Vartotojo apsikabinkim pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-01 22:23:29 | Nuoroda

Sveiki. Gal studijuojantys rusų ir anglų kalbas ŠU ar VU galėtų pasidalinti informacija?:) Anglų kalbą moku pakankamai gerai, tik va su rusų prastai - turiu tik šiokius tokius pradmenis. Ar labai aukštas rusų mokymo lygis universitetuose? O gal nemokančius moko nuo pat pagrindų? Ir šiaip, papasakokit apei šią specialybę kuo daugiau:)

Žinutė parašyta: 2010-07-08 21:48:31 | Nuoroda

Mūsų karta nebelabai rusų kalbą žino. O Grybauskaitė gerina santykius su Rusija jau, manau šią kalbą išmanačių žmonių prireiks. Šiaip ar taip manau dvi užsienio kalbas mokantis žmogus neprapuls gyvenime:)

Žinutė parašyta: 2011-01-05 17:03:01 | Nuoroda

Nagi studentai, kaip jums sekasi? Norėčiau ir aš čia stoti, tik labai gąsdina lietuvių filologija. Pasipasakokit, ar tikrai per knygas nieko daugiau nematyti?:)

Žinutė parašyta: 2011-03-19 19:24:54 | Nuoroda

Labas vakaras, fainas universitete :) į ką atsižvelgiama skiriant bendrabutį? Ar tiesa, kad nuo ateinančių mokslo metų VDU turės naują bendrabutį, skirta mums, būsimiems pirmakursiams? Litexpo studentės taip sakė, tikiuosi nemelavo :)))

Žinutė parašyta: 2011-05-08 11:47:41 | Nuoroda

O gal atsilieptų studijuojantys anglų filologiją ir vokiečių kalbą? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-06 23:20:54 | Nuoroda

o gal yra šitą studijuojančių VPU? :)

Žinutė parašyta: 2011-06-06 23:49:40 | Nuoroda
LukasC rašė:

As irgi stosiu cia, anglu filiologija bandysiu ;]. kas i kalbas stojat, galit pasirinkt dvi kalbas (anglu-rusu ar pan.) tai isvengsit motyvacinio jei taip bijot ;]

 Tikrai tikrai nereikia motyvacinio laikyt? Ir kodėl? :D

Žinutė parašyta: 2011-06-09 22:46:00 | Nuoroda

Sveiki. Gal atsiras žmonių, studijuojančių VU anglų arba lietuvių filologiją? Pasipasakokit, kaip jums ten sekasi... :)

Žinutė parašyta: 2011-06-12 16:32:42 | Nuoroda

Dėl daug ko labai pritariu Beprotybei :) leisti šimtus už skudurėlį, vien tam, kad tik neatrodytum prasčiau už kitas, man atrodo labai kvaila. Nors pati į išleistuves eisiu. Mes švenčiam be tėvų ir mokytojų, tad visai kitaip viskas gaunasi. Apsikabinę padainuosim, paverksim ir pasijuoksim iš praėjusių metų. Ir tikrai tam nereiks suknelės, tiesiog šoksiu į senus gerus džinsus... :)

Ir šiaip, aš mokyklos baigimas man svarbus, nes jis PAGALIAU atėjo. Prasideda dar smagesnis gyvenimo etapas :)

Žinutė parašyta: 2011-06-17 18:47:37 | Nuoroda

Aš šitom studijom irgi susidomėjau, bet kai matau jūsų šimtukus, norisi užtraukt "ne tau Martynai mėlynas dangus"... :D

Žinutė parašyta: 2011-06-26 15:22:04 | Nuoroda

Kažkada ir aš svajojau apie žurnalistiką... Dabar, kai nebėra pokalbio, tai dar lengviau pasiekiama. Bet nė nerašiau šitos specialybės. Kodėl? Užteko keleto pokalbių su žurnalistais (televizijos ir laikraščio). Visi jie patvirtino, kad žurnalistas - ne profesija, o gyvenimo būdas. Netgi parekomendavo studijuoti ką nors tokio, kas suteiktų kurios nors srities žinių būsimam darbui (istorija, filologijos, antropologija ir t.t.)  Taip pat nežavi ir jaunųnų žurnalistų pasakojimai, kaip entuziazmas ieškoti teisybės ir rašyti tai, kas svarbu, greitai dingsta susidūrus su užsakomųjų straipsnių pasiūlymais. Išties verta pagalvoti, ar čia stoti :)

Bet kas nepersigalvojot, linkiu sėkmės stojamuosiuose! ;)

Žinutė parašyta: 2011-06-26 15:26:52 | Nuoroda
Veronikusia rašė:

Esu VU studentė, gyvenu bendrabutyje, jei kažkas domina, klauskit. Galiu papasakot (:

 Domina tik viena... Tai kaip su tais tarakonais?  :D Legendų visokių girdėjau, norisi pagaliau normalaus atsakymo :D

Žinutė parašyta: 2011-06-27 15:04:46 | Nuoroda
guillermo rašė:
apsikabinkim rašė:
Veronikusia rašė:

Esu VU studentė, gyvenu bendrabutyje, jei kažkas domina, klauskit. Galiu papasakot (:

 Domina tik viena... Tai kaip su tais tarakonais?  :D Legendų visokių girdėjau, norisi pagaliau normalaus atsakymo :D

 Baigiau VU prieš metus. Nežinau kaip dabar, bet prieš metus VU bendrabutis buvo tarakonų irštva. Atsimenu vieną rytą prabudęs savo lovoj radau krūvą tų šlykščių gyvių, bet nieko po pora mėnesių apsipratau prie jų, nebetrukdė man jie, susidraugavom, vėliau visas šventes laistydavom kartu. Kas ne kas, bet jie tūsintis moka.

 Šitokią dezinformaciją skleist... Shame on you ;D

Žinutė parašyta: 2011-06-27 22:08:14 | Nuoroda

Gal kas laikot ŠU 30d 8:30? Būtų smagiau su kuo nors laukti ir sumuštiniais pasidalinti :))

Žinutė parašyta: 2011-06-28 17:45:39 | Nuoroda

Ei, kol kas nekelkim šitos temos į viršų :D kuo mažiau žmonių  žinos apie šitas studijas, tuo mažesnė konkurencija :DD

Žinutė parašyta: 2011-07-01 20:55:33 | Nuoroda

Iškilo man toks klausimas... Parašyta, kad nuo antro kurso galima imt prie skandinavistikos dar vienos kalbos gretutines.  O už jas reikia mokėti? :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 15:58:45 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:

Konkursas visada didelis :D Ir faktas, kad šiemet priims po 8 žmones į kiekvieną kalbą visai neguodžia :D

 O iš kur tokios žinios pas tave? Nes aš niekur neradau taip parašyta :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 16:11:29 | Nuoroda

 Ačiū už informaciją. Regis, su skandinavistika jau reikia pradėt atsisveikinti :/

Žinutė parašyta: 2011-07-07 16:17:05 | Nuoroda
senas_von_krienas rašė:
apsikabinkim rašė:

 Ačiū už informaciją. Regis, su skandinavistika jau reikia pradėt atsisveikinti :/

 Kodėl? tavo aukštas lietuvių rezultatas, o kadangi jo svertinis koeficientas 0,4, jeigu istorijos gausi virš 90, turėsi aukštą KB :)

 Tame ir bėda, kad tikriausiai negausiu :D na, rytojus parodys, koreguot sąrašą lamoj ar ne :)

Žinutė parašyta: 2011-07-07 20:44:22 | Nuoroda

 ooo, keičia pavadinimą :) gal pagaliau liaudis nebevadins Viešnamiu Prie Upės:D