Vartotojo Kateniuke pasisakymai
  Vartotojas Pasisakymas
Žinutė parašyta: 2010-07-10 12:07:36 | Nuoroda
egloncas rašė:

ar rasiu tokiu?

 Esu irasiusi sia specialybe i 4 vieta :)
butu idomu suzinoti su kokiais balais pernai istojo?  ir keliu zmoniu grupe ar grupes sudaro?

Žinutė parašyta: 2010-07-10 12:12:32 | Nuoroda

Butu idomu suzinoti su kokiais balais istojo i turizma 2009 :)

Žinutė parašyta: 2010-07-10 12:14:10 | Nuoroda

Butu idomu suzinoti su kokiais balais istojote i sia specialybe 2009m ? :) ir ar i mokama

Žinutė parašyta: 2010-07-11 12:49:40 | Nuoroda
i.e.v.13 rašė:

Praeitais metais buvo sudaryta viena grupė (kaip ir  užpraeitais)  iš 33 žmogučių 

Deja, negaliu atsakyti koks buvo aukščiausias ir žemiausias balas ... (kažkur buvo praeitais metais šie duomenys paskelbti, bet dabar nerandu) ... mano buvo 15,76 ir įstojau į vf.
 

 aisku :) o gal zinote kiek isviso buvo norinciu studijuoti sia specialybe? nes siais metais yra virs 100, tad manau kad mano sansai mazi :)

Žinutė parašyta: 2010-07-12 12:26:57 | Nuoroda

Okei ;D na tada tenka belaukt kol pakvies arba nepakviest studijuot

Žinutė parašyta: 2010-07-18 09:37:42 | Nuoroda

man nerodo jokių egzaminų rezultatų ;P gal del apeliacijos man vėliau įkels?

Žinutė parašyta: 2010-07-18 09:42:28 | Nuoroda

Be žodžių. Žmogus paprašė patarimo , o čia užsipuolė kaip būtų padaręs didžiausią nusikaltimą.Juk betkas gali atsidurti atvirkštinėj situacijoj. Truputis pagarbos nepakenktų, geri egzų rezultatai iki erelio statuso nenuneša
O tu nekreipk dėmesio į tokius, dėk prašymus į kolegijas,kur reikia nedidelių balų, skaičiuoklėje pasilygink kur tau aukščiau kur žemiau, pamatysi kur daugiau šansų ir viskas bus gerai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 09:45:26 | Nuoroda
Mandagi_Tyla rašė:

turiu klausima :) o per papildoma priemima as savo prasyma galiu keisti ar ne? tarkim jei pas mane visur vf tai jei niekur nepriims as galesiu prasyme pakeisti i vnf?

 kažkaip yra keli etapai, po 1 etapo jei tavęs netenkina pakvietimas arba nepakvietimas, tai gali keisti ką tik nori :)

Žinutė parašyta: 2010-07-18 09:46:42 | Nuoroda
sanemis rašė:
DainiusS rašė:

sveiki, jeigu as rasau visas vietas nemokamas, bet as y vieno ar kito dalyko vf neystoju, tai man siulys stot y to pacio dalyko vnf?

 Jei prašyme nepasirinkai galimybės  studijuoti  valstybės nefinansuojamoje  vietoje, tada jos ir nesiūlys. 

 jo, reikia surašyti viską viską, tapatį ir vf ir vnf, tik žiurėti pagal sarašą, pirmesnėse vietose vf, o gale kad ir tapatį viską tik vnf

Žinutė parašyta: 2010-07-18 10:01:10 | Nuoroda
Beatle rašė:

Nežinau, ar į tą temą pataikiau, bet turiu klausimų..

