Vartotojo moniss pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-06 13:48:05 | Nuoroda

Uf,kaip norisi greičiau sužinot rezultatus..
Vakar kalbėjau su savo biologijos mokytoja (ji egzamino vertintoja) :) sakė gana daug laaabai prastų darbų.. Po 4, 11 taškų... Vadinasi,ne toks ir lengvas egzaminas šių metų :) Taip pat pasiklausinėjau apie labiausiai nerimą keliančius užduočių atsakymus :) šiame forume bene daugiausiai diskusijų sukėlęs klausimas su mejoze I,mejoze, apvaisinimu- toks atsakymas buvo teisingas, o genotipas Aa :) 

Žinutė parašyta: 2010-07-06 13:51:22 | Nuoroda

Jaučiu nemiegosiu visą naktį :D Bijau,kad rytoj vėl nebūtų ašarų kaip po lietuvių egzamino...
Taip susimoviau,tiek kvailų klaidų padariau :D gėda

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:03:34 | Nuoroda

Visai pamiršau pasigirt,jog mačiau chemijos egzamino vertinimo instrukciją (mokytoja vertintoja) :D Žinokit teste kokių nesamonių esama:D yra klausimas kurio visi atsakymai teisingi :D čia tas su keturiomis rūgštimis :D  yra dar vienas,kuriame trys teisingi atsakymai :D taip pat apie rugštį,su kuo ji reaguoja :) sekančioje dalyje taip pat keli nesklandumai :) to klausimo kur su elektroninėm konfiguracijom galimi atsakymai net trys: 2, 5, 7 :) Pamenat tą klausimą su baseinu ir indikatorium? Teisingas ats- metilraudonasis (ar metilraudonas, nepamenu kaip rašoma :D) O ta suktoji lygtis B lygio turėjo būti su šarmais... Na ir daug kitų atsakymų pamenu :) galite klausti

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:06:40 | Nuoroda

Apie krosingeverį nepaklausiau kažkaip,rytoj nešiuos savo juodraštį pas mokytoją,ji įvertins- tuomet jums pranešiu :)
Apie žuvis klausiau tai pasakė tik tiek,kad reikėjo lyginti vizuoliai matomus jų skirtumus: pelekus, akis... :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:10:26 | Nuoroda

Oi,neatidžiai perskaičiau tavo klausimą :D apie procesą nepaklausiau,bet aš dar prieš mokytojos išvykimą vertinti pasiklausiau ar teisingai atsakiau parašydama paveldimas kintamumas- sakė,kad gerai

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:22:15 | Nuoroda

Meldžiuos,kad čia patekčiau :D ooo,medicina...

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:26:01 | Nuoroda

Kodėl nereikia išlyginti? Juk pirmoje tuščioje vietoje rašoma Ca(OH)2 ,o kitoje 2NaOH :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:27:27 | Nuoroda

O iš kur tu ją ištraukei? :D Turbūt iš Maderio :D

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:30:21 | Nuoroda

Parašiau apeliaciją ir drebu dabar  : "o jei sumaaaažins?"
Siaube siaube,kiek man lietuvių kalbos egzaminas nervų "išėdė"  :D Jaučiu tuoj pražilsiu :D

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:39:39 | Nuoroda

III dalis. 1 .7. Kokia pasėkmė tos klaidos, kad tirpikliai išleidžiami iš dalijamojo piltuvėlio neatidengus viršutinės jo angos? (aš parašiau, kad neišbėgs tirpikliai )

6.5 turėjo būti 1,3 butadienas, ar galėjo tikti ir etenas? (nes juk pakeitus H kitais radikalais irgi sudaroma geometrinė izomerija)


Nu blemba 1.7 kažkaip nepažiūrėjau,nes jau tikrai žinojau,kad mano blooogai tas :D nes aš parašiau,kad sprogs :D :D o mokytoja, man ką tik išėjus iš egzamino ir pasiklausus, pasakė kad negalės išbėgti :) žodžiu- tu teisus :) 

6.5 turėjo būti cis arba trans-2-butenas :) sakė šitame klausime daug kas klydo...

