Vartotojo juodaroze pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-06-17 09:13:44 | Nuoroda

sveiki! šita skaičiuoklė tikrai rodo nesąmones. į VDA pagal ją neįmanoma įstoti visur surašius iš egzaminų 100proc ir visur dešimtukus. nėra vietos stojamųjų egzaminų rezultatams įvesti. :|

Žinutė parašyta: 2010-07-07 22:29:07 | Nuoroda

sveiki, gavau 96proc ir esu labai laiminga :) žinoma, norėjosi 100... :D bet ir taip lb lb lb lb džiaugiuosi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 22:37:09 | Nuoroda

75 :) nors matematikos absoliučiai niekur nereikia, nesuprantu, ko ten ėjau... :D bet labai džiugu :) tikėjaus apie 40-60 daugiausiai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-07 23:40:53 | Nuoroda
živilė rašė:

Jetau, saunuoliai, kas taip smarkiai ruosetes, as tai nei skaiciau, nei i respublikine ejau, nei korepetitoriu samdziau... :D Zodziu, tie 94 gal kazkaip ir per gerai man

 na va aš irgi nesamdžiau nė vieno dalyko korepetitoriaus ir labai džiaugiuos  - nemanau, kad tai būtų padėję pasiekti geresnių rezultatų :) be to, džiaugiuos, kad baigiau pagarsėjusią kaip "žiauriai bloga" Vilniaus  vidurinę, kurioj buvo LINKSMA, mokslas nebuvo pirmoj vietoj mokykloj, tūsai mokytis nekliudė, ir labai labai tuo džiaugiuos :))))

Žinutė parašyta: 2010-07-07 23:46:31 | Nuoroda
Leeee rašė:
juodaroze rašė:
živilė rašė:

Jetau, saunuoliai, kas taip smarkiai ruosetes, as tai nei skaiciau, nei i respublikine ejau, nei korepetitoriu samdziau... :D Zodziu, tie 94 gal kazkaip ir per gerai man

 na va aš irgi nesamdžiau nė vieno dalyko korepetitoriaus ir labai džiaugiuos  - nemanau, kad tai būtų padėję pasiekti geresnių rezultatų :) be to, džiaugiuos, kad baigiau pagarsėjusią kaip "žiauriai bloga" Vilniaus  vidurinę, kurioj buvo LINKSMA, mokslas nebuvo pirmoj vietoj mokykloj, tūsai mokytis nekliudė, ir labai labai tuo džiaugiuos :))))

 ir kaip jau wadinas ta "ziauriai bloga" Vilniaus vidurine?;D

 Senvagės :) prie pat Licėjaus stovi :D

Žinutė parašyta: 2010-07-07 23:51:52 | Nuoroda
mildmyle rašė:

 77 :/ nelabai patenkinta, bet bent jau stojant nereikia, laikiau grynai iš idėjos :) Tik atestate nesižiūrės, vaikams paknist proto negalėsiu :D

 ir su tiek galėsi protą paknist... :D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 09:44:27 | Nuoroda

kazkaip tik pora zmoniu parase kiek gavo, parasykit, man neramu :)... as gavau 70 :( keista, kad tiek mazai, nes atrode, kad dariau beveik geriausiai is stojanciuju i mano specialybe (tapyba VDA). na ir su kuo pakalbejau kas stoja i tapyba, tai tokie zemi balai visu :o 65,55... gal zinote, kaip ten vertina: ar is keikvienos specialybes kazkas turi gauti 100balu, ar vertina VISUS bendrai, ir , tarkim, is tapybos auksciausias balas gali buti 70 ir tada istosi siaip ar taip?

Žinutė parašyta: 2010-07-12 09:46:58 | Nuoroda

kazkaip atrodo, kad vel tik 17h vakaro bus tie rezultatai, visada pas mus velai... :) nervina labai.

Žinutė parašyta: 2010-07-12 09:51:33 | Nuoroda

o as girdejau, kad siuncia rezultatus mokyklom pagal abecele, tai musu velai gauna.. nesuprast :D

Žinutė parašyta: 2010-07-12 21:56:04 | Nuoroda

93 :) galejo ir daugiau but :D bet ir taip gerai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:45:36 | Nuoroda

sveiki :) na as sakyciau ZIAURIAI parinuos, nes parasiau viena vienintele vieta... niekur kitur nenoriu... bet tikimybe istoti maza, nes nedaug gavau is stojamojo :(   (70)... neistosiu - eisiu dirbt :) ir kitais metais bandysiu. tapyba VDA :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:15:28 | Nuoroda
Thotu rašė:
juodaroze rašė:

sveiki :) na as sakyciau ZIAURIAI parinuos, nes parasiau viena vienintele vieta... niekur kitur nenoriu... bet tikimybe istoti maza, nes nedaug gavau is stojamojo :(   (70)... neistosiu - eisiu dirbt :) ir kitais metais bandysiu. tapyba VDA :)

