Vartotojo MindaugasBer pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-06 13:29:27 | Nuoroda

Tai vat as ir turiu pasakyt ka apie NEC sistema nes ji yra tikrai labai prasta. As laikiau valstybini egzamina ir viena dali buvau paskirtas rasyti vienam suole kita kitam ir mano koduociu numeriai net skyresi, o taip ne viena zmogu sumaise, tai koks beatodairiskumas turi buti zmoniu kad taip sumaisyti? Na gerai as paklausiu vyr. vykdytojos kas cia vyksta? ar viskas bus gerai mano darbui? ar nebus sumaisyta? JI atsake viskas bus gerai nes cia uzkoduota informacija. As patikejau. Liepos 1 - mano ltu egzaminas neislaikytas. Mokiausi tikrai neblogai lietuviu kalbos isejo septyni, visos mokytojos buvo labai nustebe kad neislaikiau. Parasiau apeliacija ir kas is to kad ten ne mano dabra pertaisys? kazkur mano plaukioja kito zmogaus saskaitoje. Pagalwojau parasysiu prasyma pamatyt savo darba y nec bet ka tu cia paskaiciau NEC atstovo zodzius ir tik rugseji galesiu ji pamatyt?! Ir isvis tie vertintojai be sazines. Pagal Nec sistema turi but 10-6% zmoniu kurie neislaikys egzamino. Tai tiek noriu pasakyt kad nerasiu dbr teisybes pats NEC kaltina mane kad per velai susiruosiu prasyma rasyt bet tai palaukit kieno cia kalte kad mane sumaise su kitu IR dar ne bet kuo o is profesines mokyklos vyruku tai dabar neabejoju kad ten ne mano darba taise. Toks jau gyvenimas ryt laikysiu mokyklini egzamina stosiu i kolegija stengsiuosi veliau kur perstot ir dirbsiu Lietuvoje. Kas daugiau belieka kai zmogu taip iskaudina zmoniu neatsakingumas savo darbui.

Žinutė parašyta: 2010-07-06 13:43:58 | Nuoroda
mindmai rašė:
AlexN rašė:
mindmai rašė:

O čia ištikrųjų, kad jei rašai apeliaciją, tai nebegali laikyti mokyklinio egzamino ? nes pas mum mokykloje taip išaiškino.. Ir tada nebegauni atestato ..

 Jei neislaikei tai ne tik gali, bet ir turi laikyti ji. Jei apeliacija bus sekminga, tai galesi rinktis ar mokyklinio pazymis ar tie procentai is valstybinio.

 Ar šita informacija 100 procentu ? Tai kodel mums mokykloje paaiškino kitaip, tiems kurie neišlaike?

 Mano mokykloj ir tiap aiskino kai neislaikai privalai y sesija eit perlaikyt mokyklini ir jei apeliacija kazka pakeicia tai tada gali pasirinkti tarp tu ats :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 13:46:35 | Nuoroda
nooryes rašė:

kokia neteisybe...gal kaip nors kitus egzaminus gerai islaikysi ir istosi ten,kur nori.As ir panasiai turiu metinio,tik as islaikiiau,bet labai blogai...man tai negera,kad net kilo mintis is LT isvaziuot,nes cia niekam nerupi ŽMOGUS

 Juk ten tokia sistema kuo greiciau ir daugiau darbu istaiso tuo daugiau jos pinigu gauna uz kiekviena darba, tai zinai kokiu jos klaidu pridaro, cia krc zmoniu vertybes paremtos pinigais o ne zmogiskumu kaip turi but.

Žinutė parašyta: 2010-07-07 19:41:17 | Nuoroda

Sveikinu visus su gerais/prastais rezultatais :) as istorijos norejau daugiau bet po to kai lt egzamina sugadino necas tai tenkisiuosi kiek gavau. Bandysiu VDU sturmuot su kvietimais

Žinutė parašyta: 2010-07-22 12:49:35 | Nuoroda

Sveiki, gal kas pretenduoja i sita profesija? ir ar zinote nuoroda kur parasyta registracijos imokos banko saskaitos nr? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-22 12:52:24 | Nuoroda

As visgi rasiau 2 sita specialybe, o i pirma parasiau inzinerine informatika :) rimtesne spec bet aisku ir sunkesne, na ziuresim kaip cia gausis :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:35:24 | Nuoroda
BnLiFe rašė:

 