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:41:20 | Nuoroda

61... turėdama metiniame kiaurą dešimtuką .. :(

Žinutė parašyta: 2010-07-06 14:59:06 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Galbūt, o be to prisiminiau vieną egzaminą, kuriame buvo užduotis susijusi su rūšies požymių kitimu ir atsakymas buvo mikroevoliucija.

Dar klausimukų:

kaip manai ar užskaitys man atsakymą 1.5, kur reikėjo rašyti su membranomis susijusius procesus, aš parašiau:

"kadangi plazmine membrana atskiria lasteles turini nuo aplinkos ir reguliuoja medziagu srautis is lasteles ir i ja, tai plazm membrana svarbi lastelei salinime ir maitinimesi. Mityboje endocitozes budu per plazm membrana i lastele patenka maisto molekules, o egzocitozes salinama.. " nu kazkas tokio :D
aisku ten geriau suformulavau bet esme

kažkaip išgaravo iš galvos man tada dvimembranės organelės ir kvėpavimas, fotosintezė..

7.2 gal atsimeni kokios 2 priežastys kodėl taske X augalai gerai auga?

 

 Matai,dėl šių klausimų neklausiau (su mokytoja kalbėjau tik telefonu,pati akyse nemačiau vertinimo instrukcijos) :)
Galiu tik pati pasakyt ką rašiau :D
Su ta membrana tai man labai nepatiko klausimas :D Mąsčiau mąsčiau ką parašyt .. Aš bent jau supratau,kad ne apie dvimembranius organaidus klausė,o būtent apie pačią ląstelę gaubiančią plazminę membraną :) tai ir rašiau apie ją,tik tiksliai nepamenu ką,nes tą atsakymą rašiau tiesiai į atsakymų lapą :) Bet kiek mokytojos klausiau iš kart po egzamino-sakė gerai. Rašiau apie deguonies patekimą difuzijos būdu,reikalingo kvėpavimo procesams. Taip pat apie aminorūgšių patekimą,reikalingų baltymų sintezės procesams ir pan. Prirašiau visą langelį :D

O tos dvejos priežastys: organinių atliekų ir nitratų patekimas. (mokytoja sakė,kad gerai,bet dar prieš matydama vertinimo instrukciją)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 15:01:30 | Nuoroda

Eina sau,nesitikėjau,kad gali man taip nepasisekti..Jaučiau,kad teksto suvokimas man pakiš koją,bet ne taip..

Žinutė parašyta: 2010-07-06 16:27:27 | Nuoroda

CaO taip pat teisingas variantas,tačiau tik tuo atveju,jei prie jo prirašote ir vandenį :)
Jei parašėte tik NaOH arba tik Ca(OH)2, gaunate vieną tašką :)
O dėl to klausimėlio aukščiau: jei parašėte pavadiimą be trans ar cis- netenkate vieno taško :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 18:42:13 | Nuoroda

Vieną tašką tikrai gausi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 18:44:14 | Nuoroda

Mažai,labai mažai...61, bet viliuosi,kad kiti rezultatai išgelbės... Сhemija apie 80, biologija apie 90 :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 18:53:05 | Nuoroda

O pats kur planuoji? :) Ir kokių tikies rezultatų iš kitų egzaminų? :)

Žinutė parašyta: 2010-07-06 18:57:25 | Nuoroda

Vietoj Jūsų dėl istorijos labai nepergyvenčiau :) negi nematėt kaip paskirstomi jos procentai? :) Surinkus 80 taškų gaunate virš 90% 
 www.nec.lt/failai/1284_ISTOR_ST-AN_2009.pdf

Žinutė parašyta: 2010-07-06 19:01:25 | Nuoroda
Deivizs rašė:

Dar chemijos taškus kartą persiskaičiuosiu :D

8. tiktai A? aš pažymėjau kažkodėl C, nes alkanai dega, skyla, pavaduoja.. bet eliminavimas turbūt tą alkanų savybę paneigia?
19. ?
24. ?
 


 

 8. deje A, čia aš taip pat atsakiau C (galvoj sukosi reakcija 2CH4 --> C2H2 + 6H2) susimoviau :D
19. A
24. D
 

Žinutė parašyta: 2010-07-06 19:06:56 | Nuoroda

Iš abiturientų skundų buvo susidaręs įspūdis,kad šių metų egzaminas sunkiausias iš sunkiausių :D