Jeigu, tarkim, įstoju į specialybę, kuri pas mane nr2, bet dar noriu dalyvaut papildomam priėmime į tą, kuri nr1, tai turiu nieko nedaryt, ta prasme, nenešt dokumentų į tą vietą, sėdėt ir laukt? Ar taip suprantu? Ir dar, jeigu po papildomo priėmimo visgi neįstoju į tą nr1, tai ar dar galiu "sugrįžt" į tą, kur įstojau (nr2)?
 

 gali sugryžti jei nepavyksta. bet vargu ar per 2 kartus bandydama patekt į nr 1 per antrą kartą pateksi, tai nelabai įmanoma, tas keitimas ir kitas etapas yra labiau tam, kad kad pakeistum eiliškumą arba naują kažką pasirinktum, juk jei įrašei į 1 vietą ir nepatekai, tu jos nebegali aukščiau pakelti, 1 vietą jie primiausiai ir žiūri ar patenki, jei ne tai ne, rinktis reikia jau kažką kitą

Žinutė parašyta: 2010-07-18 10:03:50 | Nuoroda

Atseit naujos technologijos, bus greičiau ir paprasčiau, bet kai pasiklausai kraupu darosi, dar kai pas mane atsiras rezai irgi bus blogai, garants :D

Žinutė parašyta: 2010-07-18 10:11:30 | Nuoroda
Linksmas22 rašė:
Gretukass rašė:

pas mane irgi jau yra atestatas,o pas tuos kurie rase apeliacijas irgi yra? 

 nera :(

 turiu netikrą,ant paprasto popieriaus :D rytoj atsiimsiu tikrą ;P

Žinutė parašyta: 2010-07-18 10:13:10 | Nuoroda
Kateniuke rašė:
Linksmas22 rašė:
Gretukass rašė:

pas mane irgi jau yra atestatas,o pas tuos kurie rase apeliacijas irgi yra? 

 nera :(

 turiu netikrą,ant paprasto popieriaus :D rytoj atsiimsiu tikrą ;P

 o internete net neįsivaizduoju kada bus

Žinutė parašyta: 2010-07-20 14:16:33 | Nuoroda

man irgi visur nuliai :(

Žinutė parašyta: 2010-07-20 17:02:43 | Nuoroda
Tecupae rašė:

Nu negali būti, kad aš galiu įstoti tik į anglų filologiją  nesuprantu aš čia nieko. Jau nervint pradėjo  

 dabar dar tik suskaiciuotos yra tik kelios specialybes,viena is ju anglu filologija,todel tau tik ja kolkas ir rodo, kikeviena diena turetu atsirasti vis kita ar panasiai :)

Žinutė parašyta: 2010-07-20 19:23:44 | Nuoroda

Man irgi nepakėlė istorijos balo. kai gavau 9. Nors niekada netikėjau apeliacijų sėkmingumu, bet vistiek rašiau, dabar kai pagalvoju, tai turbūt buvo savotiškas pykčio išliejimas, nes labai daug mokiausi it tikėjaus bent 40. Bet nieko nebepakeisi :D

Žinutė parašyta: 2010-07-20 19:32:38 | Nuoroda
Einantelisz rašė:

O čia tik gandai, kad duos tris vietas rinktis? Ar čia rimtai?

 Kai skambinau seniau į ŠU sakė, kad leis rinktis iš dviejų pasiūlymų, vieno mokamo ir vieno nemokamo. Bet kaip ištikrųjų tai sužinosim penktadienį ;D

Žinutė parašyta: 2010-07-21 14:14:50 | Nuoroda
As:) rašė:

 pasikatorsiu, gal kas sedit su 13,16 ar 14,68 stojimo balu?:) nuraminkite arba jau guoskite bent;D ar imanoma istoti i mokama bent jau mru ar vu?aciu

 Pas mane yra 15.14 / 14.14 / 13.54   :)

Žinutė parašyta: 2010-07-21 14:17:43 | Nuoroda
Kateniuke rašė:
As:) rašė:

 pasikatorsiu, gal kas sedit su 13,16 ar 14,68 stojimo balu?:) nuraminkite arba jau guoskite bent;D ar imanoma istoti i mokama bent jau mru ar vu?aciu

 Pas mane yra 15.14 / 14.14 / 13.54   :)

 Esu yrasiusi vietu kur tikrai nepateksiu, tiesiog bus laimes dalykas, o seip daugkur i mokamas rasiau :) tiek univiere tiek kolegijoj

Žinutė parašyta: 2010-07-21 16:57:42 | Nuoroda
krovas rašė:

pas mus mokykloj kas rase visiem paliko ta pati,  galima sakyt is viso netikrino.. 

 pas mus irgi per visa mokykla nei vienam zmogui nepakeite, niekam nepasikeite balai