Viskas nebegaliu nesikeikti. Nežinau kaip jūs, bet ten debilai dirba, kuriems nusispjaut ant visko. Gavo iš ES lėšų kokį porą trejetų milijonų, nupirko iš Topo centro kompą už 3000Lt pastatė ant TEO bazinio interneto - užteks jiems. Patys išvis ubagai gavę litų geria Jamaikoje viski ir viskas. O, kad čia bardakas visiškas, niekas nevyksta, tai aš bbd tiesa pasakius. Jeigu nesupranta, kad 15val bus masinis srautas vartotonjų, o Teo bazinis neišnes tai gal geriau išvis išjunkit tą serverį. Gadina žmonėm nervus, sveikata, sms"ai litus tik skaičiuoja, nesąmones siunčia. Kas sutinkate su manim, tai Welcome to Lithuania brothers!

P.S VNF bus ~20-21val, jei kompyderastas perkraus PC su duomenų baze ir perkraus duomenis. O gali išviso padarys format C ir bus visiem po atsakymų. :D

P.S aš ir gavau tuščius langelius :D

Sekmės :D
 

 Sitas patiko komentaras, mldc komentaras :DD jie visada perka kas pigiau :D visi kaltinkit teo kad nera atsakymu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:37:34 | Nuoroda

Cia renkasi busimi studentai ir pasnekam kas kur ystojo, gal zinot daugiau info kokiu dokumentu reik ir banko saskaitos nr, nes niekur nerandu vgtu webe? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:40:04 | Nuoroda
dovilytea rašė:

kaip gali but kad sju KB 19.00 neistojau net i  slauga,kurios praitais metais buvo tik 16.86?

 Turbut tavo pageidavimas buvo link paskutiniuju :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:47:09 | Nuoroda
dovilytea rašė:

 dovilytea rašė:

kaip gali but kad sju KB 19.00 neistojau net i  slauga,kurios praitais metais buvo tik 16.86?

 Turbut tavo pageidavimas buvo link paskutiniuju :)

o tai taip gali but?tai tas vaikas t sju kokiais 18.00 istojo nes  jo slauga buvo 1 vietoj,o mano 5?

 Nezinau as tiksliai, bet mastau jog kurie perejo ta ju nustatyta bala ir isdalino pirmiesiems :) na as tikrai nezinai nenoriu taves kladint tai tik mano nuomone

Žinutė parašyta: 2010-07-23 19:49:56 | Nuoroda

As nezinau, bet leksiu 2d, vnz 1d pasidarysiu atestato kopija, kad nerieketu ten nes zinau kokios ten eiles po to bus :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:08:55 | Nuoroda
SauliusS. rašė:
Krystee. rašė:
MindaugasBer rašė:

As nezinau, bet leksiu 2d, vnz 1d pasidarysiu atestato kopija, kad nerieketu ten nes zinau kokios ten eiles po to bus :)

 o jei pats pasidarai atestato kopija, tai reikia kokio nors patvirtinimo ale notaro, ar nebutina ir univeras pats uzantspauduos ka reik? :)

 Jei neklystu, tai univeras pats patvirtina, jeigu jame darai ta kopija :)

 As tai kad spakaina galva butu, kaip dzukeliai sako, tai nueisiu pas notara ir ten viska pasidarysiu nes nenoriu kelis kartus vaziuot :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:29:41 | Nuoroda

Kazkaip vien merginos reiskiasi :D

Žinutė parašyta: 2010-07-23 20:47:25 | Nuoroda
karmilina rašė:

beje, kaip ten su tuo 120lt mokėjimu? Reikia paimti VGTU sąskaitą ir kitus duomenis ir nueiti į banką susimokėti? :)

 Jo gali banko poskyryje arba per el. bankininkyste internetu, tik as nzn nei banko sas nr nei koks ju bankas :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:09:36 | Nuoroda
karmilina rašė:

Aš tai atestato kopiją jau pasidariau, notaras patvirtino, nuotraukas turiu... O kai per netą pervedi pinigus ar nereikia kažkokio čekio? :)

 Reikia tai manau atspausdini kad nurodymas issiustas ir wiskas. O gal zinai koks vgtu banko saskaitos nr? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-23 21:29:32 | Nuoroda

Senis :DDD

Žinutė parašyta: 2010-07-23 22:49:21 | Nuoroda

Bet banko saskaitos nr vstk nera nurodyta :)

Žinutė parašyta: 2010-08-19 10:02:41 | Nuoroda

As ir :) bet sunki sita studiju programa