 Šiaip balai tai tavo tikrai geri, na, egzaminų tai tikrai, aš dar tavo vietoje gerai viską apgalvočiau :} Kažkaip gaila būtų matyti dirbantį ir niekur neįstojusį žmogų su tokiais egzų rezultatais.

 na, aš jau viską apgalvojau, jau tiesiog nervina tėvai/mokytojai/draugai, kurie sako, kad "su tokiais rezultatais tikrai ne į VDA , nesąmonė rašyt tik vieną vietą"... nusprendžiau taip - jei neįstoju, einu dirbt ir stoju kitais metais ten pat + tada prirašau kitų vietų, tik nelabai įsivaizduoju kokių, populiariosios ekonomika/teisė/politologija tikrai nedomina.... :D

Žinutė parašyta: 2010-07-16 10:38:23 | Nuoroda

nerodo jokiu rezultatu :/ ramiau, kad ne man vienai taip...

Žinutė parašyta: 2010-07-16 10:49:05 | Nuoroda

ka reikia rasyti lama bpo kur "Gyvenvietė (paštas)" ??

Žinutė parašyta: 2010-07-16 21:44:52 | Nuoroda

kodel pas mane dar nera? :(

Žinutė parašyta: 2010-07-16 22:15:45 | Nuoroda

galiu pasakyt, kad lama bpo nervina... pvz stojamųjų rezultatai atsirado tik po to, kai jiems paskambinau ir pasakiau, kad jų nėra... dabar pamiršau numerį, kuriuo skambint reikia... gal kas žinot, kaip paskambint į tą lama ?..

Žinutė parašyta: 2010-07-16 22:27:14 | Nuoroda
Kevin rašė:
juodaroze rašė:

galiu pasakyt, kad lama bpo nervina... pvz stojamųjų rezultatai atsirado tik po to, kai jiems paskambinau ir pasakiau, kad jų nėra... dabar pamiršau numerį, kuriuo skambint reikia... gal kas žinot, kaip paskambint į tą lama ?..

 valstybiniu egzaminu rezultatai atsirado?

 juk sakiau, kad stojamųjų. (o ne valstybinių). tai man jau kaip ir jaučias, kad kol vėl nepaskambinsiu, tai valstybiniai irgi neatsiras.

Žinutė parašyta: 2010-07-17 09:57:55 | Nuoroda

galim nusiramint. paskambinau į lama bpo sakė, kad registracija baigiasi pirmadienį, bet tai dar nereiškia, kad turi būt įkelti egz rezultatai, ir kad galima jų laukt iki liepos 23d :D

Žinutė parašyta: 2010-07-18 10:24:10 | Nuoroda

dvi dailes , iskaitu pazymiu nera. gal ju ir neturi but? :/

Žinutė parašyta: 2010-07-19 10:22:07 | Nuoroda

Liūdesys apėmė beskaitant daugumos komentarus. Gerai išlaikyti egzaminai dar ne viskas. Reikia gerbti žmogų, kad ors ir nekaip išlaikė, bet nori studijuoti, įstoti, o ne į profkę ar pan... O susirinko žmonės ir spaudžia į kampą panelę, kuri tik paprašė patarimo. Nesuprantu, gaila patart ir nepamokslaut, ar kaip. Daug girdėjau apie draskymąsi dėl pažymių gimnazijose ir pan, apie tai, kad tie, kas prastai mokosi ar prastai išlaikė egzus tai jau 'ne lygis' ir tiesiog ne vieta aukštosiose mokyklose. Bet kai pamačiau, kaip čia užsipuola, tai ką aš žinau. Tegu džiaugiasi kiti, jei išlaikė gerai egzus, tegu stoja į prestižines specialybes, bet kam čia kitam aiškint, kad JAM NE VIETA universitete? Kas mes tokie, kad galėtume spręst, kam vieta, o kam ne ? Jei įstoji,tai vadinas esi vertas įstot... Daug pažįstamų turiu, kuriem nepasisekė egzaminai, kad ir praeitais metais...Tai va galima stot į VPU ar MRU ir po pusmečio perstot į VU...net su mokykliniais egzaminais VU galima studijuot mokamoj vietoj, aišku bus labai sunku, reikia daug dirbti, stengtis, bent kad išlaikyt ir neturėt skolų. Jei žmogus stengiasi, pasiekti visko galima. Linkiu sėkmės temos autorei ir mažiau kreipt dėmesio į tokius "nuleidinėtojus ant žemės".