Vartotojo Powlius pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-07 23:37:34 | Nuoroda

nA ir aš turiu užsirašęs ISm 1 nr, bet matematikos VBE vargu ar leis įstoti į vf.

Žinutė parašyta: 2010-07-08 20:32:31 | Nuoroda

Aš ir savo sarase turiu leidybą, bet labai daug abejonių, todėl VIV`as daug labiau traukia.

Žinutė parašyta: 2010-07-09 17:55:07 | Nuoroda
swishfoot rašė:
Powlius rašė:

nA ir aš turiu užsirašęs ISm 1 nr, bet matematikos VBE vargu ar leis įstoti į vf.

 

Vistiek bandyk, šiais metais daugiau finansuos. Tačiau jei ir gausi vf, valstybė nepadengs net pusės studijų kainos, apmaudu.

 Kaip tai nepadengs net puses studijų kainos? Studijos ISM pusmeciui kainuoja 5,8k, o studiju krepselis 3800, beje ISM tvirtina kad minėtąjam skirtumui bus sutiektos nuolaidos. Tai arba reikes pusmecuiu primoket 1k lt, arba isivs nereikes.

Žinutė parašyta: 2010-07-09 17:58:19 | Nuoroda

Na galuiu pacituoti ofiacialu ISM tinklapi :

Įstoję į ISM ir studijų krepšelį gavę studentai turi galimybę mokytis nemokamai. Nors studijų kaina ISM didesnė nei studijų krepšelio dydis, dieninių studijų studentai, surinkę aukščiausius balus pagal ISM priėmimo tvarką, gauna nuolaidas studijų mokesčiui padengti. Nuolaidos gali padengti visą ar pusę kainos skirtumo tarp ISM studijų mokesčio ir gauto studijų krepšelio.

Žinutė parašyta: 2010-07-10 16:52:06 | Nuoroda

Kažkap keista, kad nera temos apie 2010 metų VIVUS. Nejaugi niekas nestos? bendraminciai buriamės :))

Žinutė parašyta: 2010-07-10 17:42:29 | Nuoroda

Ga ltrumpinys neaiškus, VIV - verslo informacijos vadyba VU, komunikacijos fakultete.

Žinutė parašyta: 2010-07-10 17:47:05 | Nuoroda
swishfoot rašė:
ai va paskaityk www.kurstoti.lt/index.php?forum&topic=940.2

 Vf studijų krepselis metams 3.8 k? nesmaone, studiju krepselis metams socialiniuose moskluose 7,3k. Tai skirtumas taopr ism ir srudiju krpeselio apie 2k lt.

Žinutė parašyta: 2010-07-10 17:54:59 | Nuoroda

„Pirmosios pakopos (bakalauro, profesinio bakalauro) nuolatinės, arba vadinamosios dieninės, formos studijų krepšelio maksimalus dydis kolegijose svyruos nuo 3 361 Lt per metus (religijos mokslų, teisės, vadybos ir verslo administravimo, rekreacijos ir turizmo, ekonomikos studijos) iki 15 504 Lt per metus (muzikos studijos), universitetuose – nuo 4 031 Lt (humanitarinių, socialinių mokslų studijos) iki 18 854 Lt (transporto inžinerijos (pilotai), muzikos studijos). Nustatant šiuos dydžius laikytasi nuostatos, kad pigiausioms ir brangiausioms studijoms skiriama maksimali lėšų suma neturėtų skirtis daugiau kaip 5 kartus.“

p.s na nebent ISm valstybė skiria tik 3,8k per metus, tada tai ką tu sakai tiesa. Bei nęsamonė iš dalies.

Žinutė parašyta: 2010-07-11 11:27:24 | Nuoroda

Nu čia keikvieno reikalas, man patrauklesnė VIV studijų programa. Tau irgi siūlyčiau atsiversti Infiormologijos ir VIV programą ir užmesti akį :)

Žinutė parašyta: 2010-07-11 11:57:03 | Nuoroda

p.s patarti studijų klausimu nelabai kas gali, tu pati turi pasiirnkti, ti kva reikia nesuklyst ir atidžiau pasidomėt :) bet kokiu atveju susimatysim komunikaicjos fake, manau :))

Žinutė parašyta: 2010-07-11 17:34:52 | Nuoroda

Mane irgi sužavėjo ;)

Žinutė parašyta: 2010-07-11 18:39:28 | Nuoroda

laukia smagūs metai, sakau esamuoju laiku, nes manau istosiu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 17:46:44 | Nuoroda

Aš pirmu numeriu parašiau VIV`, manau jau aš ten esu :))

Žinutė parašyta: 2010-07-12 18:38:52 | Nuoroda

Nu kolegos, skaykti kas dar tvirtai jaučiatės. Visgi mūsų apie 40 jei nekylstu?

