Vartotojo Gražina:) pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-02 15:08:12 | Nuoroda

Sveiki,neisivaizduoju ka daryti..Metinis 8 A lygiu.is egzamino surinkau 28% ar rasyti apeliacija?nesuprantu,tokio mazo ivertinimo nesitikejau,teksto suvokimas man nebuvo sunkus,rasini parasiau neblogai (panasia tema raseme klaseje pries pora men.zodziu atrode kd minimum bent 50 surinksiu,o cia tik 28) Is rusu gavau 76..kaip galima uzsienio kalba zinoti geriau nei gimtaja..tuo labiau kd dveis kartais..nesamone..tikrai noriu rasyti apeliacija,bet girdejau ,jog gali sumazinti balus..tai tiesa?Nes jei dar atimtu is tu 28 balu tai kas ten beliktu...zodziu didziausia nesamone ;//

Žinutė parašyta: 2010-07-02 15:18:49 | Nuoroda

Nesakau kd jis lengvas...bet teko atsakyneti i daug sunkesni..Tiesiog man sokas..per bandomaji surinkau 60 su virsum,db nelb atsimenu,bet ir tai tik todel jog nebaigiau rasyti rasinio(blogai pasijutau,isejau is patalpos) aisku bandomasis nera  rodiklis,bet man nedaeina kaip gali buti,jog tik 28..rasius begales panasia tema sampratovimo rasiniu..Man nekilo abejoniu,jog 50 tikrai surinksiu(bijojau tiketis daugiau,kad nenusivilti) o cia....visi mano klasiokai kurie okesi tikraigerai gavo virs 20 % o visi kiti 40-80 kaip tai paaiskinti????

Žinutė parašyta: 2010-07-02 15:26:07 | Nuoroda
Arvydas G rašė:
Pasipiktinusi rašė:

Nesakau kd jis lengvas...bet teko atsakyneti i daug sunkesni..Tiesiog man sokas..per bandomaji surinkau 60 su virsum,db nelb atsimenu,bet ir tai tik todel jog nebaigiau rasyti rasinio(blogai pasijutau,isejau is patalpos) aisku bandomasis nera  rodiklis,bet man nedaeina kaip gali buti,jog tik 28..rasius begales panasia tema sampratovimo rasiniu..Man nekilo abejoniu,jog 50 tikrai surinksiu(bijojau tiketis daugiau,kad nenusivilti) o cia....visi mano klasiokai kurie okesi tikraigerai gavo virs 20 % o visi kiti 40-80 kaip tai paaiskinti????

 Aš gavau tiek pat. Analogiška situacija.

 Taip pat rasysi apeliacija?Nezinau ko tiketis..Tikra neteisybe,taciau bijodami skandalu jie gali nekelti tu balu,tiesiog surast prie ko prisikabinti..;/

Žinutė parašyta: 2010-07-23 13:42:31 | Nuoroda

Jetau kaip ilgai laukt.. jau rankos dreba.. :D Nieko valgyt nuo ryto nesinori....

Žinutė parašyta: 2010-07-23 15:50:14 | Nuoroda

Ei zmones jei kvietimas Nl tai istojau????

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:20:07 | Nuoroda

vu-istorija,vf.kaip ir norejau! ;] valioooo!!

Žinutė parašyta: 2010-07-23 16:48:56 | Nuoroda

O kaip patvirtinti priemima?

Žinutė parašyta: 2010-07-26 20:49:19 | Nuoroda

kas istojas i vu istorija keiciames kontaktais?:) butu idomu susipazinti su kursiokais :)