Vartotojo Sungirl pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-08 19:29:06 | Nuoroda

 Sveiki.. Gal kas galėtų pagelbėti? Šiais metais žadu stoti į KU lietuvių filologiją ir iškilo problemėlė. Kai skaičiavausi savo stojamąjį balą mačiau, kad ima metinį pažymį antros užsienio kalbos arba gimtosios kalbos, kadangi 11 ir 12 klasėje nebesimokiau antros užsienio kalbos manau, kad šio pažymio nepriskaičiuos, todėl noriu žinoti ar ta gimtoji kalba tai lietuvių kalbos metinis pažymys? Iš anksto dėkoju.

Žinutė parašyta: 2010-07-08 19:37:41 | Nuoroda

 Sveiki.. Gal kas galėtų pagelbėti? Šiais metais žadu stoti į KU lietuvių filologiją ir iškilo problemėlė. Kai skaičiavausi savo stojamąjį balą mačiau, kad ima metinį pažymį antros užsienio kalbos arba gimtosios kalbos, kadangi 11 ir 12 klasėje nebesimokiau antros užsienio kalbos manau, kad šio pažymio nepriskaičiuos, todėl noriu žinoti ar ta gimtoji kalba tai lietuvių kalbos metinis pažymys? Iš anksto dėkoju.

Žinutė parašyta: 2010-07-09 14:42:18 | Nuoroda

 Džiaugiuosi.

Žinutė parašyta: 2010-07-10 23:02:05 | Nuoroda

O kaip tada skaičiuojamas stojimo balas jei neturiu antros užsienio kalbos? Mano antra užsienio kalba buvo vokiečių ir 11-12kl. nebesimokiau. Tai imamas 0?

Žinutė parašyta: 2011-08-04 20:20:53 | Nuoroda
amelie rašė:
Tinker-bell rašė:
amelie rašė:

Sveiki, draugai ir draugės. Aš patekau į edukologiją. Atsiliepkite, būsimi kursiokai! :>

Beje, užsirašiau į tą žygį,gal yra bendraminčių?

 Noriu noriu į žygį, tik neturiu su kuo, vienai baisiai nedrąsu Beje, aš taip pat būsima edukologė Su kokiu KB, kolege, įstojot?

 Einam į žygį. Aš ekspromtu užsirašiau. Manau, bus įdomu. Juk keliausim per Neringą ir  Nidą! :>> Įstojau su  17.4. Ne kažką. :D O koks Tavo? Beje, iš kur esi? Gal žadi į baraką nuomuotis? :)

 Sveikos panelės.. ;) Aš taip pat įstojau į edukologiją, norėčiau susipažinti :) Baisoka, nieko nepažystu. Gal žadate gyventi bendrabutyje? ;)