Žinutė parašyta: 2010-07-12 23:27:28 | Nuoroda

(party) susiamtysim liepos 28d :>

Žinutė parašyta: 2010-07-12 23:29:46 | Nuoroda

Realiai nepasimoka stoti į ISM vf, jei tavo balas mazesnis nei 20,5. NA nebent pinigų neskaičiouji, bet kai išliakai eg\us virs 90 ir ar uz moksla reikia moket milziniskus pinigus... Na keikvienoteisė rinktis.

P.s Išbraukiau ISM iš saraso.

Žinutė parašyta: 2010-07-13 18:44:19 | Nuoroda
kc rašė:

Mokausi ISM'e ir kol kas labai rimtų nusiskundimų neturiu. Žinoma yra šiokių tokių minusų, tačiau juos stengiamasi šalinti, be to, nėra aukštosios mokyklos Lietuvoje, kuri būtų tobula, o ISM universitetas - žiūrintis į naujoves ir skatinantis verslumą.

Tie, kurių KB šiais metais bus daugiau nei 20,5  - gausit 100 proc nemokamą mokslą. Visi likę, turintys aukštus KB - valstybės finansavimą, kuris beje, nepadengs visos studijų kainos. Praeitais metais mes stodami iškart gavome ir papildomą nuolaidą už aukštus stojamuosius balus iš pačio universiteto (25, ar 50proc), tačiau šiais metais, kiek žinau, jų nebedalins stojimo metu, o tik po pirmos sesijos, atsiradus rotacijos sąrašams. (Tuomet bus galima gauti 25,50 ar 100proc nuolaidą už mokslą vienam semestrui.)

 Tai mes viską surpantam, kad ISm geriausia ekonomikos mokyla Lietuvoje, tačiau pinigų neturi utiek, kad gera iišlaikęs egzus dar stočiau ir mokėciau kaip uz mokama :)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 20:40:45 | Nuoroda

Tarp kitko, nemanot kad šiais metais konk. b kils VIV`o?

Žinutė parašyta: 2010-07-13 21:56:23 | Nuoroda
Harrison rašė:
Bū rašė:

Žinau tave, žinai mane.

Skirtingi. Renkuosi tarp perspektyvų ir mėgiamo dalyko.  Ir niekaip negaliu apsispręst... Balai lyg ir išneša į abi specialybes...

Aš prisiskaitinėjus esu visko, bet gali gal konkrečiai ir trumpai pasakyt kodėl renkiesi šitą?

Paslaptingai cia :)

Speju megsti filosofuot tada?:)) dabar uzmeciau aki i rezus, tai i VIV tai tikrai drasiai istoji manau.

1. VU

2. Artimi dalykai, tokie kaip 'komunikacija(nesu tylenis bobas), reklama (t.y. kompiuterinis dizainas nesvetimas man), IT domina. Patraukli,neapibrezta grieztai specialybe. Ir ekonomikos moko, ir informacijos valdymo, su media dirbt, - visko po biski. galesi dirbt nebutinai butent TEN :] plati sritis.

3. atvirai sakant, niekada nesimokiau, nes esu tinginys,o kiek pasakojo tai laisvo laiko tikrai daug,  per daug neperspaudzia.

realiai idomi,mane dominanti specialybe, geram univere, per daug nesiplesant. kas gali buti geriau?mama dziaugsis,kad ant diplomo VU, as,kad nesunku ir idomu. (aisku dar reikia istot cia ir pabaigt...tfutfutfu)

va taip va.

 

 gana tikslu. O dar kaip vienas pliusas galėtų būti, jog ta iateities specia;lybė, nros darbo nėra, taip pat kaip visur, netolimoj ateity darba surasti bus nesunku. Beje, kaip minėjai ir kei kteko žiūrėti  į studijų programą, studijuoti bus įdomu naudinga be inesunku.( lIks laiko ir stujiuot ir pastudentaut)

Žinutė parašyta: 2010-07-13 22:04:54 | Nuoroda

O dėl balo kilimo sakau, nes paraiškas i vf padave ~450, o istoja lyg 39? patikslinkit jei klystu