Vartotojo ibieililiai pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-08 15:41:05 | Nuoroda

Taaaip, pirmo kurso antras semestras yra išties žiaurokas dėl Normanto bei vienos seminaristės (nors nežinau, ar ji dabar veda seminarus), bet tai dar gėlytės. Visos linksmybės prasidės 3 kurse ;) Na, nieko, ištversite. Pažadu ;)

Sėkmės stojant! :)

Žinutė parašyta: 2010-07-09 07:38:12 | Nuoroda
aviator rašė:
ibieililiai rašė:

Taaaip, pirmo kurso antras semestras yra išties žiaurokas dėl Normanto bei vienos seminaristės (nors nežinau, ar ji dabar veda seminarus), bet tai dar gėlytės. Visos linksmybės prasidės 3 kurse ;) Na, nieko, ištversite. Pažadu ;)

Sėkmės stojant! :)

 Užtat antro kurso pirmas semestras, jei tikėti antrakursiais, - net ne gėlytės, o visi gėlynai! ;)

 Na, taip, antro kurso pirmas semestras yra išties palyginti lengvas. O paskui bus sunku, bet labai įdomu :)

Žinutė parašyta: 2010-07-14 16:10:44 | Nuoroda

Na, tik nepagalvokite, kad VU teisininkai visi tokie arogantiški :) Iš tikrųjų mes esam normalūs paprasti žmonės, ir tikrai ne visi varo ant MRU teisininkų.

man tai juokingi yra pasisakymai apie "kai būsi trečiam kurse, kai dirbsi ten, kur aš dirbu". Aš baigiau 4 kursą, dirbau advokatų kontoroje ir tikrai nemanau, kad reikia būti tokiam arogantiškam, kad galėtum įrodyti savo vartę ar pan.

 

Žinutė parašyta: 2010-07-15 12:15:09 | Nuoroda

Kolegijose nebūna magistrantūros :)

Žinutė parašyta: 2010-07-19 15:40:48 | Nuoroda

Gal mes (VU TF studentai) kartais ir keistoki (net patys juokiamės iš savęs), bet tikrai nesame uždari :) Na, visur yra įvairiausių žmonių, todėl nemanau, kad galima va taip imti ir apibendrinti :) Yra moksliukų, yra fainų žmonių, yra fainų moksliukų :D

Man asmeniškai patinka mokytis VU, nors knygų kartais visiems neužtenka ir suolai nelabai gražūs, bet užtat yra tokių nerealių dėstytojų (pvz., A. Abramavičius, V. Mikelėnas ir pan.), dėl kurių verta čia studijuoti :) Bet čia tik mano nuomonė, tikrai nesakau, kad MRU ar VDU yra kažkuo prastesni, kadangi nesu studijavus šiuose univeruositetuose.