:37:38 | Nuoroda

Baikit jus su tuo balo didejimu vienetu. Nera juk oficialiai paskelbta kiek jis dides ir ar apskritai dides. Kazkoks vienas veikejas forume pasake nesamone ir dabar visi panikuoja... Nusiraminkit, nors as pats ir esu neramus

Žinutė parašyta: 2010-07-19 12:43:22 | Nuoroda

Cia gal truputi ne i tema, bet kai uzpildai ta prasyma lamabpo nieko daugiau nereikia daryti? Tiesiog uzpildai ir viskas, 15h automatiskai issisius jis ten kur reikia? 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:01:57 | Nuoroda

15.00 , o dar leidzia keisti prasymus. Cia viskas tvarkoj? :S 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:09:34 | Nuoroda

Jo ir man idomu, kodel vis dar leidzia keisti. Kazkokia klaida isivele ar kaip? 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 20:12:40 | Nuoroda
Wyšnia rašė:

Sveiki,  kokius dokumentus reiks atsineštį į universitetą pasirašant sutartį? Gal žinot, ar bet kuriuo laiku nuo 07-23 iki 07-30 bus galima nuvykti į universitetą ir pasirašyti sutartį ar bus tikslus laikas duotas?

 Lama bpo yra nurodytas laikas. Dabar tiksliai nepamenu, bet tikrai maciau , kad yra. 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 21:14:20 | Nuoroda

 Kad zmones nervinasi :) Buvo  pasakyta jog keisti bus galima tik iki 15 valandos, o jau 21, ir vis dar galima.  Siuo metu i galva lenda tik viena mintis : kazka blogai uzpildziau ir mano anketa neissisiunte ten, kur reikia 

Žinutė parašyta: 2010-07-19 22:03:44 | Nuoroda
swishfoot rašė:
Aš jau du kartus po 15h pakeičiau lama bpo pirmą numerį, kažin ar galima? :D :)

Idomiai tu cia. Jeigu leidzia - zinoma galima. Na man tai dar i galva ateina ir tokia mintis : Po 15h galima keisti ka nori ir kiek nori, bet tai jau netures jokios itakos. Turiu omeny, kad 15h jau issisaugojo tavo galutinis variantas  ir poto kad ir kiek keitinetum iki pat penktadienio nieko jau nepasikeis... Kaip ir minejau nezinau kiek cia tiesios, pats katik sugalvojau toki dalyka nes kitokio paaiskinimo nematau  

Žinutė parašyta: 2010-07-20 19:03:29 | Nuoroda
Anywow rašė:

Kaip suprast kad balas geriausiųjų eilėje yra toks pats kaip ir konk. balas AM programoje ? :)

 Man lygiai tas pats, nezinau tai gerai ar blogai...